Proszę o przejście Kejrana, Drauga, dowolnego miejsca w grze

+
Status
Not open for further replies.
Witam czy znajdzie się tutaj dobra dusza, która pomoże mi przejść Kejrana? Mój komputer nie ogarnia QTE.
Miałam ten sam problem, męczyłam się cały dzień. Pomogła zmiana rozdzielczości na 800 x 600, tylko na czas wykonania tego zadania...
 
Od dziś (17.05.2015) w działach wsparcia technicznego obowiązuje nowa polityka. Prosimy zapoznać się z nią oraz stosować się do niej.
Ten temat zostaje zamknięty. Jeśli byłaby potrzeba kontynuowania jakiegoś wątku, wznowienia jakiejś sprawy, prosimy o kontakt z moderatorem.

LINK DO NOWEJ POLITYKI: http://forums.cdprojektred.com/threads/36259-Regulamin-działów-technicznych-obowiązuje-od-17-05-2015
JAK SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z MODERATOREM: http://forums.cdprojektred.com/thre...d-17-05-2015?p=1664477&viewfull=1#post1664477


edit: Przenoszę wątek do działu fabularnego - pytania o przejście różnych fragmentów gry na pewno będą się powtarzać, więc temat jeszcze się przyda.
 
Last edited:
Kejran Bug

Witam. mam problem z walka z Kejranem. mianowicie jak odetnę mu wszystkie macki i wskakuje na mackę główną pojawia się qte... i tu zaczyna się problem bo w momencie kiedy zapełnię pasek postępu on i tak spada... Próbowałem już wszystkiego poza edycja Save na co się nie zdecyduje... mógłby ktoś doradzić jak to przejść ew. przejść ta walkę? jezeli jest aktywny watek z tym problemem proszę o przeniesienie posta
 
Jak wyskakuje pasek qte to trzeba ciągle naciskać dany przycisk. Jak dalej nie możesz przejść to Ci pomogę, wstaw tylko tutaj swój zapis.
 
Kejran - problem z qte

Mam W2 edycja rozszerzona. Podczas walki z kejranem, nawet jak mi kreska na qte dochodzi do końca (co udało mi się tylko 2 razy cudem po kilku godzinach grania) to i tak wiedźmin spada z macki. Co mam zrobić? Niedługo będę musiał wymienić myszkę i odrębnie LPM na laptopie. :(
 
Z tego co pamiętam można wyłączyć Trudne QTE w opcjach gry ;P od razu gra się lepiej :D
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom