Przedstawiamy GWENT Observer — oficjalne rozszerzenie na Twitcha!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


GWENT Observer to oficjalne rozszerzenie dla streamerów GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej, dzięki któremu widzowie mogą zapoznać się z umiejętnościami kart na polu bitwy poprzez najechanie na nie myszką!

Jeśli jesteś widzem, nie musisz niczego instalować. Jeśli jesteś streamerem instrukcje znajdziesz na stronie rozszerzenia.
 
Szkoda, że rozszerzenie spóźnione o 1,5 roku, jak była oglądalność na twichu znacznie większa, ale może wydanie komórkowe poprawi wyniki na twichu =]
 

Lexor

Forum veteran
Mam pytanie: czy do tego rozszerzenia możnaby było dodać opcję po kliknięciu której przenosiłoby nas na stronę playgwent prezentującą aktualną talię, którą gra dany streamer? Nie chodzi mi tu o możliwość "podczepienia" jakiejś istniejącej już talii z biblioteki, a o automatyczną generację talii na podstawie danych, którymi dysponuje rozszerzenie (bo dzięki niemu widzimy wszystkie karty streamera: w ręku, w talii oraz na cmentarzu). Na streamach często pojawiają się zapytania o aktualnie graną talię, a streamerzy często też zmieniają karty w swoich gotowcach, wiec taka opcja byłaby znacznym ułatwieniem dla obu stron.
 
Mam pytanie: czy do tego rozszerzenia możnaby było dodać opcję po kliknięciu której przenosiłoby nas na stronę playgwent prezentującą aktualną talię, którą gra dany streamer? Nie chodzi mi tu o możliwość "podczepienia" jakiejś istniejącej już talii z biblioteki, a o automatyczną generację talii na podstawie danych, którymi dysponuje rozszerzenie (bo dzięki niemu widzimy wszystkie karty streamera: w ręku, w talii oraz na cmentarzu). Na streamach często pojawiają się zapytania o aktualnie graną talię, a streamerzy często też zmieniają karty w swoich gotowcach, wiec taka opcja byłaby znacznym ułatwieniem dla obu stron.
Z jednej strony by się przydało z drugiej gracze sami z siebie kombinowali by z taliami na własną rękę jeszcze mniej niż kombinują obecnie.
 
Top Bottom