Przedstawiamy piąty dodatek do GWINTA, Pan Lusterko!

+
Ładna ta skórka Gauntera i rewers zresztą też tylko, że beczki mi są zupełnie niepotrzebne mam nadto zasobów.Szkoda że nie ma osobnego pakietu tylko z ozdobami za normalną cene
 
Hmm, w takim razie ciekawe czy jednego pora, czy całą porową sałatkę. Bo gdyby mieli ujawniać karty regularnie, musiałyby ukazywać się po 2-3 dziennie.
Z kolei szczerze wątpię w ujawnienia całych pakietów frakcyjnych, szczególnie że już teraz dostaliśmy kilka kart z różnych frakcji - z jednych więcej, z innych mniej. Te daty typu 6 czerwca dotyczą wyłącznie kart ewoluujących, które mają sobie poświęconą osobną część strony.
 

Lexor

Forum veteran
Na stronie poświęconej dodatkowi pisze tak: "Osłania jednostkę przed negatywnymi statusami (np. krwawieniem) lub uniemożliwia jej otrzymanie korzystnych statusów (np. witalności). "

Na tej podstawie wnioskuje, że krwawienie usuwa a defendera nie zdejmuje bo to jest status..hmm neutralny?
Neutralny? Ja bym go określił jako korzystny.

Ja to rozumiem jednoznacznie - że Veil nie zdejmuje już obecnych na karcie statusów, lecz w momencie otrzymania ochrania przed uzyskaniem kolejnych statusów. Przy czym wydaje się, że Veil nałożony na sojusznicze jednostki chroni je przed negatywnymi statusami (krwawienie, trucizna, blokada, rozdarcie), zaś nałożony na jednostki wroga - nie pozwala im otrzymać statusów pozytywnych (witalności, tarczy itp).
Ale oczywiście mogę się mylić.
Oj, chyba za daleko pojechałeś z tym rozróznieniem na sojusznicze / wrogie jednostki.
 

Lexor

Forum veteran
Niepokoi mnie duża ilość kontr-mechanik na moje ukochane Skellige i Potwory ;D
Swoją drogą, czy Wam również się wydaje, że ta karta powinna należeć do Klanu Kruka SK? Pasuje idealnie...
 
@Wojtech2005 na oficjalnej stronie, patrząc przez pryzmat dotychczasowych dodatków, zawsze pojawiały się z opóźnieniem. Najbardziej aktualne są zwykle na twitterze albo oficjalnym anglojęzycznym, albo Pawła Burzy.

@Solan7 faktycznie styl pasuje, trzeba by tylko tego ptaka na kruka podmienić :)
 
Nie rozumiem trochę problemu z ceną pre-ordera. Jest tam 35 beczek w max pakiecie. Zapewne u Sklepa beczki z tego dodatku będą w tej samej cenie, co pozostałe, czyli po 100 golda. Grając nawet casual, można spokojnie zarobić średnio na beczkę dziennie (daily + GG + RP). Znaczy to, że jeśli chodzi o praktykę w grze, w ciągu ok. miesiąca można mieć dokładnie to samo, co jest w tym max pakiecie za 200 ziko. Rewersy i animacje kart - co to ma za znaczenie??? Sam kupiłem pre-order Pana Lusterko, ale nie mam zamiaru używać tych bibelotów, bo uważam, że chwalenie się drogimi rzeczami jest mało stylowe. Jeśli chcesz już się czymś chwalić, to niech to będą bibeloty czy tytuły za osiągnięcia albo takie, które dowodzą stażu - przynajmniej pokazujesz skill albo przywiązanie do gry.
Następnym razem przeczytaj sobie CAŁY mój komentarz ze zrozumieniem i dopiero wtedy się do niego odnieś. Myślę, na podstawie Twojej odpowiedzi, że całości nie przeczytałeś, tylko zacytowałeś drugie zdanie, które bez reszty mojego komentarza całkowicie zatraca kontekst mojej wypowiedzi. Gdybyś przeczytał całość, to myślę, że Twoja odpowiedź brzmiała by nieco inaczej.

Co do skina i rewersu, to dla mnie w przeciwieństwie do Ciebie na nich zależy. Uwielbiam wszelakie bibeloty. To dla nich kupiłem glejt premium podróży i to dla nich zaliczam wszystkie drzewka sezonowe. Uważam, że powinna być paka dla dłużej grających graczy (którzy beczek z pre orderów nie potrzebują bo mają złoto i skrawki) tylko z rewersem i Gaunterem za 2/3 ceny tej najlepszej paki teraz. Nie mam problemu ze wspieraniem CDPRed, tylko mogli by czasem pomyśleć o dłużej grających w tę grę a nie tylko o nowych graczach. Kupowanie beczek za prawdziwe pieniądze w moim i pewnie wielu osób przypadku jest trochę bez sensu.
 
Czy na tym obrazku z Paktem nie jest przypadkiem przedstawiony młody Emhyr? :O
 

Gyg

Forum regular
10 za 11... niby carryover ale sam na słabiutkie tempo. Nie widzę na razie zastosowań poza drypassem u przeciwnika.
 
Top Bottom