Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

+
Ok sprawdziłem jeszcze raz i mimo, że nie ma tego paska pokazującego postęp to liczbowo jest 20/20, 3/3.
Także @MaRIB1 wygląda na to, że dostaniemy korony ;)
Jest pasek tylko szary - zwykły pasek bez nabicia jest "szary jednolity", jak się "naciąga" to widać taki pojawiający się pasek "szary cieniowany". Niestety mam już wszystko nabite więc nie mogę dać porównania na screenie.
 
Wiedziałem, że liczby idą, ale 2 tydzień jak nadejdzie czy znikną zadania poprzednie =]
Od razu się wyjaśniło to:

will have access free quest chain of 36 quests and an extended quest chain of 36 quests to progress but you will begin with the first quest. (total of 72 quests)

Więc paski w grze źle pokazują :p
 
Odwracając trochę myśli z niedoróbek na przyjemniejsze tory. Obecna trzymiesięczna podróż dotyczy historii poznania Geralta i Jaskra -- dobrze kombinuję, że kolejna będzie zapewne Yen i Triss, później Ciri i, yyy, Mistle, Eredin czy inny Jarre? Czekam cierpliwie na Iorwetha i Vernona, opowiadanie o ich losach może być ciekawe :)
 
Ja jeszcze wczoraj miałem te zadania nabite, dzisiaj mam zerowy postęp w każdym i się nie nabijają...
 
Odwracając trochę myśli z niedoróbek na przyjemniejsze tory. Obecna trzymiesięczna podróż dotyczy historii poznania Geralta i Jaskra -- dobrze kombinuję, że kolejna będzie zapewne Yen i Triss, później Ciri i, yyy, Mistle, Eredin czy inny Jarre? Czekam cierpliwie na Iorwetha i Vernona, opowiadanie o ich losach może być ciekawe :)
120zl na rok co kwartał wydanie :p
 
Wszystko wygląda super, ciekawy pomysł i duża innowacja dotychczasowej rozgrywki ale z pkt nagród już nie jest zbyt kolorowo. Wcześniej wystarczyło dziennie 6 połówek koron do 2pkt, teraz po tych kilku questach musisz wbijać 24 korony do 2 pkt, w tym tempie mogę raczej zapomnieć o 3 drzewkach sezonowych na raz.

Nie 24 tylko 12 bo pierwsze 14 półkoron każdego dnia liczą się podwójnie w podróży. W dodatku nawet bez płacenia co 7 dni dostajesz 3 zadania z których możesz zyskać kolejne 60 połówek koron. Zatem w opcji bez płacenia dziennie średnio w tygodniu trzeba zrobić 8 półkoron czyli o 25% więcej niż dawniej. Jeśli jednak zapłaciśz te 34 zł trzymiesięcznego abonamentu to wystarczy Ci by z gry uzyskać 4 półkorony czyli o 50% mniej niż dawniej. Moim zdaniem jest OK. Zresztą matematycznie jest to w ogóle bardzo dobrze przeliczone bo nawet te awatary jakie dostaje się w drzewku nagród trybu standardowego zamiast PN są rekompensowane na innych poziomach gdzie zdobywa się 5 zamiast 2 PN.
 
Przede wszystkim w nowym systemie nie przepadają wygrane rundy, które nie łapały się na żadna nagrodę w starym. A osobiście nigdy nie zwracałem uwagi na te progi więc jak dla mnie duży plus.

Ale przepada mnożnik x2 dla półkoron. Mimo wszystko nadal jednak jest to opcja lepsza od starej mechaniki. W starej jak się chciało nadrobić stracony dzień w PN trzeba było ugrać 18 półkoron. W nowym bez "abonamentu" ugrać trzeba również 18 półkoron. Z "abonamentem" jest to z kolei już tylko 8 półkoron i to jest naprawdę mega oszczędność czasu dla osób płacących.
 
cotengwint.png

Jeśli dobrze zrozumiałem, te dodatkowe 14 koron powinno mi się dzisiaj zresetować.
Zagrałem dzisiaj tylko dwa razy (2x wygrana) i mam sytuację jak na obrazku.
Bug czy jak to ma działać?
 
Jak wygram monetę, to przeciwnik ją widzi jak jestem obrońcą ? W ustawieniach mam, aby widok pola bitwy był wczytywany obrońcy, to monetę obrońcy też widzi ? Czy tylko widok jej jest dla mnie? Fajnie jakby widok monety współgrał z tą opcją pola bitwy. Jak ktoś widzi nasze ulubione pola bitew, to czemu nie monetę =]
 
Last edited:
Ten limit koron to jakieś nieporozumienie. W ogóle cała ta podróż mi się nie podoba, w kontekście zabrania pkt nagród za codzienne korony. Niechby za korony dawało 1 pkt nagród, ale nie 0! Gra się jakaś głupia zrobiła. Wcześniej był sens grać ile ktoś miał czasu - ja nie miał czasu to wystarczyło 6 rund, a jak miał to mógł i cały dzień i coś z tego było. A teraz mam się jakimś limitem przejmować? Litości... To jest szczyt głupoty! Podróż mogłaby być ale źródełko pkt nagród za samo granie tez musi zostać. Uważam, że gra została po prostu popsuta.

Teraz np. mam sporo wolnego czasu i chciałem pograć i nazbierać punktów nagród, a tu mi wyskoczył jakiś idiotyczny komunikat o limicie! I jeszcze gratulacje dostałem. Chyba żebym się bardziej wściekł... Cytując Addę: "żałosne".
 
Last edited:
Ten limit jest rzeczywiście głupi, gracz jest karany w zasadzie za to że poświęca grze więcej czasu...
 
A teraz mam się jakimś limitem przejmować? Litości...
Ten limit jest rzeczywiście głupi, gracz jest karany w zasadzie za to że poświęca grze więcej czasu...
Limit ma się zwiększyć do 350 połówek ufarmionych tradycyjnym sposobem, więc nie ma co się przejmować. Tzn jak siedzimy na kwarantannie to może i odczujemy, ale jak minie to raczej rzadko kto dojdzie do maximum.
 
No to niech go zwiększają. Bo ja dzisiaj na prawdę dużo się nie nagrałem i już mi ten limit wyskoczył. Szczególnie "mądre" było wprowadzanie limitu właśnie teraz, w czasie epidemii... Ktoś nie myśli...

Cóż, pozostaje arena...

A tak na marginesie: czy jak już 11 razy obrócę ten 60 poziom doświadczenia to, to źródełku punktów nagród również wyschnie, czy będę nabijał kolejny raz od nowa i tak w nieskończoność?
 
Czekamy na zwiększenie limitu, dziś zrobiłem jeden level w podróży co daje raptem 2 klucze(gram bez premium) po czym dostałem limit. 4h grania za 2 klucze to jest śmiech na sali w porównaniu ze starym trybem koron 6/12/24/24
 
Last edited:
No to niech go zwiększają. Bo ja dzisiaj na prawdę dużo się nie nagrałem i już mi ten limit wyskoczył. Szczególnie "mądre" było wprowadzanie limitu właśnie teraz, w czasie epidemii... Ktoś nie myśli...

Cóż, pozostaje arena...

A tak na marginesie: czy jak już 11 razy obrócę ten 60 poziom doświadczenia to, to źródełku punktów nagród również wyschnie, czy będę nabijał kolejny raz od nowa i tak w nieskończoność?
W top 10 masz kogoś kto nabił wszystkie prestiże zapytaj jego :D

Czekamy na zwiększenie limitu, dziś zrobiłem jeden level w podróży co daje raptem 2 klucze(gram bez premium) po czym dostałem limit. 4h grania za 2 klucze to jest śmiech na sali w porównaniu ze starym trybem koron 6/12/24/24
Może grałeś po 1 w nocy, wtedy limity się zerują.
 
@MaRIB1 Gram w godzinach porannych albo w południe, więc to nie tak, mam 10lev w podróży jeśli bedę mógł robić tylko 1 dziennie to nie mam szans na wbicie 100poziomów, oby to zwiększyli jak najszybciej.
 
Jak wygram monetę, to przeciwnik ją widzi jak jestem obrońcą ? W ustawieniach mam, aby widok pola bitwy był wczytywany obrońcy, to monetę obrońcy też widzi ? Czy tylko widok jej jest dla mnie? Fajnie jakby widok monety współgrał z tą opcją pola bitwy. Jak ktoś widzi nasze ulubione pola bitew, to czemu nie monetę =]

Z monetą jest tak jak kiedyś było z polem bitwy - każdy ma swoją połówkę, a więc jak przeciwnik ma ustawioną jakąś inną to Ty ją widzisz w czasie jego tury, on widzi Twoją połówkę w czasie Twojej tury.

Szczególnie "mądre" było wprowadzanie limitu właśnie teraz, w czasie epidemii... Ktoś nie myśli...

Jak już sprowadzamy dyskusję do takiego poziomu, to w mojej ocenie zależy to od podejścia i priorytetów w życiu. Dla mnie nie myśli ten, kto przywiązuje - zwłaszcza w takim czasie, jak obecnie - nadmierną wagę do tak nieistotnych rzeczy jak gra komputerowa, nie wspominając już o jej poszczególnych elementach.
 
@MaRIB1 Gram w godzinach porannych albo w południe, więc to nie tak, mam 10lev w podróży jeśli bedę mógł robić tylko 1 dziennie to nie mam szans na wbicie 100poziomów, oby to zwiększyli jak najszybciej.
No tak, bez premium ciężko będzie wbić 100 poziomów
Z monetą jest tak jak kiedyś było z polem bitwy - każdy ma swoją połówkę, a więc jak przeciwnik ma ustawioną jakąś inną to Ty ją widzisz w czasie jego tury, on widzi Twoją połówkę w czasie Twojej tury.
Fajnie 2 monety w jednym meczu fajnie =]
 
Top Bottom