Przedstawiamy Novigrad — nowy dodatek do GWINTA!

+
Poczucia zdrowego rozsądku. @Gomola w pełni się zgadzam, wyrażam tylko swoją opinię na temat płatnych rzeczy, które poza tym, że wyglądają to nic tak naprawdę nie dają i ludzie to kupują za kupe kasy. Tak samo nie mogłem zrozumieć fenomenu skinów w CS GO ale to głównie gimbaza się tym podniecała ;-)
Oj skiny w csgo tez raz na parę miechow kupie klucze za 150zl, bo gra darmowa i parę lat już gram i tak samo jest z LoL'em. Uzbieram klucze kupię skrzynki albo gotowe już skórki za tyle dobrej zabawy w ten tytul.
 
Ja wspieram Twórców, dzięki czemu Ty możesz za darmo grać w taki dobry i ciekawy produkt oraz pisać na tym forum swoje żale.
Oh dziękuje najmocniej. To już wyrażenie opinii na jakiś temat to "żale"? Żale to czytam powyżej: "Słaby preorder, drogo bardzo, pre KK był lepszy bo ukryty" itd.
Osobiście to uważam, że dodatki do gwinta powinny być płatne i problem z głowy. Miało by to wg mnie jakiś sens bo uzyskuje dostęp do nowych kart- płacę za coś konkretnego co wzbogaca moje wrażenia z gry.
Może jestem jakiś dziwny ale dla mnie kupowanie wirtualnych "gadżetów" typu rewersy kart za TAKĄ cenę jest trochę... sami wiecie. Gdyby mi wadziło 140 zł na koncie to wolałbym na jakiegoś dzieciaka ze zrzutki puścić niż szpanować rewersem karty w grze :shrug:
Oj skiny w csgo tez raz na parę miechow kupie klucze za 150zl, bo gra darmowa i parę lat już gram i tak samo jest z LoL'em. Uzbieram klucze kupię skrzynki albo gotowe już skórki za tyle dobrej zabawy w ten tytul.
Gram w CS od początku jego istnienia i nawet sobie nie wyobrażasz ile razy zostałem zwyzywany od najgorszych za brak skinów. To jest po prostu chore jak społeczność csowa jest toksyczna w tej chwili i ile jest tam skinów i za jaką cenę. Kumpel opowiadał, że jego syn chciał pod choinkę skin do awp dragon lore :D Apokalipsa jest blisko.
 
Może jestem jakiś dziwny ale dla mnie kupowanie wirtualnych "gadżetów" typu rewersy kart za TAKĄ cenę jest trochę... sami wiecie. Gdyby mi wadziło 140 zł na koncie to wolałbym na jakiegoś dzieciaka ze zrzutki puścić niż szpanować rewersem karty w grze :shrug:

Zawsze możesz sobie kupić wersje za 70zł i drugie przelać np na cele charytatywne :D

Mi też się nie podoba cena co do zawartości ale cóż, kto może i ma to płaci, ja chce i płacę :p
 
Oh dziękuje najmocniej. To już wyrażenie opinii na jakiś temat to "żale"? Żale to czytam powyżej: "Słaby preorder, drogo bardzo, pre KK był lepszy bo ukryty" itd.
Osobiście to uważam, że dodatki do gwinta powinny być płatne i problem z głowy. Miało by to wg mnie jakiś sens bo uzyskuje dostęp do nowych kart- płacę za coś konkretnego co wzbogaca moje wrażenia z gry.
Może jestem jakiś dziwny ale dla mnie kupowanie wirtualnych "gadżetów" typu rewersy kart za TAKĄ cenę jest trochę... sami wiecie. Gdyby mi wadziło 140 zł na koncie to wolałbym na jakiegoś dzieciaka ze zrzutki puścić niż szpanować rewersem karty w grze :shrug:

Gram w CS od początku jego istnienia i nawet sobie nie wyobrażasz ile razy zostałem zwyzywany od najgorszych za brak skinów. To jest po prostu chore jak społeczność csowa jest toksyczna w tej chwili i ile jest tam skinów i za jaką cenę. Kumpel opowiadał, że jego syn chciał pod choinkę skin do awp dragon lore :D Apokalipsa jest blisko.
Nie no chora cena tego skina jest, ostatnio za 60zl zl wygralem skina, a zakupilem za 50zl klucze, więc jestem na plusie =]. Ale fajnie jest pograć z innym wyglądem broni, jak się gra często. A tez duzo fainych skinow jestbza grosze, poprostu fainie zrobione są =]
 
tak jak sobie patrze na te ujawnione karty, dowódców itd to sobie myślę, że:
- Syndykat będzie najtrudniejszą frakcją do pilotowania. Powiązanie zdolności kart ze zdobywanie zasobów to jest next level w porównaniu do pozostałych frakcji - zsychronizowanie tempa, reagowania na syt. na stole i koniecznością zdobywania koron będzie bardzo wymagające (ale to teoria, praktyka może okazać się inna), a jeśli tak , to nie mam problemu z tym, że Syndykat jako frakcja wydaje się bardzo mocna bo by uzyskać z gry Syndkatem tą moc trzeba się będzie mocno napracować
- nawet jeśli okaże się, że niektóre karty okażą się OP to CDPR pokazało już, że potrafią szybko reagować na takie sytuacje więc o zachwiany mocno balans w przyszłym sezonie się nie boję
- jedyne co mnie martwi to brak jakiejkolwiek interakcji pozostałych frakcji na zasoby koron Syndykatu - oby nie okazało, się że będziemy mieli powtórkę z rozrywki czyli grę na buildy czysto artefaktowe bądź no-unit decki (oczywiście to tylko analogia)
 
- jedyne co mnie martwi to brak jakiejkolwiek interakcji pozostałych frakcji na zasoby koron Syndykatu -
Wpływać na to będzie można poprzez wymuszenie wykorzystania tych koron w momencie kiedy jest to dla przeciwnika problem (bo np. chciałby wykorzystać je inaczej).
 
Top Bottom