Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Wejdź w świat pełen nagród w trybie Podróży — czeka na Ciebie 100 poziomów do odblokowania, nowe przedmioty kosmetyczne i inne nagrody specjalne!



CZYŃ POSTĘPY
W ciągu najbliższych trzech miesięcy każdy wygrany przez Ciebie mecz klasyczny lub sezonowy pozwoli Ci czynić postępy w trybie Podróży. Do odblokowania masz w sumie 100 poziomów, a do zdobycia nowe przedmioty kosmetyczne i inne nagrody specjalne.



ZDOBYWAJ NAGRODY
Każdy ma dostęp do darmowego poziomu trybu Podróży i natychmiast może rozpocząć odblokowywanie dostępnych w nim nagród: awatarów, punktów nagród i różnych beczek z kartami.

Możesz też wykupić glejt premium Podróży, który da Ci natychmiastowy dostęp do legendarnej neutralnej skórki dowódcy: Geralta oraz możliwość zdobycia ponad 50 wyjątkowych ozdób po drodze!



ZMIENIAJ WYGLĄD
Awansuj w trybie Podróży, żeby odblokować kolejne przedmioty kosmetyczne dla swojego Geralta: uzbrojenie, pancerze, trofea i akcesoria. Podróż wprowadza też do GWINTA nowy rodzaj ozdób – skórki dla monet – a także animowane awatary i ramki!



ŚLEDŹ LOSY NASZYCH BOHATERÓW

Na początku każdego tygodnia zaprezentujemy nowy rozdział fabuły Podróży. To nie byle jaka historyjka – opowiada o epickich przygodach wiedźmina Geralta i słynnego barda Jaskra! Ale to nie wszystko – ta historia wprowadza własny zestaw zadań, których wypełnienie przyśpieszy Twoje postępy w ramach Podróży.



 
Żeby odblokować drzewko premium to trzeba kupić za 82 złote czy można za 30 złotych i też będe zdobywał nagrody premium tylko wolniej ?
 
Mam pytanie. Załóżmy ,że karnet będę chciał kupić dopiero za miesiąc. Czy w czasie w którym wykonuję zadania i zdobywam następne poziomy karnetu to wbijam też nagrody premium i czy po zakupie otrzymam je natychmiastowo?
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Żeby odblokować drzewko premium to trzeba kupić za 82 złote czy można za 30 złotych i też będe zdobywał nagrody premium tylko wolniej ?

Wystarczy kupić tańszy karnet żeby odblokować dostęp do ścieżki premium.
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Mam pytanie. Załóżmy ,że karnet będę chciał kupić dopiero za miesiąc. Czy w czasie w którym wykonuję zadania i zdobywam następne poziomy karnetu to wbijam też nagrody premium i czy po zakupie otrzymam je natychmiastowo?

Tak, jeśli zdobędziesz 20 poziomów na zwykłej ścieżce i dopiero wtedy wykupisz ścieżkę premium, otrzymasz wszystkie nagrody, które były po drodze.
 

Gomola

Forum veteran
Pięknie to zrobione. Aż jest motywacja do grania. W tym Gwint jest najlepszy, zero P2W a monetyzacja jest skupiona na elementach graficznych najwyższych lotów.
 
Szczerze? Mam bardzo mieszane uczucia.

In plus - fajne rozwiązanie (choć skopiowane z MtG Arena), dodające nowe możliwości dla chętnych na kolorwe i błyszczące dodatki. Ważne, że nie jest obligatoryjne, i daje głównie przedmioty kosmetyczne.

In minus - Podpiszę się pod stwierdzeniem @mat7892. Do tej pory włączałem Gwinta codziennie, żeby "pyknąć" sześć połówek koron, mieć poczucie jakiegoś efektu, odblokować fragment drzewka nagród, a jednocześnie nie mieć poczucia winy, że zużywam pół dnia na granie. Po prostu nie mam na więcej czasu. W obecnej sytuacji, gdy potrzeba zdobyć 24 połówki koron dla jakiegoś sensownego efektu, to moja motywacja znika. Dodatkowy (drobny) minus w porównaniu do analogicznego systemu w MtG Arena jest taki, że w Gwincie glejt premium można kupić tylko za prawdziwą walutę. W MtG Arena była możliwość wykupienia takiego dostępu za bodajże 5000 Gems (ichni odpowiednik pyłu meteorytowego), co nie było w żadnym wypadku prostym zadaniem, ale dawało niskobudżetowym graczom jakąkolwiek motywację do udziału w tej zabawie.

Podcałkowując: Od jakiegoś czasu Gwint stanowił dla mnie możliwość pogrania chwilę po znojnym dniu "na fabryce", dając niejakie poczucie satysfakcji ze stopniowego, choć powolnego odblokowywania kolejnych fantów. Obecnie chyba jednak wrócę do starych, przewidywalnych tytułów. Mimo wszystko Gwintowi nadal kibicuję i życzę jak najlepiej.
 
Szczerze? Mam bardzo mieszane uczucia.

In plus - fajne rozwiązanie (choć skopiowane z MtG Arena), dodające nowe możliwości dla chętnych na kolorwe i błyszczące dodatki. Ważne, że nie jest obligatoryjne, i daje głównie przedmioty kosmetyczne.

In minus - Podpiszę się pod stwierdzeniem @mat7892. Do tej pory włączałem Gwinta codziennie, żeby "pyknąć" sześć połówek koron, mieć poczucie jakiegoś efektu, odblokować fragment drzewka nagród, a jednocześnie nie mieć poczucia winy, że zużywam pół dnia na granie. Po prostu nie mam na więcej czasu. W obecnej sytuacji, gdy potrzeba zdobyć 24 połówki koron dla jakiegoś sensownego efektu, to moja motywacja znika. Dodatkowy (drobny) minus w porównaniu do analogicznego systemu w MtG Arena jest taki, że w Gwincie glejt premium można kupić tylko za prawdziwą walutę. W MtG Arena była możliwość wykupienia takiego dostępu za bodajże 5000 Gems (ichni odpowiednik pyłu meteorytowego), co nie było w żadnym wypadku prostym zadaniem, ale dawało niskobudżetowym graczom jakąkolwiek motywację do udziału w tej zabawie.

Podcałkowując: Od jakiegoś czasu Gwint stanowił dla mnie możliwość pogrania chwilę po znojnym dniu "na fabryce", dając niejakie poczucie satysfakcji ze stopniowego, choć powolnego odblokowywania kolejnych fantów. Obecnie chyba jednak wrócę do starych, przewidywalnych tytułów. Mimo wszystko Gwintowi nadal kibicuję i życzę jak najlepiej.

manveru CDPR o tym nie wspomnieli ale połówki koron można jeszcze zdobyć za zadania. Dokładnie 120 tygodniowo, 20 za zadanie co jest równe 13 pkt nagród.
 
Możesz też wykupić glejt premium Podróży, który da Ci natychmiastowy dostęp do legendarnej neutralnej skórki dowódcy: Geralta
Jeśli wykupienie ścieżki premium daje natychmiastowy dostęp do Geralta dowódcy to jaka jest nienatychmiastowa droga do jego zdobycia?
 
Last edited:
Czy może mi ktoś wyjaśnić jak działają te questy z przygody? Jak patrzę to widzę to tak- są 2 typy zadań dla Jaskra(standard) i Geralta(premium). Na górze obok paska postępów w przygodzie jest liczba koron łamana na 14-nie wiem co to znaczy. Za questy które zrobiłem dla Jaskra otrzymałem nagrodę natomiast dla Geralta nie. Czy muszę mieć premium aby zdobywać nagrody za jego zadania? Czy za zaległe zrobione zadania po kupnie karnetu otrzymam punkty koron? Jest też chyba błąd z nimi związany bo po wyłączeniu i włączeniu gry(PC) zresetowały mi się postępy i nie naliczają się ,a pkt koron nie dostaje. Jak wszedłem na wersję androidową to mam ukończony tylko 1 quest geralta ,a reszty nie mam. Czy zadania w jakiś sposób rotują?
 
Czy może mi ktoś wyjaśnić jak działają te questy z przygody? Jak patrzę to widzę to tak- są 2 typy zadań dla Jaskra(standard) i Geralta(premium). Na górze obok paska postępów w przygodzie jest liczba koron łamana na 14-nie wiem co to znaczy. Za questy które zrobiłem dla Jaskra otrzymałem nagrodę natomiast dla Geralta nie. Czy muszę mieć premium aby zdobywać nagrody za jego zadania? Czy za zaległe zrobione zadania po kupnie karnetu otrzymam punkty koron? Jest też chyba błąd z nimi związany bo po wyłączeniu i włączeniu gry(PC) zresetowały mi się postępy i nie naliczają się ,a pkt koron nie dostaje. Jak wszedłem na wersję androidową to mam ukończony tylko 1 quest geralta ,a reszty nie mam. Czy zadania w jakiś sposób rotują?
Na to wygląda, że nie ja jedyny mam jakieś błędy? Gram na Androidzie i mi również zaliczyło quest Geralta, natomiast pomimo rozegraniu kilku gier quest "Walka o godność - ukończ rozgrywki (1) w dowolnym trybie online" nie zalicza się.
W widoku zadań nie jestem w stanie przełączyć "tygodnia". Strzałki lewo-prawo nie reagują i po każdej grze wyświetla się inny tydzień. Na początku był to 1, teraz jest 5.
Zauważyłem także, że po wypełnieniu kontraktu, w szczegółach pojawia się jedynie "pkt nagród" bez konkretnej liczby.
Nowy patch zdecydowanie do poprawki.
 
CDPR w końcu zrobiliście coś tak dobrego, że chcę wydać swoje pieniądze na pierdoły w Gwincie 💯 o raz pierwszy wydam pieniądze na bibeloty w tej grze bo potraktuję ją jako zapłatę za świetnie wymyślony event.
Mam dokładnie tak samo pierwszy raz w gwincie kupuje ozdoby ale i cena jest super no i same fanty najlepsze do tej pory .Kupiłam ta droższą wersje tylko dla Geralda , juuupiii wreszcie mam stare odzywki w grze - Not Bad. Not bad at all
 
Dziwię się, że przy Wojnie Krwi nie dostaje się jakiegoś, nawet prostego skinu. Obecnie główną nagrodą są chyba animowane karty. Wycofałbym to, żeby każdy mógł je wytworzyć a dałbym coś fajnego, co by zachęcało do kupna dodatku. Najlepszym pomysłem wydaje mi się skórka Meve w wersji podróżnej. Wiele osób o niej marzy.
 
Bardzo dobry, skopiowany od konkurencji:), pomysł. Plus jest taki, że bierzecie od innych to, co dobre i nie ma w tym, moim zdaniem, niczego złego. Minusy jednak również widzę. Po pierwsze, to na co zwrócił uwagę @manveru - brak możliwości zakupu ścieżki premium za pył jest chybiony. Gracze, którzy i tak wydają pieniądze na Gwinta, kupią Premium za dolki bez względu na to, czy będzie dostępna opcja za pył. Natomiast gracze, którzy i tak nie wydają dolków na Gwinta, nie mają szansy na dostęp do tych pięknych bibelotów, nawet tryhardując całe noce. Szkoda. Wielka szkoda. (od razu uspokajam hejtreów - ja jestem w tej grupie, która dość regularnie wspiera REDów swoimi ciężko zarobionymi dolkami). Po drugie, odrobinę martwi mnie fakt braku własnej inwencji twórczej. Ostatni dobry pomysł wprowadzony do Gwinta, czyli Scenariusze, również został żywcem skopiowany od konkurencji i to również z MTGA. Czekam zatem na coś świeżego, oryginalnego i dobrego od studia CD Project RED:)
Ponad to: bibeloty piękne! Ogólnie jestem osobą, która nie wraca uwagi na takie pierdoły, ale tym razem naprawdę zapragnąłem mieć niektóre rewersy, bo są po prostu boskie. I tutaj jedna mała uwaga: fajnie by było, gdyby po kliknięciu na talię/kartę przeciwnika, ta powiększała się na środek ekranu, aby można było z bliska oglądać te piękne rewersy (chyba nie muszę pisać, że konkurencja już tak ma:).
Jeszcze dwa słowa na temat Gigni i Pożogi - moim zdaniem jest to fatalny pomysł. Znowu robimy ukłon w stronę słabych graczy, którzy nie potrafili grać wokół tych kart. Znowu osłabiamy talie kontrolne, z zasady trudniejsze w obsłudze i dość często preferowane przez mocnych graczy, a wzmacniamy talie oparte na maksymalnym robieniu punktów - wyłóż silnik i patrz jak rośnie, przecież nic Ci nie grozi. Kiedyś już była taka sytuacja i doprowadziło to do prostej gry, polegającej na wykładaniu jak największych punktów. Proszę, nie idźmy znowu w tą stronę.
Podsumowując, aktualizacja 8/10. Dobra robota, trzymta tak dalej i nie upraszczajcie gry za bardzo.
 
Top Bottom