Przecena na Pył Meteorytowy!

+

Burza46

CD PROJEKT RED


Od dziś na niektórych platformach można kupić pył meteorytowy 50% taniej! Poniżej znajdziecie daty trwania promocji oraz platformy na których będzie dostępna przecena.

PC i XBOX ONE 4.01 - 11.01.2019
PS4 USA – 01.01 - 15.01.2019
PS4 Azja – 15.01 - 22.01.2019
PS4 Japonia – 16.01 - 22.01.2019
PS4 Europa – 11.01 - 16.01.2019

 
Zmiany w ekonomii kart animowanych wprowadzone tylko po to aby się na takich eventach lepiej dorobić.
 
o co Wam ludziska chodzi???
czy potrzebujecie kart premium by grać? czy Wasze szanse ma wygraną są mniejsze bo Wasze karty się nie ruszają???
czy Was boli że developer chce zarobić na swojej grze jednocześnie gdy gra nie jest typu pay2win?

żeby grać i wygrywać na dobrym procencie nie trzeba wydać ŻADNYCH realnych pieniędzy więc o co ten ból rzyci?
 

Nerys

Forum regular
o co Wam ludziska chodzi???
czy potrzebujecie kart premium by grać? czy Wasze szanse ma wygraną są mniejsze bo Wasze karty się nie ruszają???
czy Was boli że developer chce zarobić na swojej grze jednocześnie gdy gra nie jest typu pay2win?

żeby grać i wygrywać na dobrym procencie nie trzeba wydać ŻADNYCH realnych pieniędzy więc o co ten ból rzyci?

Weź pod uwagę, że ktoś mógł wydać kasę na kolekcję premium (pył meteorytowy) i przegapił ogłoszenie. Jeszcze pół biedy jak ktoś nie wydał na grę złotówki i miał po prostu dużo skrawków, ale jeżeli jakaś osoba, która wspierała CDPR realną gotówką nie ma teraz kolekcji premium przez przegapienie ogłoszenia to tak trochę niefajnie.
 
Czy ktoś Wam zabiera hajs z portfela, że tak się burzycie? Serio? Obniżyli to obniżyli. Nie chcesz kupować, to nie kupuj. Firma musi na czymś zarabiać, pogódźcie się z tym, więc promocja jak najbardziej jest OK.
Czy okres jest dobry? Nie wiem, ale myślę, że REDzi sami potrafią to ocenić.

@Narys nie bardzo rozumiem Twój punkt myślowy - to znaczy, że pracownicy REDów powinni siedzieć i czekać żeby nikt w ostatnim czasie nie kupił nic za realne pieniądze bo wtedy "straci"? Tak to widzisz? A może powinni tym którzy kupili dodać pyłu albo oddać połowę pieniędzy? Tylko pytanie czy mają oddać tym którzy kupili do 5 dni temu czy może do 9 dni? A jak ktoś kupił 11 dni temu to może mieć pretensje czy nie może... Proszę Cię...
Sam wydałem nie raz pieniądze na tą grę i nigdy nie żałowałem ani nie miałem pretensji jeśli za tydzień czy dwa pojawiła się jakaś promocja typu 50% ceny. Wydałem kasę to moja decyzja.

Mnie rozbawiła promocja "świąteczna"... yyy... Boże Narodzenie za nami a Wielkanoc za cztery miesiące. O jakich "świętach" mowa? :)
 
Weź pod uwagę, że ktoś mógł wydać kasę na kolekcję premium (pył meteorytowy) i przegapił ogłoszenie. Jeszcze pół biedy jak ktoś nie wydał na grę złotówki i miał po prostu dużo skrawków, ale jeżeli jakaś osoba, która wspierała CDPR realną gotówką nie ma teraz kolekcji premium przez przegapienie ogłoszenia to tak trochę niefajnie.

oczywiście rozumiem że ktoś w takiej sytuacji może mieć żal ale powinien go mieć przede wszystkim do siebie, że nie śledził informacji nt gry na bieżąco
 
Event jest OK. Nie wiem o co niektórym z was chodzi. Przecież to było do przewidzenia, że nowa ekonomia w grze jest własnie po to by wyciągnąć więcej pieniędzy za pył meteorytowy. Bardzo dobra decyzja ze strony CDPR, że od razu po tej zmianie (pomijam czy zrobiono to z sensem bo już się na ten temat wypowiadałem wcześniej) wprowadził taki event. Oby jak najczęściej skoro teraz to będzie jedyny sposób na szybkie pozyskanie animowanych kart.
 
Event jak Event ale dlaczego u nas jest tak krótko? Co przeszkadza zrobić wszystkim tak samo? Równi i równiejsi.
 
Event jak Event ale dlaczego u nas jest tak krótko? Co przeszkadza zrobić wszystkim tak samo? Równi i równiejsi.

Brzmisz jakby Europa była jakoś pokrzywdzona gdy tak na prawdę prawie wszyscy mają tą promocję przez 7 dni (Japonia nawet krócej bo tylko 6). Jedynie amerykański region PS ma dużo dłuższą promocję (swoją drogą ciekawe czemu). Przy okazji ktoś w CDPR kto przygotował to info mógłby się douczyć bo region amerykański PS obejmuje trochę jednak więcej krajów niż tylko USA.
 
Top Bottom