Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

+
Lexor, ten droższy pakiet ma od razu odblokowywać 25 poziomów więc bibeloty do nich przypisane powinny się od razu pojawić. Przynajmniej ja tak to rozumiem, choć sam pakietu nie kupuję więc nie mogę sprawdzić.
 
Fajna sprawa z tym questem w postaci przygody, ale... Uważam, że dla kogoś kto nie planuje inwestycji prawdziwej waluty to nagrody ze zwykłej przygody są delikatnie mówiąc mało atrakcyjne i nie zachęcają do aktywniejszego grania. Zatem z mojej perspektywy osoby, która gra niedużo choć regularnie to równie dobrze mogło by nie być tej przygody. Zdaję sobie sprawę, że Premium to Premium, płaci się za to. Jednak można było dać, zwłaszcza na wyższych lewelach coś atrakcyjniejszego niż same awatary i punkty nagród. Pomogłoby to pewnie u wielu osób na poszukanie większej ilości czasu na granie.
 
Pomysl wyglada na mega fajny, ale oczywiscie wiecej powiem po koncu tego wydarzenia!

Potwierdzam, ze nie zalicza zadan, albo zalicza je losowo.

Zmielilo mi kilka kart z automatu, po zalogowaniu do kolekcji, czy ktos wie o co chodzi?
 
Lexor, ten droższy pakiet ma od razu odblokowywać 25 poziomów więc bibeloty do nich przypisane powinny się od razu pojawić. Przynajmniej ja tak to rozumiem, choć sam pakietu nie kupuję więc nie mogę sprawdzić.
Zakupiłem i potwierdzam, dostałem 26 poziom i wszystkie nagrody po drodze zaliczyło.
Post automatically merged:

To PC. A po zakupie tego graty nie pojawiły się w grze.
Nie wiem czemu tak dziwnie miałeś, ja zapłaciłem te 82 z groszami i wszystko dostałem. A w samej grze odblokowałeś pakiet? Trzeba wejść w Podróż i wtedy nabija 26 poziom...
 
Zakupiłem i potwierdzam, dostałem 26 poziom i wszystkie nagrody po drodze zaliczyło.
Post automatically merged:


Nie wiem czemu tak dziwnie miałeś, ja zapłaciłem te 82 z groszami i wszystko dostałem. A w samej grze odblokowałeś pakiet? Trzeba wejść w Podróż i wtedy nabija 26 poziom...

Wciąż mam, w podroży jest mój 8 poziom za te zadania tygodniowe i wygrane rundy, ale nowych 25 się nie pojawiło.
 
Jedyna sugestia z mojej strony zmniejszyć ilość koron potrzebnych do levelu do 16 i będzie super. Jak ktoś wcześniej zauważył żeby rozegrać te 12 wygranych gier trzeba mieć prawie pół dnia. Licząc że ma sie na to 3 miesiące prawie grania dzień w dzień to raczej niemożliwe.
 
To dopowie ktoś, o co chodzi z tymi ozdobami? Chodzi tylko o te do poziomu 25. czy chodzi o jakieś gratisy only for Zestaw Szybkiej Podróży?
Chodzi o te do 25 poziomu, bo te dalsze etapy podróży też możesz kupić.
 
ja bym jeszcze dorzucił skórkę Geralta na Płotce. Jeśli byś wygrał płotka by stawała dęba, a Geralt by ciął mieczem. Natomiast jakbyś przegrał spadałby z siodła :coolstory::cry:
 
A ja nadal nie rozumie w jaki sposób nalicza tą podróż, dziś z rana rozegrałem 2 gry obie wygranie i za każdym razem awansowałem o poziom dalej pomimo że nie zaliczało mi nic u Jaska i Geralta. Korzystając z okazji będą kontrakty dla nowych umiejętności lidera w stylu wygraj x/100 gier ? tak jak mają to inne umiejki z zakładki mistrzostwo.
 
O widzicie jak wykrakałem z tym BattlePass'es :

Bardzo fajna zmiana, można sobie personalizować wygląd pod siebie =]. Rewwersy graficznie są w BARDZO DOBRYM STYLU =] Jakby wyszedł dodatek z takim stylem graficznym ech =] Kiedyś chodziło mi o mroczność, to własnie taki styl graficzny kart =]
 

ghs

Forum veteran
nowy system nagród jest rewelacyjnie zaprojektowany (y) tylko jak zwykle zbugowany :facepalm: poprawcie bugi i będzie malina
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Ze względu na dużą ilość pytań postanowiliśmy odpowiedzieć na nie zbiorczo :)

1. Zmiany w bonusach wynikających z poziomu prestiżu

Niektóre bonusy wynikające z poziomu prestiżu wymagały zmian w związku z zastąpieniem systemu Nagród Dziennych przez system Podróży. W związku z tym zaktualizowaliśmy bonusy z poziomów 6-8. Przez pomyłkę bonus z poziomu 4 nie został jeszcze zaktualizowany — poprawimy to wkrótce. Niestety, ze względu na pomyłkę przy tłumaczeniu, mogą być wyświetlanie niepoprawne opisy. Poprawna konfiguracja wygląda następująco:

Prestiż 1-5: Bez zmian
6: +1 Punkt Nagród za Zadania Dzienne
7: +1 Punkt Nagród za Zadania Dzienne
8: Szansa na Punkt Nagród za otrzymane GG
9: Bez zmian
10: Bez zmian

2. Postępy w zadaniach w trybie Podróży nie są rejestrowane i/lub Fragmenty Koron za wykonywanie zadań nie są przyznawane

Jest to błąd, o którym wiemy i nad którym pracujemy od wczoraj. Jak tylko zostanie naprawiony, wszystkie dotychczasowe postępy zostaną zapisane, a nagrody zostaną przyznane. Gracze będą w stanie przejść do wykonywania kolejnych zadań.

3. Bonus "Well Rested" — jak to działa?

Każdego dnia możesz otrzymać do 14 dodatkowych Fragmentów Koron za wygrywanie rund. Każda wygrana, dzięki której otrzymujesz 1 Fragment Korony będzie dawać dodatkowy Fragment (do maksymalnie 14 dodatkowych Fragmentów dziennie). Możesz śledzić ile dodatkowych Fragmentów możesz otrzymać danego dnia w prawym, górnym rogu panelu Podróży (powyżej listy zadań).

4. Co się stanie jeśli kupię Glejt Premium po odblokowaniu kilku poziomów na standardowej ścieżce?

W takim wypadku natychmiast otrzymasz wszystkie nagrody za poprzednie poziomy Podróży Premium i będziesz kontynuować Podróż od poziomu na którym obecnie się znajdujesz. Jeśli zdecydujesz się kupić Pakę Szybkiego Podróżowania, otrzymasz dostęp do Podróży Premium ORAZ +25 poziomów, które teleportują Cię na ścieżce. W tym przypadku także automatycznie otrzymasz zarówno nagrody za odblokowane właśnie poziomy jak również za wszystkie poziomy odblokowane wcześniej.

5. Czy gra w każdym trybie będzie się liczyć do Podróży?

Obecnie jedynie Rozgrywki Sezonowe i Klasyczne liczą się do Podróży. Pracujemy nad dodaniem możliwości odblokowywania postępów w Podróży także poprzez grę w trybie Areny.
 
Last edited:
A jeśli kupię zwykłą przepustke premium, będę mógł dokupić do tego wersję szybkiej podróży w przyszłości? Zmniejsza to wtedy cenę o kwotę zwykłej przepustki premium?
 
Top Bottom