Przedstawiamy Frakcyjny Tydzień Beczek Premium!

+
Ingen0000;n10963205 said:
Korzystając z offtopicu zapytam: obecnie Bran i Dagon (portrety) są określone w bibelotach jako nagrody specjalne, mimo, że były z tego co pamiętam za 20 rangę w poprzednich sezonach. Ktoś wie, jak można je teraz zdobyć? Bo mam dostępną Francesce, która też figuruje jako 'nagorda specjalna' ale nie mam pojęcia, za co ją dostałem . Z góry dzieki.

Sam jestem ciekaw czy da je jeszcze zdobyć :D Co do Franceski to była chyba za 10 rangę wcześniej. Brana chętnie bym przygarnął ;)
 
Twilightus;n10963151 said:
Potrafisz zrozumieć ze niektórzy nie jarają się jakimś pierdołami jak premium i wola mieć pełne skupienie w grze? mi bardzo przeszkadza to ze karta się rusza
Co do skupiania ostatnio często mam przeciwników, którzy na przemian zaznaczają swoje karty w czasie mojej tury, trochę to dekoncentruję, nie wiem po co w ogóle widzimy, gdzie nasz przeciwnik macha myszką i jakie karty patrzy nam czy u siebie na cmentarzu.
 
MaRIB1;n10963247 said:
Co do skupiania ostatnio często mam przeciwników, którzy na przemian zaznaczają swoje karty w czasie mojej tury, trochę to dekoncentruję, nie wiem po co w ogóle widzimy, gdzie nasz przeciwnik macha myszką i jakie karty patrzy nam czy u siebie na cmentarzu.

Żeby można było blefować. Setki możliwości, sam nie raz korzystam. Też się zastanawiałem, czy nie byłoby lepiej gdyby nie można było 'podglądać' przeciwnika - ale doszedłem do wniosku, że zaleta troszkę głębszego skupienia na planszy jest niewspółmierna do korzyści płynących z możliwości zwodzenia przeciwnika. Czasem się to udaje, czasem nie, ale ma to jakiś swój smaczek :)

BTW> Może zmieńmy temat i pomówmy o tym, jak rozczarowujące były zmiany w 'dużej' majowej aktualizacji? XD

A co do portretów - mi zależy na Branie, faktycznie Francesca była dwa razy - raz za 20 rangę albo top 10k, raz za 10. Portrety są rotacyjne jak się okazuje, więc pewnie kiedyś skapnie, ale nie rozumiem tego opisu 'nagroda specjalna'. Chociaż w sumie cała ta 'platforma' stanowiąca 'podstawę do dalszych zmian i usprawnień' (jak to było mówione podczas wypuszczania MWU) sprawia wrażenie niedorobionej. Albo z wersji prealfa :)V)
 
MaRIB1;n10963247 said:
Co do skupiania ostatnio często mam przeciwników, którzy na przemian zaznaczają swoje karty w czasie mojej tury, trochę to dekoncentruję, nie wiem po co w ogóle widzimy, gdzie nasz przeciwnik macha myszką i jakie karty patrzy nam czy u siebie na cmentarzu.

Odczuwam podobnie... jak ktoś szybko przemienia zaznaczenie kart, to dość mocno dekoncentruje. To trochę działa tak jak włączanie i wyłączanie świateł sygnalizacyjnych na drodze.
edit:
No to wbiłem w końcu GMa i rozibłem 19 beczułek na tą okazję, no i też z powodu z sezonu potworów, którymi też niewiele, ale zagrałem. Troll obdarował mnie chojnie - premium Xavier, złoty Hjalmar, premium - Bezkost, Hattori, srebrna Cynthia i Hubert plus sporo animowanych rzadkich potworków.
 
Last edited:
wojtek1111;n10963265 said:
No to wbiłem w końcu GMa i rozibłem 19 beczułek na tą okazję, no i też z powodu z sezonu potworów, którymi też niewiele, ale zagrałem. Troll obdarował mnie chojnie - premium Xavier, złoty Hjalmar, premium - Bezkost, Hattori, srebrna Cynthia i Hubert plus sporo animowanych rzadkich potworków.
Gratulacje. Z ciekawości - czym wbiłeś?
 
Ingen0000;n10963316 said:
Gratulacje. Z ciekawości - czym wbiłeś?

Foltestem z komandosami.
Oto finałowy duel Seltkirk 9 siły i 3 pancerza na Djenge 14 siły. GM wbity! :)
GMfinalduel01.jpg
 
Last edited:
wojtek1111;n10963340 said:
Foltestem z komandosami, ze złotek to Dijkstra, Shani, Seltkirk oraz Keira czasem udaje się zejść do zera kart. Rębacze dostają po tyłku - 4 removale (to co złote plus dwóch srebrnych magów) alchemia, Dagon pod Sabata też nie mają większych szans.

Piękności, jeszcze raz gratulacje. Śmiesznie się składa, mój pierwszy deck był pod Foltesta na rębaczach, do tej pory mam ich ustawionych jako ulubioną kartę na profilu :D I mam też żal do ekipy za skasowanie dwóch trzecich arta rębaczy, mam nadzieję, że trio wróci razem z Homecomingiem.

Ja się w tym sezonie ograniczyłem do 41 Foltesta, a od 18 rangi odkrywania Voorhisa, niestety, za słabym jestem graczem na GMa, ale 4000mmr dałem radę osiągnąć.

Odkrywka jest świetna, bo w zasadzie ma 5 absolutnie wymiennych sreber i nie jest tak skostniała jak tier 1 archetypy.

edit: ale nie trafiam z mulliganem :( tylko w tym sezonie:

http://oi65.tinypic.com/t7mono.jpg
 
Last edited:
W przyszłym miesiącu spróbuję wbić, albo jeszcze zapytam czy to ma sens wbijać, czy nie zostanie z restartowana drabinka na homecoming :D
 
Top Bottom