Przedmioty zniknęły ze schowka

+
Kilka dni temu wsadziłem kilka przedmiotów do schowka, a dziś chciałem je sprawdzić i okazało się, że wszystkie zniknęły. Nie ma ich w żadnym ze schowków mieszkaniach ani w samochodach. Ktoś jeszcze się z tym spotkał?
Nie jest to jakiś wieli problem, ale było tam kilka ikonicznych broni, które mogły zostać uiepszone i teraz jest to niemożliwe :(
 
Kilka dni temu wsadziłem kilka przedmiotów do schowka, a dziś chciałem je sprawdzić i okazało się, że wszystkie zniknęły. Nie ma ich w żadnym ze schowków mieszkaniach ani w samochodach. Ktoś jeszcze się z tym spotkał?
Nie jest to jakiś wieli problem, ale było tam kilka ikonicznych broni, które mogły zostać uiepszone i teraz jest to niemożliwe :(
Też niestety straciłem przedmioty ze schowka, miałem tam te unikalne przedmioty za posiadanie Gwinta i Wiedźmina + chyba jedną czy dwie ikoniczne bronie. Szkoda, bo chciałem je sobie zbierać do schowka, teraz boję się dać tam inne rzeczy, bo też mogą zniknąć.
 
Schowki nie są połączone, także ja wkładam przedmioty tylko do schowka w mieszkaniu.
Nie zostawiam w autach, bo jak zrobią kabum to przedmioty mogą wyparować, a schowki na mieście mogą zostać okradzione.
 
Top Bottom