Przedstawiamy Novigrad — nowy dodatek do GWINTA!

+
bo były zmieniane starter decki i teraz niektórych kart się nie da zmielić, masa tematów była od tego, wystarczy poświęcić 5 min i przejrzeć ostatnie tematy na pierwszej stronie forum...
 
Last edited by a moderator:
Od miesiąca usiłuję zniszczyć nadmiarowe karty, których mam wiele, gdy to robię czy też raczej próbuję to zrobić napotykam na komunikat "Przepraszamy wystąpił błąd podczas wykonywania polecenia" Dlaczego? I co z tym zrobić?
bo były zmieniane starter decki i teraz niektórych kart się nie da zmielić, masa tematów była od tego, wystarczy poświęcić 5 min i przejrzeć ostatnie tematy na pierwszej stronie forum...

Tyle tylko, że to już dawno powinno się zakończyć i jeśli kolega wciąż ma z tym problemy to ewidentnie coś tu jest nie tak.
 
A to nie będzie tak, że jedynymi kartami "dla pozostałych frakcji" będą te dwufrakcyjne?
To będzie dokładnie tak. Każda karta dla innej frakcji będzie też kartą syndykatu. Co oznacza że 100% nowych kart to karty tej frakcji.
 
dostępne do premiery dodatku w dniu 28 czerwca

Zaczynam się zastanawiać nad jedną kwestią: czy fakt, że aktualizacja wypada tym razem w piątek (a więc przesunęli ją jeszcze bliżej weekendu) oznacza, że CDPR zmienia swoje praktyki i zaczyna pracować również w soboty i niedziele, czy też oznacza to kolejne kłopoty i walki graczy (którzy będą chcieli pograć przez cały weekend) z napotkanymi błędami?
 
Zaczynam się zastanawiać nad jedną kwestią: czy fakt, że aktualizacja wypada tym razem w piątek (a więc przesunęli ją jeszcze bliżej weekendu) oznacza, że CDPR zmienia swoje praktyki i zaczyna pracować również w soboty i niedziele, czy też oznacza to kolejne kłopoty i walki graczy (którzy będą chcieli pograć przez cały weekend) z napotkanymi błędami?

Oznacza to, iż jeśli kupisz preorder, masz większe szanse na szybkie ułożenie skutecznej talii i nabicie nią nieco zwycięstw, nim przyjdzie patch balansujący. Sensowne zagranie.
 
Szczerze współczuję ludziom, którzy kupują "skórki" do gry za prawdziwą kasę:giveup:
 
Każdy wydaje kasę na to, na co ma ochotę, i co sprawia mu przyjemność. Koniec końców to tylko pieniądze. Są tak samo wirtualne jak skórka w grze.
 
Poczucia zdrowego rozsądku. @Gomola w pełni się zgadzam, wyrażam tylko swoją opinię na temat płatnych rzeczy, które poza tym, że wyglądają to nic tak naprawdę nie dają i ludzie to kupują za kupe kasy. Tak samo nie mogłem zrozumieć fenomenu skinów w CS GO ale to głównie gimbaza się tym podniecała ;-)
 
Szczerze współczuję ludziom, którzy kupują "skórki" do gry za prawdziwą kasę:giveup:

Ja kupiłem preorder do KK nie dla skórek, a dlatego że mechanika Gwinta po HC mi sie spodobała i chciałem "dorzucić swoją cegiełkę" do dalszego rozwoju gry. Na sto procent czytałeś mój post co do zakupu preorderu Novigradu (bo sam się do niego odnosiłeś) i jak widziałeś teraz też nie zastanawiam się na skórkami tylko nad tym czy warto twórców gry wspierać dalej.
 
Co się tłumaczycie, wasza kasa, możecie wydawać jak chcecie. Ja nie planuje kupować preordera bo nie odpowiada moim oczekiwaniom (na co mi beczki?) ale nie bardzo widzę powód do szufladkowania kogoś kto kupuje jako pozbawionego rozsądku.
 
Top Bottom