Przedstawiamy GWENT Skirmish — pierwszy turniej dla streamerów GWINTA!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Turnieje GWINTA są źródłem wielu emocji, a my chcemy dostarczać Wam ich jeszcze więcej! Przedstawiamy GWENT Skirmish — wyjątkowy projekt angażujący twórców GWINTOWYCH treści, który łączy turniejową rywalizację z autentycznością transmisji na żywo.

Na każdym etapie turnieju GWENT Skirmish spotka się grupa znanych społeczności GWINTOWYCH twórców. Każdy z nich będzie streamować mecze ze swojego punktu widzenia. To oznacza, że możecie oglądać swoich ulubionych twórców, na żywo wyjaśniających zagrania swoje i przeciwnika. Dodatkowo, żeby uniemożliwić działania streamowych snajperów i nilfgaardzkich Zwiadowców, na każdym streamie zostanie włączone opóźnienie.

W pierwszej odsłonie GWENT Skirmish udział wezmą:

crokeyz (Wielka Brytania)
Ashlizzlle (Holandia)
MissLadyJay (Republika Południowej Afryki)
McBeard (Kanada)
NOD (Białoruś)
Brzoza (Polska)
SirPumpkn (Stany Zjednoczone)
MasCa (Korea)

Zasady są proste: ośmiu streamerów zostanie losowo przydzielonych do dwóch 4-osobowych grup. Każdy gracz zmierzy się ze wszystkimi przeciwnikami w obrębie grupy, w formacie best-of-three (do dwóch wygranych), walcząc o część puli nagród wynoszącej $300 na każdy mecz. Zwycięzcy wszystkich grup spotkają się później w kolejnym etapie GWENT Skirmish — szczegółowe informacje później.

Zaszczyt wylosowania składów grup przypadnie oczywiście Pawłowi Burzy — sprawdźcie nasz kanał na YouTubie we wtorek 20 listopada. Tego samego dnia podamy także harmonogram meczów.

Jako że jest to nasz pierwszy, “eksperymentalny” odcinek tego formatu, chcemy wiedzieć, co o nim uważacie. Jeśli macie pytania i sugestie dotyczące GWENT Skirmish oraz streamerów, których moglibyśmy zaprosić, dajcie nam znać w komentarzach!
 

Lexor

Forum veteran
To ja może napiszę w punktach, będzie prościej.

1. Jako osoba dopiero raczkująca w Gwincie dziękuję za podanie dodatkowych nicków do dopisania do listy streamerów.

2. Na jakiej zasadzie była wybierana owa ósemka? Bo np. taki Kondzio z tego co widzę też dużo działa na rzecz Gwinta i trochę mi dziwnie, że go nie widzę na liście.

3. Czy, przy okazji, ktoś mógłby mnie poinformować, czy do tej pory były organizowane przez CDPR turnieje dla tzw. "szarych graczy" i jakie były tam zasady brania w nich udziału?
 
Na jakiej zasadzie była wybierana owa ósemka? Bo np. taki Kondzio z tego co widzę też dużo działa na rzecz Gwinta i trochę mi dziwnie, że go nie widzę na liście.
Chyba na zasadzie. Bierzemy tych co są wstanie coś samemu tworzyć i być wyzwaniem dla innych. Czyli Kondzio do takich się nie zalicza, to też masz odpowiedź dlaczego go nie ma.

Mnie bardziej dziwi brak KBT reprezentującego UK. Ale nie znam gościa crokeyz to nie wiem czym sobą reprezentuję. Ogólnie to prócz McBearda nie kojarzę nikogo.
 
Gogol nie gra w tą grę...bo ten nowy gwint to rng jak na arenie....stary gwint to była logiczna, strategiczną gra gdzie myślenie miało naprawdę znaczenie ...mam naprawdę dość na 232 meczy 187 zaczynałem...bardzo wielu graczy i to bardzo dobrych zrezygnowało z tego nowego gwinta gdzie losowość ma największe znaczenie i wygrany coin...naprawdę dziękuje za takiego gwinta jaki jest obecnie...złośliwie mi ustawiono że ciagle ja zaczynam grę bo inaczej nie da się tego zrozumieć ani pojąć...

jprdl.... prawie miesiąc już minął a niektórzy ciągle na tej zdartej płycie...

a co do meritum Twojego postu to wiadomo że komputer oszukuje;)
 

Lexor

Forum veteran
Mnie bardziej dziwi brak KBT reprezentującego UK.

Z tego co pamiętam, to KBT dał niedawno jakiś filmik, w którym twierdził, że już nie odczuwa tej przyjemności z grania w Gwinta co wcześniej - to może byc powód dlaczego go tu nie ma.
 
Chyba na zasadzie. Bierzemy tych co są wstanie coś samemu tworzyć i być wyzwaniem dla innych. Czyli Kondzio do takich się nie zalicza, to też masz odpowiedź dlaczego go nie ma.

Nie wierze, że to robię, ale robię czyli staję w obronie Kondzia. Ostatnimi czasy zacząłem go oglądać i o dziwo nie tylko miło mi się go ogląda (w przeciwieństwie do całej reszty polskich youtuberów zajmujących się Gwintem), ale dodatkowo zaczął tworzyć własne decki (oczywiście na nowo koła nie wymyśli i są to tylko jego własne wariacje znanych archetypów) i często uważam je za lepsze niż ich odmiany opublikowane przez Team Aretuzy.

Gdyby w tym turnieju wystąpił Kondzio to nawet bym obejrzał jego występy, ale reszta streamerów mi zwisa wiec poczekam na wyniki podsumowujące turniej i może wówczas obejrzę retransmisję finałowego pojedynku na youtube.
 
Nie wierze, że to robię, ale robię czyli staję w obronie Kondzia. Ostatnimi czasy zacząłem go oglądać i o dziwo nie tylko miło mi się go ogląda (w przeciwieństwie do całej reszty polskich youtuberów zajmujących się Gwintem), ale dodatkowo zaczął tworzyć własne decki (oczywiście na nowo koła nie wymyśli i są to tylko jego własne wariacje znanych archetypów) i często uważam je za lepsze niż ich odmiany opublikowane przez Team Aretuzy.

Gdyby w tym turnieju wystąpił Kondzio to nawet bym obejrzał jego występy, ale reszta streamerów mi zwisa wiec poczekam na wyniki podsumowujące turniej i może wówczas obejrzę retransmisję finałowego pojedynku na youtube.

ja tylko oglądałem Kondzia i to tylko to co wrzucił na YT,
czasem też Gogola, który poprostu bawił swoimi manierami

tak to tylko streamy z tunriejów i musze przyznać że Brzoza ma mega radiowy głos:)
 
Ja chetnie zobacze:). Wiec pomysl mi sie podoba:). Niemniej nie spodziewam sie zbyt wielu ogladajacych mimo wszystko. ale zobaczymy.

PS. Ze stremerow fajnie wyjasnia swoje ruchy Shinmiri :)
 
Last edited:

ghs

Forum veteran
Brak SadFury'ego to chyba jakiś żart. Nikt tyle chyba nie zdziałał na polskiej scenie Twitch/TV co ten streamer. Gość nie lubi się pchać na afisz ale ma największą polską widownię. Dodatkowo cały czas jest w ścisłej topce ProLaddera, podobnymi wynikami niestety nie może się pochwalić żaden z w/w zaproszonych streamerów.
 
@ghs tez zauwazylem jego brak (czesto go ogladam), ale zakladam, ze moze chodzi nie tylko o stremowanie ale tez jakies inne dzialania? Przynajmniej tak zalozylem, bo jesli tylko o stremowanie to tez chetnie widzialbym jego, zreszta Shinimiri tez i Crozyr :)
 
Z ogłoszenia wynika, że tego typu turniejów może być więcej, więc jak kogoś teraz nie ma, to nie znaczy że nie będzie go w przyszłości.

Mnie akurat średnio interesuje oglądanie streamów, ale jeżeli ktoś lubi taką rozrywkę, to inicjatywa wydaje się ok.

Co do sugestii - pomyślcie nad jakimiś kilkuminutowymi skrótami/śmiesznymi momentami itd.
 
"Zaszczyt wylosowania składów grup przypadnie oczywiście Pawłowi Burzy — sprawdźcie nasz kanał na YouTubie we wtorek 20 listopada. Tego samego dnia podamy także harmonogram meczów."

Chyba ktoś tutaj nie dotrzymał słowa.
 
Znamy już składy grup!

Na filmie zostało powiedziane, że będzie mozna "reagować na żywo" na zagrania streamerów. A co z opóźnieniem? :D
Poza tym wciąż nie została podana data tego turnieju... (chyba że mi coś umknęło)
 
Poza tym wciąż nie została podana data tego turnieju... (chyba że mi coś umknęło)

Z tego co słyszałem to nie ma chyba określonego terminu na rozegranie tego turnieju. Streamerzy dogadują się co do dnia i godziny pomiędzy sobą, ogłaszają na swoim kanale termin i grają. W grupie A gdzie jest USA, Korea, Holandia i Białoruś ciężko byłoby ustalić jeden dzień i godzinę dla wszystkich tych stref czasowych.
 
Z tego co słyszałem to nie ma chyba określonego terminu na rozegranie tego turnieju. Streamerzy dogadują się co do dnia i godziny pomiędzy sobą, ogłaszają na swoim kanale termin i grają. W grupie A gdzie jest USA, Korea, Holandia i Białoruś ciężko byłoby ustalić jeden dzień i godzinę dla wszystkich tych stref czasowych.

Jesli tak to ma wyglądać, to trochę... słabo? Wolałbym oglądać całość jako jeden event a nie jako serię "rozwaloną w czasie" na przestrzeni... tygodni? Poza tym raczej nie oglądam streamerów "namiętnie", wolę sam grać, więc ich "komunikaty" pewnie mnie ominą.

Zgadzam się, że trochę ciężko jest dobrać godziny grania przy takiej rozpiętości stref czasowych, ale mimo wszystko nie jest to niemożliwe (np. dla jednych to będzie wczesny ranek, dla innych późny wieczór).
 
Top Bottom