Przedstawiamy gangi Night City: Tyger Claws

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Członkowie gangu Tyger Claws epatują stylem głęboko zakorzenionym w kulturze Kraju Kwitnącej Wiśni. Ostre jak brzytwa katany, uliczne ścigacze i wściekle neonowe tatuaże świetlne to ich znaki rozpoznawcze. Są bezwzględnie brutalni, dlatego w Japantown, które kontrolują, lepiej uważać.

 
Coś mi się zdaje, że japońska część Night City może być najlepiej prezentującym się obszarem w całej grze. Aż mi się przypomniało drzewo z 48-minutowego gameplayu, z którego chyba spadały hologramowe kwiaty wiśni o_O
Ciekawe swoją drogą czy V też będzie mógł sobie sprawić taki neonowy tatuaż.
 
Coś mi się zdaje, że japońska część Night City może być najlepiej prezentującym się obszarem w całej grze. Aż mi się przypomniało drzewo z 48-minutowego gameplayu, z którego chyba spadały hologramowe kwiaty wiśni o_O
Ciekawe swoją drogą czy V też będzie mógł sobie sprawić taki neonowy tatuaż.
Ja już postanowiłem że jak będę grał babką, to zrobię azjatkę i z kataną będę biegał.
 
Ja już postanowiłem że jak będę grał babką, to zrobię azjatkę i z kataną będę biegał.

Coś w tym stylu :p
brasenia-1-ikda.jpg
 
Ja też nie mogę się doczekać odwiedzenia Japantown i starcia z Tygrysimi Pazurami. Co by nie pisać, nic tak nie robi klimatu CP, jak stoiska z japońskimi street foodami i wszechobecne reklamy pisane katakaną.


Autor: Yoshito Hasaka
 
Ja też nie mogę się doczekać odwiedzenia Japantown i starcia z Tygrysimi Pazurami. Co by nie pisać, nic tak nie robi klimatu CP, jak stoiska z japońskimi street foodami i wszechobecne reklamy pisane katakaną.


Autor: Yoshito Hasaka
Bo cyberpunk bez azjatów, to jak HITMAN bez azjatów... Czyli można, ale to już nie to samo.
 
Top Bottom