Przedmioty znikające w Nowej Grze + w 1.10

+

Vinthir

CD PROJEKT RED
Przedmioty znikające w Nowej Grze + w 1.10

Niektórzy z Was raportują problemy z przedmiotami i schematami znikającymi po 1.10. Problem ten odnosi się do przedmiotów z DLC w Nowej Grze +. Pracujemy nad naprawieniem go jak najszybciej. W międzyczasie zachowajcie swoje sejwy sprzed wyjścia aktualizacji 1.10.

Powyższe dotyczy następujących DLC:
Temerski rynsztunek
Dodatkowe fryzury i brody dla Geralta
Nilfgaardzki rynsztunek
Rynsztunek Szkoły Wilka
Zlecenie "Najgroźniejszy potwór na Skellige"
Eliterane kusze
Skelligijski Rynsztunek
Zadanie "Jak kot z wilkiem"

Dla zainteresowanych bardziej technicznym wyjaśnieniem problem ten jest związany ze zmianami balansu przedmiotów i ich statystyk w NG+. W 1.10 zmianom tym uległy pliki gry odnoszące się do tych itemów. Jednak DLC-eki nie mogły jeszcze zostać zaktualizowane w 1.10 (ze względu na strukturę buildów gry, która wymaga nowego systemu patchowania DLC, nad którym obecnie pracujemy).

Edytowane 2015/10/09, 21:30:
Właśnie wyszedł hotfix na Steama. Inne platformy PC wkrótce.
 
Last edited:
Po "łataniu" 1.10 znika część DLC, ale można ściągnąć je z zawartości dodatkowej w GOG, zainstalować i będzie OK - pojawią się w liście zawartości dodatkowej. Problem rynsztunku pozostaje nadal.
 
Last edited:
Ja pobrałem przez GOG Galaxy paczkę z DLC (o rozmiarze coś ponad 500 MB) i wszystko na Nowej Grze + działa. Zbroję wilka jak miałem tak mam.
 
Gram w NG + i po zainstalowaniu Patcha 1.10 zniknął cały mistrzowski rynsztunek Szkoły Wilka, klapy dla konia, juki. W zakładce rzemiosło wszystkie schematy na rynsztunek wilka zniknęły. Gram na XOne
 
z gog galaxy pobiera sie juz nowa paczka DLC 616MB ale na gog.com nadal wisi stara paczka 500MB

fix dziala przedmioty z DLC nie znikaja po wczytaniu save NG+ z 1.8.4
 
Last edited:
Poprawka 1.10 wprowadza wiele nowych błędów w grze.
Znikają pochwy na miecze z pleców Vesemira i Ciri.
W Kaer Morhen stoją bez ruchu wojacy Dzikiego Gonu.
W opcjach grafiki "Ustawienia predefiniowane" zamiast liter są jakieś kwadraciki.

Moje pytanie, tez tak macie, czy to u mnie jest coś nie halo?
 
Błędów jest faktycznie bez liku, oprócz powyższych, w Kear Moren nie mogę zrealizować zadania na poszukiwanie rynsztunku szkoły wilka, ponieważ zniknął kryształ potrzebny do włączenia teleportu. Wcześniej ów kryształ znajdował się na ścianie za portalem.
Zmuszanie graczy do pobierania tak wielkiego patcha, tylko po to aby zmienić grę na gorszę pod każdym względem, nawet wizualnym jest irracjonalne i głupie. Nie wiem kto się u redów zajmuje aktualizacjami, w każdym bądź razie , dawno powinien stracić pracę bądź zmienić stanowisko.
Faktycznie zauważalną zmianą jest reklama dodatków w menu gry, być może to był główny cel tej aktualizacji.
 
No tak... czekałem z patchem 1.10 żeby zagrać nową grę + i kupa... kiedy na ps4 można się poprawki spodziewać?
 
Mnie nagle zaczęło wywalać do pulpitu po ok 5 minutach grania oraz podczas przeprowadzania dialogów. Aktualizowałem sterowniki karty graficznej , wyłączałem v-sync. ustawiałem ustawienia grafiki na niskie gra odpalona w oknie reinstalacja drirect x i visual c++ to samo proszę o jakąś radę nigdy nie maiłem takich problemów. Co jeszcze proponujecie ??
 
Miało być tak pięknie.... A wyszło jak zawsze.... A tak bardzo chciałem pograć w wieska przez weekend.... Dziękuje Redzi... 17 GB aktualizacji i dalej lipa.... Brawo....
 
Proszę o raportowanie potencjalnych bugów napotkanych w 1.10 zgodnie z tą instrukcją przez formularz supportowy. Pamiętajcie proszę o dołączaniu zapisów gry, to bardzo ważne.

Co do problemów sprzętowych (w tym np. crashe) pomoc możecie uzyskać również przez formularz supportowy . Dxdiagi są w takim wypadku niezwykle ważne. Dodajcie też proszę info o tym, kiedy gra była wcześniej odpalana po raz ostatni, czy coś zmienialiście od tamego czasu. W przypadku crashy warto też dołączyć ewentualne pliki .crashinfo z <katalog gry>\bin\x64.
 
Last edited:
Czyli teraz będziemy czekać na poprawkę poprawiająca błędy poprzedniej poprawki?
Miałem rozpoczynać Nowa grę + ale chyba wezmę się w końcu za Inkwizycje. Szkoda nerwów.

---------- Zaktualizowano 15:05 ----------

A zbroja Rynsztunku Niedźwiedzia dalej się komicznie podwija, co czasem irytuje :(
 
Po zainstalowaniu 1.10 nie moge juz wygrywac kart od sprzedawcow, a mam jeszcze sporo do zdobycia. Czy tylko ja mam taki blad ?
 
Mi po patchu zbugowało się zadanie Temerskie Precjoza. Mimo, że przeszukałem wszystkie skrzynie w piwnicy nie zalicza mi tego zadania. Nie miałem tego problemu po innych aktualizacjach (gram 3 raz). Gram w trybie Nowa Gra+
 
Jedno pytanko kto sprawdza te patche? Bo to wygląda jak testy albo się uda albo nie.... Może to jest 1.10a albo 1.10b?
 
Zgłaszam że w nowej grze + na PS4 zniknęły wszystkie schematy rynsztunku Wilka a w Kaer Morhen i innych miejscach ich nie ma.
 
Last edited:
Kiedy można się spodziewać hotmfixa na ps4? Bo już we wtorek premiera dodatku a mi wiesiek po wsi w majtkach biega...taki patchowy bonus ale dodatki w menu wyświetla ładnie....
 
Top Bottom