Przedstawiamy Novigrad — nowy dodatek do GWINTA!

+
Poprawcie mnie jeżeli źle rozumiem, Syndykat to będzie najprostsza frakcja do skompletowania, banalnie prosta w porównaniu do innych?
Jeżeli dobrze myślę to:

- wszystkie beczki nowego dodatku to tak naprawdę beczki frakcyjne (co do idei), gdyż każda karta z tego dodatku jest kartą Syndykatu (nawet dwu frakcyjne)
- kupując beczkę Novigradu masz 100% że wszystkie 5 kart będzie z Twojej frakcji.
- beczki te są w normalnej cenie 100 golda i zawsze dostępne w grze, a nie jak frakcyjne tylko przy wyjątkowych okazjach i za 200 golda
- miłośnicy innych frakcji aby mieć pełną kolekcję muszą zakupić beczki klasyczne, beczki CC, beczki Novigradu (karty 2-klasowe) + dokupić WK albo stworzyć bardzo drogie karty. Miłośnicy Syndykatu wydają złoto tylko na beczki Novigradu i mogą tak zebrać 100% obecnie dostępnych kart.

Idealna frakcja dla nowych graczy.
 
Niby tak, ale wiesz... tak bez promocji? :(

PS. 210 zł to więcej niż kosztuje CP2077...

W końcu to karcianka AAA więc musi kosztować ponad 200 zł ;)

A już serio to zgadzam się z @puszatek_kun. CDPR zadrwiło sobie z graczy tłumacząc, że to spełnienie ich oczekiwań. No jasssne. Bo postulat przy premierze KK dotyczył tego by móc wydać więcej realnej kasy by zebrać premierowe bibeloty. A nie zaraz. Odwrotnie miało być. Taka to komunikacja z fanami jak widać.
Post automatically merged:

Poprawcie mnie jeżeli źle rozumiem, Syndykat to będzie najprostsza frakcja do skompletowania, banalnie prosta w porównaniu do innych?

Po premierze najnowszego dodatku zapewne tak (pewna już jest cena tych beczek?), ale w kolejnych dodatkach raczej będą rozbudowywali tą frakcje o kolejne karty które już będzie równie trudno zdobyć co do innych frakcji.

Idealna frakcja dla nowych graczy.

Ze względu na mechanikę rządzącą tą frakcją raczej nie bardzo. Obstawiam, że to raczej będzie najtrudniejsza frakcja do opanowania dla nowych graczy bo tutaj trzeba będzie balansować w zagrywaniu kartami tak by zbierać Dochód, a jednocześnie budować przewagę punktową. Są karty które dają tylko Dochód, oraz takie które tylko wydają zebrane Korony. Balansowanie tego w czasie meczu będzie nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza pod koniec 1 rundy oraz w 2 by nie zostać z kartą w plecy.
 
Last edited:
Za 140zl dwa razy wiekszą kwotę dostaję tylko 5 beczek więcej i inny kolor poświaty rewers'a? o_O Niż za 70zl? Czy chociaż nowe pole bitwy w preorderze za 140zl?
 
Za 140zl dwa razy wiekszą kwotę dostaję tylko 5 beczek więcej i inny kolor poświaty rewers'a? o_O Niż za 70zl? Czy chociaż nowe pole bitwy w preorderze za 140zl?

Dostajesz beczki w wersji premium których pewnie podobnie jak to jest przy KK w normalnej sprzedaży nie będzie więc pozostanie pozyskiwanie premek za pył który tani nie jest. Moim zdaniem dla kogoś kto zbiera karty premium 2x większa cena od zwykłego zestawu jest ceną OK. Zwłaszcza, że tutaj jest jeszcze 5 beczek ekstra. Jedyny minus jaki ja widzę to brak rewersu z pakietu podstawowego.
 
Czy kogokolwiek obchodza te beczki? Z tego co kojarze (i widze po komentarzach uzytkownikow) ludzie chca roznych kosmetycznych pierdolek XD Beczki mozna miec za golda z gry! Po to sa zadania dzienne i pkt nagrod. Btw. dla hardkorowych zbieraczy nieciekawa informacja 210ziko w plecy zeby miec dwa rewersy (rozniace sie poswiata/kolorem).

No nieee... Dla mnie sie to koopy i d00py nie trzyma. Przepraszam. Ale za 140 zl rewers i 20 beczek?

Na KK kasy nie zalowalem bo elder wszedl z nowymi animacjami i zarabista skorka.
Cos nie do konca posluchaliscie glosu graczy. Kasy nie wydaje. Nie ma na co kompletnie. Czekam na dodatek i tyle. Niesmak po odwiedzeniu sklepu pozostal
 
Last edited by a moderator:
popieram kolegów powyżej, dla mnie bardzo mizernie wyglada ta paczka za 140zł. Jakbym chciał oba rewersy 210!!!!

a Cyberpunka można już kupić za 200 :p
trochę nie porównywalne ? :D
 
Plus za pomysł na frakcję, ale niestety preorder już zawodzi szczególnie ten za 140 bo ten za 70 jest ok. Brak skinu któregoś z liderów boli. No i nie kojarzę nic o drzewku do nowych liderów. Wygląda na to że na taki element brakło czasu a szkoda.
W mojej ocenie preorder za 140 powinien mieć ileś czeczek, rewers, skin i 20 może 30 punktów nagród do odblokowania części liderów na drzewku Frakcji (o którym nic nie wiadomo). A punkty nagród po to jeśli byś był sczyszczony do zera, a tak to było na dwóch czy trzech a resztę by się wyfarmiło.
 
IMO w tym droższym pakiecie zabrakło po prostu skina, tak jak wcześniej było z Ukrytym. Co do rewersów kart, ten zwykły podoba mi się bardziej, lubię ciepłe kolory i będzie fajnie wyglądał ze skórką karczmy. Także wybiorę ten tańszy pakiet, bo z jednej strony chcę wesprzeć moją ulubioną karciankę a z drugiej muszę jeszcze wygospodarować kasę na CP77.
 
Ja kupiłem oba, w zamian żądam Ofiru :p
Skoro wpadli na pomysł, że mogą sobie Lore dopisywać w postaci chociażby listów czy notatek to nie widzę przeszkód, żeby stworzyć 5 minutowy, fabularny, animowany filmik o Ofirze w stylu przerywników z Wiedźmina. Wrzucić jakiegoś arabskiego władcę, jego zdradziecką żonę, przeklętą córkę, wygnanego syna, "śliskiego" doradcę, podzieloną na stronnictwa armię a na koniec do tej mieszanki wedlowskiej dodać lokalne monstra - dżiny, jakieś insektoidalne stworzenia i złote smoki.
 
Nawet tego nie trzeba, bo wyszedł już "Of Flesh and Flame", komiks o Ofirze na licencji Redów.
 
  • Czy te rewersy premium trafią do sklepu po wydaniu rozszerzenia?
    Tak, nieco zmienione wersje tych przedmiotów powrócą do sklepu, ale nie natychmiast po premierze
:) Ciekawe ile trzeba będzie poczekać.
A tak serio to chętnie wsparłbym Redow ale beczek z golda i tak aż nadto będę miał także same elementy kosmetyczne mnie interesują.
 
Last edited:
Poprawcie mnie jeżeli źle rozumiem, Syndykat to będzie najprostsza frakcja do skompletowania, banalnie prosta w porównaniu do innych?
Jeżeli dobrze myślę to:

- wszystkie beczki nowego dodatku to tak naprawdę beczki frakcyjne (co do idei), gdyż każda karta z tego dodatku jest kartą Syndykatu (nawet dwu frakcyjne)
- kupując beczkę Novigradu masz 100% że wszystkie 5 kart będzie z Twojej frakcji.
- beczki te są w normalnej cenie 100 golda i zawsze dostępne w grze, a nie jak frakcyjne tylko przy wyjątkowych okazjach i za 200 golda
- miłośnicy innych frakcji aby mieć pełną kolekcję muszą zakupić beczki klasyczne, beczki CC, beczki Novigradu (karty 2-klasowe) + dokupić WK albo stworzyć bardzo drogie karty. Miłośnicy Syndykatu wydają złoto tylko na beczki Novigradu i mogą tak zebrać 100% obecnie dostępnych kart.

Idealna frakcja dla nowych graczy.

Nie do końca, bo w dodatku wychodzą też karty dla pozostałych frakcji - co za tym idzie beczka frakcyjna nie równa się beczce z dodatku, ale fakt faktem, że karty Nowigradu przeważają mocno nad tymi dodatkowymi dla innych frakcji, więc będą te dwie beczki podobne
 
Mam pytanie odnośnie "Gwinta" ogólnie, które kieruje tutaj albowiem nie wiem gdzie indziej miałbym je skierować:

Od miesiąca usiłuję zniszczyć nadmiarowe karty, których mam wiele, gdy to robię czy też raczej próbuję to zrobić napotykam na komunikat "Przepraszamy wystąpił błąd podczas wykonywania polecenia" Dlaczego? I co z tym zrobić?
 
Top Bottom