Przedstawiamy GWENT Partners Open!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Przygotuj się na tydzień pełen GWINTOWYCH emocji ze swoimi ulubionymi streamerami — zaprosiliśmy Partnerów GWINTA do udziału w turnieju GWENT Partners Open! Dodatkowo, na czas turnieju zwiększyliśmy szansę otrzymania Twitch Drops w postaci beczek z kartami i pyłu meteorytowego.

Zaczniemy od rozgrywek do 2 wygranych (best-of-3) w systemie szwajcarskim:

Dzień 1.
Wtorek, 28 kwietnia, 18:00-22:00 (1 i 2 runda)

Dzień 2.
Środa, 29 kwietnia, 18:00-22:00 (3 i 4 runda)

Dzień 3.
Czwartek, 30 kwietnia, 17:00-22:00 (5 i 6 runda, 7 runda w razie potrzeby)

Następnie, najlepsi gracze zmierzą się z meczach do 3 wygranych (best-of-5) w systemie pojedynczej eliminacji:

Finał
Sobota, 2 maja, od 12:00 (południe).

Bądźcie czujni, już wkrótce podamy szczegóły dotyczące uczestników.
 
Last edited:
Jak zrobić,żebym w ogóle miał szanse na twitch drops? Trzeba jakoś połączyć konto gog z twitch? Na jakim kanale twitch się to ogląda?
Może głupie pytania, ale na twitch'a nie jestem obeznany, a skoro temat rozgrywek mnie ciekawi, to przy okazji nie zaszkodziłoby mieć szansę na wylosowanie beczki czy też pyłu.
 
Jutro się to już niby zaczyna a dalej brak żadnej informacji... jakoś tak nijak do tego się podchodzi.
 
Dzięki za linka, @luk757. Jak widzę wszystko po staremu: zainteresowane osoby same muszą znajdować kolejne informacje.
 
Jutro się to już niby zaczyna a dalej brak żadnej informacji... jakoś tak nijak do tego się podchodzi.

"Bądźcie czujni, już wkrótce podamy szczegóły dotyczące uczestników. ":

 
Czy zwiększone dropy obowiązują tylko w godzinach trwania pojedynków, czy też przez 24h/dobę do końca soboty?
 
Ciekawe ja dostałem 50 pyłu podczas oglądania turnieju. Chyba że powiadomienie jest o 50 a daje 100 :D
 
Ciekawe ja dostałem 50 pyłu podczas oglądania turnieju. Chyba że powiadomienie jest o 50 a daje 100 :D
Wczoraj ludzie pisali o większych wartościach w powiadomieniach, więc możliwe, że CDPR znowu coś źle ustawił.
 
Top Bottom