Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

+
@Vattier to jeszcze jedna wątpliwość. Czy jak z Glejtem Premium dojdę np do 10 poziomu i kupię szybką podróż to skoczę na 35 poziom?
Tak jest Sir =]

4. Co się stanie jeśli kupię Glejt Premium po odblokowaniu kilku poziomów na standardowej ścieżce?

Otrzymasz natychmiast otrzymasz wszystkie nagrody za poprzednie poziomy Podróży Premium i będziesz kontynuować Podróż od poziomu na którym obecnie się znajdujesz. (standard Premium)

Jeśli zdecydujesz się kupić Pakę Szybkiego Podróżowania, otrzymasz dostęp do Podróży Premium ORAZ +25 poziomów, które teleportują Cię na ścieżce. (Premium Extra)

W tym przypadku także automatycznie otrzymasz zarówno nagrody za odblokowane właśnie poziomy jak również za wszystkie poziomy odblokowane wcześniej.
 
Last edited:

Vattier

CD PROJEKT RED
A jeśli kupię zwykłą przepustke premium, będę mógł dokupić do tego wersję szybkiej podróży w przyszłości? Zmniejsza to wtedy cenę o kwotę zwykłej przepustki premium?
Po zakupieniu Glejtu nie będzie możliwości zakupienia Paki, ale będzie możliwość zakupienia Szybkiej Podróży osobno.
 
W zależności od wybranej umiejętności lidera skin Geralta zachowuje się na różne sposoby (używa różnych znaków). Tutaj macie rozpiskę jak to wygląda:

QuenIgniAxiiYrdenAard
JackpotBlood MoneyWild CardHidden CacheCongregate
Royal InspirationUrsine RitualSecond WindLined PocketsPatricidal Fury
UprisingOnslaughtPincer ManeuverOff The BooksDouble Cross
InvigorateReckless FlurryMobilizationSacrificial VanguardFruits Of Ysgith
Mahakam ForgeBlaze Of GloryMystic EchoInspired ZealArachas Swarm
Imperial FormationVicious SlashCall Of HarmonyStockpile
CarapacePrecision StrikeStrategic WithdrawalGuerilla Tactics
Force Of NatureEnslaveTactical DecisionDeadeye Ambush
ImposterDeath's Shadow
Blood ScentOverwhelming Hunger
 
Cześć Vattier. Mam 2 pytania.
1.Co to jest, po co jest i jak to działa?(Screen) 2.Wolę otrzymać jednak klarowną odpowiedź po polsku- czy po zrobieniu questów dla Geralta bez glejtu po wykupieniu premium otrzymam zaległe korony?
5hf5tseiykq41.png
 
A jeśli kupię zwykłą przepustke premium, będę mógł dokupić do tego wersję szybkiej podróży w przyszłości? Zmniejsza to wtedy cenę o kwotę zwykłej przepustki premium?
Po odblokowaniu premium jest opcja szybkiej podróży do kolejnych kamieni milowych (co 6 poziom) za opłatą. Zakładam, że po zakupie zwykłego premium, lepiej korzystać z tej opcji, w końcu daje dokładnie to samo. Teraz nie mogę określić jak to wychodzi z kosztami.

Aj nie zauważyłem, że odpowiedź już padła.
 
@Vattier Mam 9 prestiż. Mimo ukończenia zadania dziennego nie otrzymałem dodatkowych punktów nagród za 6 i 7 prestiż. Powinienem otrzymać co najmniej 2 dodatkowe.
 

Lexor

Forum veteran
@Vattier Mam 9 prestiż. Mimo ukończenia zadania dziennego nie otrzymałem dodatkowych punktów nagród za 6 i 7 prestiż. Powinienem otrzymać co najmniej 2 dodatkowe.
Jeszcze nie ukończyłem mojego zadania dziennego, ale zwrócę uwagę na ilość punktów przed/po i zobaczę czy u mnie będzie ten sam ich brak.
 
A jeśli kupię zwykłą przepustke premium, będę mógł dokupić do tego wersję szybkiej podróży w przyszłości? Zmniejsza to wtedy cenę o kwotę zwykłej przepustki premium?
później możesz dokupować ale wychodzi drożej do 24 poziomu samo odblokowanie jakieś 80zł
 

Attachments

  • podróż.png
    podróż.png
    142 KB · Views: 102
1. Jak dla mnie genialny pomysł z ta podróżą w wersji premium. Zachęca do grania*, dostaje się masę świetnych bibelotow, które są naprawdę meeega. Patrząc na ramki z bety, a i nawet na jeszcze niedawne kardbacki z zeszłego roku z drzewek sezonowych, widać, że w grę poszedł duży progres. Mam na myśli te stronę estetyczną graficzną. Strona bugow cieszy niezmiennie. O tym w niedawnym poście wspomniał już @Lexor. Najlepsze są te kule mocy po niszczeniu jednostki :oops: Ogólnie mówiąc, kawał dobrej roboty. Cena jak za taki pass Premium w porównaniu do skórek, czy pakietów prezentowanych w sklepie jest bardzo rozsądna i zachęcająca. Idźcie w tym kierunku bo lepiej sprzedać dużo a tanio, niż drogo a nic.

*z jedną rzeczą to ktoś się trochę pomylił. Tygodniowy limit koron? Wat? Ludzie przed wirusem w domach pozamykane i cisną ostro w gierki i nie tylko, a tu limit koron. Jedni grają mniej, inni więcej ale 3 miesiące starczy dla każdego. Nie widzę tylko powodu po co blokować graczy przed rozwojem podroży, skoro i tak czy siak muszą wbić te ilość koron które jest do tego potrzebna. Mimo to, że dziecko mi się urodziło i mam w domu co robić, to #zostanwdomu sprawia że i tak mam mozliwosc zagospodarowania masy czasu na gwinta i właśnie... dotarłem do limitu koron. I wiecie co jest najgorsze? Że po KAŻDEJ grze wyskakuje mi komunikat o tym że limit koron osiągnięty...I to tygodniowy, nie dzienny. Więc mogę chcieć grać żeby znow wskoczyć do pro ranka, tylko co tego przyjdzie jak ani nowy kluczyk jutro nie wpadnie, ani pojutrze...
Ok, niech mi się zablokują korony do robienia pkt nagród, ale postęp w podroży powinien zaliczać się dalej. Po to gram, żeby odblokować te bibeloty a nie po to żeby mnie na kagańcu trzymać. Jakby nie patrzeć po to kupiłem dostęp do Premium podroży, żeby młòcić w te grę jak kombajn zboże. A tu taka mało smaczna niespodzianka.

2. Nie-premium wersja podroży też jest całkiem ok, zawsze to jakieś bonusy "za free", chociaż jak wspomniano możnaby dac premkę za pył. Za dużo pyłu, ale jednak. Wiadomo że część graczy dostałaby to wręcz za darmo bo siedzą na stertach pyłu, ale pamiętajmy że są też tacy ktòrzy mieliby go za mało i dokupiliby brakującą ilość o ile nadalby sie to jakos tam kalkulowalo. To też profit, no nie?

3. Zmiana progresji z koron dziennych na korony tygodniowe. Z tego co widzę po forach, podobno wraz z Excelem wychodzi na to że to system mniej produktywny. Chciałbym jednak zwrócić uwagę na graczy mniej zaangażowanych w grę, czy takich co to zagrają 2 razy dziennie w autobusie na androidzie.
Przykład-masz na grę godzinę dziennie. Jeśli wygrasz 3 gry pod rząd to masz pełną koronę bo zrobiłeś 6 rund. Zrobiłeś pkt nagród, idziesz robić kolację, gwint off. Wygrałeś raz i przegrales 3 razy 2:0. Straciłeś godzinę dziennie, nie zrobiłeś pkt nagród. Poniekąd dwie wygrane rundy idą z dymem. W nowym systemie nie idą, bo zapisują się do tygodniowej puli, którą można dotankowac jakaś weekendowa nocką z piątku na sobotę gdy rodzina śpi, czy jakie kto miałby inne sprzyjające okoliczności. Także ktoś kto grał 30 minut w tygodniu i np 5godzin w weekend, zdecydowanie bardziej korzysta na nowym systemie.
 
Last edited:
Ok po dokładnych przeliczeniach za dodatkowe zadania dostajemy 5 leveli tygodniowo, na zrobienie podrozy mamy 12 tygodni więc wbijamy 60 leveli za same zrobienie zadań dodatkowych. Wystarczy rozegrać koło 4 meczy dziennie by dojść do końca.

Poprawcie mnie jeśli się myle ale wynika z tego że jakoś dużo nie trzeba grindować żeby przejść do końca w ciągu tych 84 dni.

Buguje się ostatnio zestaw dodatkowych zadań zniszcz jednostke i drugi wzmocnij jednostke. Mojej dziewczynie to zaliczylo u mnie stoii w miejscu.
Post automatically merged:

I jeszcze jedna kwestia. Trzeba zrobić oficjalną petycje żeby patelnie umieszczono gdzieś wcześniej w podróży.
 
Last edited:
Czy tylko mi nie zalicza niektórych misji? Misje z witalnością, wzmocnieniem i zniszczeniem jednostek mi stoją w miejscu
 
Czy tylko mi nie zalicza niektórych misji? Misje z witalnością, wzmocnieniem i zniszczeniem jednostek mi stoją w miejscu
Na czym grasz ? Jak android to ściągnij aktualizację, bo można grać bez niej =]
 
Czy tylko mi nie zalicza niektórych misji? Misje z witalnością, wzmocnieniem i zniszczeniem jednostek mi stoją w miejscu
mi na niektóre błędy pomogła opcja "napraw pliki gry", natomiast dalej nie dostaje punktów nagród za zadania dzienne stosownie do poziomu prestiżu
 
Na czym grasz ? Jak android to ściągnij aktualizację, bo można grać bez niej =]
Na komputerze
Post automatically merged:

Na telefonie pokazuje mi, że żadnej z tych misji nie zrobiłem. Da się to jakoś naprawić? Bo jednak chciałbym te misje zrobić a tu nic
 
*z jedną rzeczą to ktoś się trochę pomylił. Tygodniowy limit koron? Wat? Ludzie przed wirusem w domach pozamykane i cisną ostro w gierki i nie tylko, a tu limit koron. Jedni grają mniej, inni więcej ale 3 miesiące starczy dla każdego. Nie widzę tylko powodu po co blokować graczy przed rozwojem podroży, skoro i tak czy siak muszą wbić te ilość koron które jest do tego potrzebna. Mimo to, że dziecko mi się urodziło i mam w domu co robić, to #zostanwdomu sprawia że i tak mam mozliwosc zagospodarowania masy czasu na gwinta i właśnie... dotarłem do limitu koron. I wiecie co jest najgorsze? Że po KAŻDEJ grze wyskakuje mi komunikat o tym że limit koron osiągnięty...I to tygodniowy, nie dzienny. Więc mogę chcieć grać żeby znow wskoczyć do pro ranka, tylko co tego przyjdzie jak ani nowy kluczyk jutro nie wpadnie, ani pojutrze...
Ok, niech mi się zablokują korony do robienia pkt nagród, ale postęp w podroży powinien zaliczać się dalej. Po to gram, żeby odblokować te bibeloty a nie po to żeby mnie na kagańcu trzymać. Jakby nie patrzeć po to kupiłem dostęp do Premium podroży, żeby młòcić w te grę jak kombajn zboże. A tu taka mało smaczna niespodzianka.
O ile sam fakt ograniczenia ilości zdobytych na tydzień koron mnie ani grzeje ani ziębi - po prostu go akceptuje, tak to wyskakujące po każdej grze okienko jest męczące. Powinno się pokazywać raz i koniec. A tak to człowiek sobie myśli, "kurła oni chyba nie chcą żebym grał dalej w tę grę" :D
2. Nie-premium wersja podroży też jest całkiem ok, zawsze to jakieś bonusy "za free", chociaż jak wspomniano możnaby dac premkę za pył. Za dużo pyłu, ale jednak. Wiadomo że część graczy dostałaby to wręcz za darmo bo siedzą na stertach pyłu, ale pamiętajmy że są też tacy ktòrzy mieliby go za mało i dokupiliby brakującą ilość o ile nadalby sie to jakos tam kalkulowalo. To też profit, no nie?
Szczerze mówiąc to nie sądzę, żeby duża ilość graczy "siedziała na stertach pyłu". Grając dużo tego pyłu nie mam jakoś pod dostatkiem. Co nie zmienia faktu, że przy obecnej cenie premium nie ma co żebrać o darmowy glejt :)
 
Last edited:
Ze względu na dużą ilość pytań postanowiliśmy odpowiedzieć na nie zbiorczo :)

1. Zmiany w bonusach wynikających z poziomu prestiżu

Niektóre bonusy wynikające z poziomu prestiżu wymagały zmian w związku z zastąpieniem systemu Nagród Dziennych przez system Podróży. W związku z tym zaktualizowaliśmy bonusy z poziomów 6-8. Przez pomyłkę bonus z poziomu 4 nie został jeszcze zaktualizowany — poprawimy to wkrótce. Niestety, ze względu na pomyłkę przy tłumaczeniu, mogą być wyświetlanie niepoprawne opisy. Poprawna konfiguracja wygląda następująco:

Prestiż 1-5: Bez zmian
6: +1 Punkt Nagród za Zadania Dzienne
7: +1 Punkt Nagród za Zadania Dzienne
8: Szansa na Punkt Nagród za otrzymane GG
9: Bez zmian
10: Bez zmian

2. Postępy w zadaniach w trybie Podróży nie są rejestrowane i/lub Fragmenty Koron za wykonywanie zadań nie są przyznawane

Jest to błąd, o którym wiemy i nad którym pracujemy od wczoraj. Jak tylko zostanie naprawiony, wszystkie dotychczasowe postępy zostaną zapisane, a nagrody zostaną przyznane. Gracze będą w stanie przejść do wykonywania kolejnych zadań.

3. Bonus "Well Rested" — jak to działa?

Każdego dnia możesz otrzymać do 14 dodatkowych Fragmentów Koron za wygrywanie rund. Każda wygrana, dzięki której otrzymujesz 1 Fragment Korony będzie dawać dodatkowy Fragment (do maksymalnie 14 dodatkowych Fragmentów dziennie). Możesz śledzić ile dodatkowych Fragmentów możesz otrzymać danego dnia w prawym, górnym rogu panelu Podróży (powyżej listy zadań).
Ad 1 bonusy za 6 i 7 prestiż nie działają
Ad2 jeśli po hotfixie nie działa to można spróbować opcji "napraw pliki gry" w GOGu, u mnie to zadziałało
Ad3 logując się pierwszy raz danego dnia graficznie widać 14/14 i nie wiem czy jest postęp. Trzeba rozegrać jeden mecz i zrestartować grę ,żeby się zresetowało
 
Top Bottom