Przedstawiamy Frakcyjny Tydzień Beczek Premium!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Przedstawiamy Frakcyjny Tydzień Beczek Premium!



Pojedynek Frakcji zakończył się zwycięstwem bezwzględnych Potworów nad dumnymi wojownikami Skellige. Z tej okazji przedstawiamy Frakcyjny Tydzień Beczek Premium!

  • Piąta karta z każdej otwartej beczki, należąca do frakcji Potworów będzie kartą Premium (to oznacza, że każda karta Potworów, którą zobaczycie wśród trzech ostatnich kart do wyboru w beczce, będzie animowana).
  • W każdej beczce, przynajmniej jedna spośród czterech pierwszych kart będzie należeć do Skellige.

Ta oferta trwa do południa w poniedziałek 4 czerwca i dotyczy wszystkich graczy, niezależnie od tego czy brali udział w Pojedynku Frakcji oraz po której stronie się opowiedzieli.
 
Last edited:

Guest 4136390

Guest
Mi karty już nie są potrzebne, ale na pewno wiele osób się ucieszy, bardzo miło z Waszej strony. Mam też drobny problem z podglądem talii podczas tworzenia. Wcześniej nie spotkałem się z takim błędem, jest chwilowy i trwa kilka sekund. Poniżej wrzucam screen.

 
PanSzarata;n10962734 said:
Mi karty już nie są potrzebne, ale na pewno wiele osób się ucieszy, bardzo miło z Waszej strony. Mam też drobny problem z podglądem talii podczas tworzenia. Wcześniej nie spotkałem się z takim błędem, jest chwilowy i trwa kilka sekund. Poniżej wrzucam screen.

Miałem to samo przy budowaniu talii, wrzuć to może w dziale technicznym?
 

Guest 4136390

Guest
wojtek1111;n10962803 said:
Miałem to samo przy budowaniu talii, wrzuć to może w dziale technicznym?

Myślałem nad tym, ale to jakaś pierdoła jest, więc nie wiem czy jest sens tworzyć specjalnie nowy temat, a tutaj na pewno ktoś zaglądanie.
 
Biedne Skellige, 3 razy walczyć i 3 razy przegrać...

Gdyby nie fakt, że do jesieni nic się już nie zmieni, a pod koniec roku gra będzie nie do poznania, powiedziałbym: CZAS BY SKELLIGIJSKI WETERAN STAŁ SIĘ ŻOŁNIERZEM< NIE WSPARCIEM!@11

No ale powiem tylko - fajnie się grało weteranami w listopadzie/grudniu :cheers:
 
Last edited:
Moglibyście zrobić jakiś weekend -50% zużycia na karty animowane :( Bo kiszę ten pył i kiszę.
 
Twilightus;n10962950 said:
Kolejne premium dlaczego, wiele bym dał żeby moc zamienić moje premki na zwykłe dlaczego to robicie?

:facepalm: Też bym wiele dał, by zamienić swoje 1600zł na 800zł XD
 
To jeszcze spraw żebym dostał za nie tyle abym mógł zrobić wersje nie premium nie, próbuj rozwiązać problemu którego nie potrafisz rozwiązać
 

Guest 4136390

Guest
Twilightus;n10963088 said:
To jeszcze spraw żebym dostał za nie tyle abym mógł zrobić wersje nie premium nie, próbuj rozwiązać problemu którego nie potrafisz rozwiązać

Chcesz zniszczyć animowane za pełną wartość po to, żeby zrobić więcej kart zwykłych? No będziesz miał taką opcję jak gra wyjdzie z bety, przez kilka dni wszystkie karty będzie można zniszczyć za pełną wartość.
 
Twilightus Możesz wyjaśnić swój proces myślowy wg którego karty niepremium są lepsze od premium? Bo póki co to wygląda na to, że robisz problem dla robienia problemu a dla takich sytuacji niestety nie ma rozwiązań nieskupiających się wokół zmiany zachowań.
 
Potrafisz zrozumieć ze niektórzy nie jarają się jakimś pierdołami jak premium i wola mieć pełne skupienie w grze? mi bardzo przeszkadza to ze karta się rusza lub po wyłączeniu animacji błyszczy nie chce tego po prostu, potrafisz to zrozumieć przez takie akcje mam zblokowane otwieranie beczek bo dostaje dla mnie bezużyteczne karty premium nie chce ich chce zwykłe tak trudno jest dodać ta opcje aby można było z konwertowac premium kartę na zwykła albo sprawić ze premium karta przy mill daje 100% swoje wartości w scrapach, co pozwala zrobić od razu jej wersje nie premium to nie jest tak trudne.
 
Korzystając z offtopicu zapytam: obecnie Bran i Dagon (portrety) są określone w bibelotach jako nagrody specjalne, mimo, że były z tego co pamiętam za 20 rangę w poprzednich sezonach. Ktoś wie, jak można je teraz zdobyć? Bo mam dostępną Francesce, która też figuruje jako 'nagorda specjalna' ale nie mam pojęcia, za co ją dostałem . Z góry dzieki.
 

Guest 4136390

Guest
Twilightus;n10963151 said:
Potrafisz zrozumieć ze niektórzy nie jarają się jakimś pierdołami jak premium i wola mieć pełne skupienie w grze? mi bardzo przeszkadza to ze karta się rusza lub po wyłączeniu animacji błyszczy nie chce tego po prostu, potrafisz to zrozumieć przez takie akcje mam zblokowane otwieranie beczek bo dostaje dla mnie bezużyteczne karty premium nie chce ich chce zwykłe tak trudno jest dodać ta opcje aby można było z konwertowac premium kartę na zwykła albo sprawić ze premium karta przy mill daje 100% swoje wartości w scrapach, co pozwala zrobić od razu jej wersje nie premium to nie jest tak trudne.

Tak szczerze to i tak nie rozumiem dlaczego uważasz, że nie można się przez to skupić. Na wszystkich turniejach też są karty premium, nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś miał z tym problem. W przyszłości mają pojawić się animacje stołu i inne bajery, co będzie wtedy? Nie mam nic złego na myśli, po prostu chyba są trochę ważniejsze rzeczy do dodania czy naprawy niż to. Tak z ciekawości, grasz bez dźwięku czy on Ci nie przeszkadza?
 
Twilightus Animacje naprawdę tak cię rozpraszają? I cóż, na turniejach ludzie jakoś sobie radzą z full premium. A taka opcja praktycznie nie zostanie nigdy dodana, bo pewnie jakieś... 10 osób w calym community ma taki problem. I jak już wspomniano wyżej, czekaj na homecoming, wtedy wszystko będzie można rozłożyć. Ponadto, biorąc pod uwagę fakt, że wiedzieliśmy o zapowiadanych zmianach które wydarzą się w ostatnich dwu patchach, twój żal za brak takiej funkcji jest trochę spóźniony.

Dochodzi też taka życiowa prawda, że... zawsze ktoś uparty znajdzie problem na który może narzekać (co to forum udowodnia przy każdym patchu lub informacji), dlatego wybacz mi moją nachalność, jestem po prostu sceptycznie nastawiony do takich... niepopularnych opinii :)

PS, używanie @ i nicku rozmówcy bardzo ułatwia dyskusję, polecam.
 
Top Bottom