Proszę o przyznanie osiągnięcia "Bicz Boży".

+
Proszę o przyznanie osiągnięcia "Bicz Boży".

Witam, moje konto na forum jest sparowane z kontem na goggalaxy. Proszę o przyznanie mi osiągnięcia Bicz Boży ponieważ za żadne skarby nie chce mi go zaliczyć. Wiem co trzeba zrobić i robię to.

To, że na gogu osiągnięcia nadal działają jak chcą to mały kabarecik, dlatego proszę o przyznanie mi tego jednego które ewidentnie nie działa. Buguje się obóz przy zamku Zutzer. Ikonka na mapie nie chce się zrobić "na szaro" choć wielokrotnie (7 podejść, 7 różnych postaci) zabijałem co tylko tam było i zabierałem co tylko mogłem zabrać.

Będę zobowiązany.

Edit: Fakt, że żeby sprawdzić czy gog łaskawie zaliczył osiągnięcie muszę wychodzić z gry to naprawdę żenada...
 
Last edited:
Witam, moje konto na forum jest sparowane z kontem na goggalaxy. Proszę o przyznanie mi osiągnięcia Bicz Boży ponieważ za żadne skarby nie chce mi go zaliczyć. Wiem co trzeba zrobić i robię to.

To, że na gogu osiągnięcia nadal działają jak chcą to mały kabarecik, dlatego proszę o przyznanie mi tego jednego które ewidentnie nie działa. Buguje się obóz przy zamku Zutzer. Ikonka na mapie nie chce się zrobić "na szaro" choć wielokrotnie (7 podejść, 7 różnych postaci) zabijałem co tylko tam było i zabierałem co tylko mogłem zabrać.

Będę zobowiązany.

Edit: Fakt, że żeby sprawdzić czy gog łaskawie zaliczył osiągnięcie muszę wychodzić z gry to naprawdę żenada...
Żenada dlaczego?

Bo wbrew powszechnym praktykom CDPR nie paruje gry z systemem osiągnieć, które wyskakują ci podczas rozgrywki? Gdybym w czasie normalnej sesji z grą dostawał powiadomienia na środek ekranu, że właśnie zabiłem setnego utopca - to dopiero była by żenada.

Fenomen z osiągnięciami jest dla mnie zupełnie niezrozumiały, szczególnie w przypadku tej gry. Ani nikt tego nie zobaczy, ani ta ikonka w Galaxy nie jest specjalnie satysfakcjonująca.

Nikt ci ręcznie tego acziwmentu nie przyzna.
 
Jak nie potrafią zrobić aczików tak żeby działały to niech je przyznają ręcznie. W3 to jedyna gra w której osiągnięcia regularnie nie działają.

I tak, jak ktoś wpadł na pomysł systemu osiągnięć to jedynym logicznym wyjściem jest wprowadzenie powiadomień in-game. Mamy XXI wiek. To tak jakbyś musiał za każdym razem wyłączać samochód, wychodzić z niego i zaglądać do baku. Idiotyzm? No idiotyzm.

Nadal domagam się dodania aczika, bo go zrobiłem i to nie jeden raz.
 
Last edited:

Attachments

  • W3 Bicz boży błąd.jpg
    W3 Bicz boży błąd.jpg
    123.3 KB · Views: 70
To osiągnięcie miało być naprawione w ostatnim patchu, ale z tego co widzę mnie i wielu osobom nadal się buguje. ;/
 
Top Bottom