Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

+
Ok minusuje wersję androida 2x pobieram dzisiaj 6GB i nic się nie instaluje. Już razem 10GB poszło i dupa z wersją na adroid. Chyb w ogóle wyleci i na PC tylko zostanie. Mobile dla konkurencji zostawiam miejsce jednak.
 
Prestiż 1-5: Bez zmian
6: +1 Punkt Nagród za Zadania Dzienne
7: +1 Punkt Nagród za Zadania Dzienne
8: Szansa na Punkt Nagród za otrzymane GG
9: Bez zmian
10: Bez zmian

Kiedy zatem zadziała bonus za prestiż 4 skoro nie ma już pomniejszych nagród?
 
Trochę nazewnictwo wejściówki jako PREMIUM, psuje komentarze na mobilach, że "bez kart PREMIUM nie wygrasz" :facepalm:

Jak czytam komentarze, to już bym tej gry nie instalował jak są jakieś karty PREMIUM za gotówkę dającą przewagi, nawet dużo takich komentarzy jest. :giveup:
 
Last edited:
Ten dodatek bardzo dużo zmienił, te wszystkie nowe bibeloty do zdobycia są super i zawsze to jakieś urozmaicenie do gry, ale te zmiany nie do końca mi się podobają. Może jestem jakiś inny, ale mnie w tej grze najbardziej kręcą te wszystkie drzewka i w zasadzie gram tylko po to, żeby to odblokowywać, a ten dodatek to nieco utrudnia. Przeliczyłem to sobie i wychodzi na to, że teraz w ciągu tych 3 miesięcy można zdobyć za korony prawie 200 pkt nagród bez premium, a z glejtem coś około 240. Przed zmianą można było w ciągu miesiąca za same korony zebrać około 150 pkt, co prawda siedząc prawie cały dzień, ale było to możliwe. Wiem, że zostały wprowadzone zmiany w nagrodach za prestiż, ale to nie wiele zmienia, bo dopiero na 8 poziomie się to jakoś wyrównuje. No i jeśli by ukończyć tę podróż powiedzmy po 2 miesiącach to właściwie nie ma już po co grać do pojawienia się nowej, bo zakładam, że jak się jedna skończy to zacznie się nowa np z Zoltanem, Roche'em, itp.

Patrząc z perspektywy nowego gracza może się wydawać jak już pisaliście, że odblokowanie tego wszystkiego jest nie możliwe, z nowym systemem zdobywania pkt nagród pewnie tak będzie, bo zrobienie samych drzewek sezonowych, których obecnie jest już 3 to koszt około 180 pkt nagród, w poprzednim sezonie chcieliście już chyba się wycofać z tego, że te drzewka będą dostępne zawsze, ale pojawił się sprzeciw graczy i wydaje mi się, że to był dobry pomysł i powinniście to zrobić, ale nie od razu, żeby nie zrazić graczy. Proponowałbym ogłoszenie, że te drzewka sezonowe będą dostępne jeszcze tylko przez rok i znikną po sezonie elfów w przyszłym roku. Wtedy nikt nie będzie mógł mieć pretensji.

A co do tego nowego systemu zdobywanie pkt nagród miałbym taki pomysł, żeby ten limit podwojonych koron zmniejszyć do 12 i za jego osiągnięcie dać bonus pkt nagród, powiedzmy 3 pkt dziennie.

I jest jeszcze jeden problem do tyczący zadanek z drzewek sezonowych, konkretnie zadanko, ze zdobywaniem dziennych koron, powyższy pomysł mógłby to rozwiązać.

I jeszcze mi się nie podoba to co się stało z awatarami, nie wiem, czy to tak miało być, a może tylko ja tak mam, ale straciły strasznie na jakości, najlepiej to widać na awatarze tej dziewczyny jaskra z sezonu miłości.

A i jeszcze można by było dodać trochę nowych kontraktów np. za zablokowanie jednostki, za przechwycenie, za zadanie obrażeń od efektów rzędu itp.
 
Last edited:
Wie ktoś może, w jaki sposób można odzyskać JUŻ ZAKUPIONY I OPŁACONY FAST TRAVEL BUNDLE, który nie dotarł do gry? Dział wsparcia GOG milczy już przez 3 dni, czuję się jakby mnie oszukano
 
Wie ktoś może, w jaki sposób można odzyskać JUŻ ZAKUPIONY I OPŁACONY FAST TRAVEL BUNDLE, który nie dotarł do gry? Dział wsparcia GOG milczy już przez 3 dni, czuję się jakby mnie oszukano

Skoro nie otrzymałeś zakupionej szybkiej podróży, to nie możesz jej odzyskać :smart:
 

Lexor

Forum veteran
Dział wsparcia GOG milczy już przez 3 dni, czuję się jakby mnie oszukano
Dział wsparcia ma teraz mnóstwo rzeczy na głowie, bo aktualizacja wyszła mocno zabugowana.
Dodatkowo CDPR w weekend jest mniej aktywny / nie pracuje.
W tej sytuacji 3 dni czekania to "nic nadzwyczajnego".
 
Serio w tej grze jest limit koron? Więc jaki jest sens robienia eventów czasowych opartych o wbijanie tych koron, skoro można to osiągnąć w kilka dni grania i zablokować sobie postęp w evencie...
 
Serio w tej grze jest limit koron? Więc jaki jest sens robienia eventów czasowych opartych o wbijanie tych koron, skoro można to osiągnąć w kilka dni grania i zablokować sobie postęp w evencie...
Niestety są. Mnie właśnie zabrakło 2 koron do pierwszego cardbacka i 5pkt nagród (etap 12). Radosny to ja z tego powodu na pewno nie jestem :cry:
 
Podsyła wam się linki i dalej nie ogarniacie... póki co można w ramach tygodniowego limitu zdobyć 100 CP, jednak nadal można zdobyć 14 "dodatkowych" koron dziennie po przekroczeniu tego limitu. Z tego co mówi dyrektor gry limit będzie najprawdopodobniej powiększony do 350 CP żeby udobruchać hardkorowców.
 
Podsyła wam się linki i dalej nie ogarniacie... póki co można w ramach tygodniowego limitu zdobyć 100 CP, jednak nadal można zdobyć 14 "dodatkowych" koron dziennie po przekroczeniu tego limitu. Z tego co mówi dyrektor gry limit będzie najprawdopodobniej powiększony do 350 CP żeby udobruchać hardkorowców.
Ogarniamy. Zdobyłem wszystkie dodatkowe korony i te tygodniowe. Czekam na podwyższenie limitu ;)
 
Wszystko wygląda super, ciekawy pomysł i duża innowacja dotychczasowej rozgrywki ale z pkt nagród już nie jest zbyt kolorowo. Wcześniej wystarczyło dziennie 6 połówek koron do 2pkt, teraz po tych kilku questach musisz wbijać 24 korony do 2 pkt, w tym tempie mogę raczej zapomnieć o 3 drzewkach sezonowych na raz.
 
Rozumiem, że jak później zakupie Premium, to dostane wszystko z paska PREMIUM Geralda dostane, ale fragmenty koron z 1 tygodnia i wcześniejszych też ? NP. kupuj 11 tygodnia Premium dostaje pasek i wszystkie korony za misje Geralda przed 11 poziomem ?
 
Rozumiem, że jak później zakupie Premium, to dostane wszystko z paska PREMIUM Geralda dostane, ale fragmenty koron z 1 tygodnia i wcześniejszych też ? NP. kupuj 11 tygodnia Premium dostaje pasek i wszystkie korony za misje Geralda przed 11 poziomem ?
Chodzi Ci o korony z tych zadań co są po 3 dodatkowe na tydzień? Właśnie tez się nad tym zastanawiam bo mam zamiar kupić glejt za jakiś czas. Ale coś mi się wydaje, że nie naliczy bo w sumie u mnie te zadania nawet nie są dostępne do zrobienia, jest taka kłódka. To jest chyba taka nagroda za szybkie kupno - wyłożysz kasę od razu to masz więcej zadań ułatwiających postęp. Tak mi się wydaje ale mogę się mylić.
 

Lexor

Forum veteran
Chodzi Ci o korony z tych zadań co są po 3 dodatkowe na tydzień? Właśnie tez się nad tym zastanawiam bo mam zamiar kupić glejt za jakiś czas. Ale coś mi się wydaje, że nie naliczy bo w sumie u mnie te zadania nawet nie są dostępne do zrobienia, jest taka kłódka. To jest chyba taka nagroda za szybkie kupno - wyłożysz kasę od razu to masz więcej zadań ułatwiających postęp. Tak mi się wydaje ale mogę się mylić.
Jest kłódka ale zadania "się robią".
 

Lexor

Forum veteran
Obecnie u mnie są wyszarzone i nie ma żadnego postępu.
Bo są szare i jest kłódka. Wczoraj widziałem, że paski się "na szaro" nabijały.
Teraz mam je szare ale już pełne: 20/20, 3/3, 20/20.
 
Last edited:
Obecnie u mnie są wyszarzone i nie ma żadnego postępu.
U mnie też są wyszarzone i kłódka założona ale progres jest. https://forums.cdprojektred.com/ind...-performed-by-game-director-himself.11028497/ to jest link do posta na forum ,w którym Jason Slama dokładnie omawia jak działa pass, questy itp. Przejrzyście i matematycznie.

W poście pisze"Purchasing an extended journey after having completed extended quests will give rewards retroactively." Jeśli mój angielski mnie nie zawodzi to wnioskuję z wypowiedzi ,że otrzymamy zaległe korony po wykonaniu questów premium.

"Quests are not lost or removed until the end of the journey. This means if you join in the last week, you will have access free quest chain of 36 quests and an extended quest chain of 36 quests to progress but you will begin with the first quest. (total of 72 quests)." -nawet jeśli dołączysz w ostatnim tygodniu do podróży to i tak możesz wykonać zaległe questy.
 
Last edited:
Ok sprawdziłem jeszcze raz i mimo, że nie ma tego paska pokazującego postęp to liczbowo jest 20/20, 3/3.
Także @MaRIB1 wygląda na to, że dostaniemy korony ;)
 
Top Bottom