Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

+
Dzięki luk ,akurat nie miałem czasu by znaleźć źródło i odpisać na forum ale wiem że jest to potwierdzone. Napisałem "powinien" bo wiadomo jak to z redami jest nie muszę chyba wyjaśniać.
 
Nie wiecie, czy jest gdzieś dostępna tapeta z nowego dodatku? Chciałem sobie na pulpit wrzucić.
 

Zastanawia mnie jeszcze tylko jak będą liczone nagrody za wykonane zadania jak już wrócimy na stary sposób naliczania PN. Jeśli nadal będą dawały 20 półkoron tylko do starego systemu to będzie deszcz PN :D Obawiam się jednak, że nic za ich wykonanie wówczas nie dostaniemy.
 
Zastanawia mnie jeszcze tylko jak będą liczone nagrody za wykonane zadania jak już wrócimy na stary sposób naliczania PN. Jeśli nadal będą dawały 20 półkoron tylko do starego systemu to będzie deszcz PN :D Obawiam się jednak, że nic za ich wykonanie wówczas nie dostaniemy.
Ja bym aż tak daleko nie wybiegał myślami, skoro sam Slama użył słowa "powinien" (should). ;)
Przypuszczam, że czeka nas wtedy kolejna "niespodzianka", podobna do obecnych nagród za poziomy prestiżu.
 
Dzięki, piękny rycerzu. Jakoś mi do głowy nie przyszło :D
ja sobie tapetkę z tych impresjonistycznych cardback'ów zrobiłem, trochę mi rozmiarem do monitora nie pasuje , no ale cóż
 

Attachments

  • rewersy 1.png
    rewersy 1.png
    500 KB · Views: 209
Zakupiłem glejt premium, ale jeszcze zanim to zrobiłem to trochę pograłem i zrobiłem m.in. po 4 tygodniowe zadania dla Jaskra i Geralta ( te za 20 fragmentów korony). Wydawało mi się, że po zakupie premium otrzymam 80 fragmentów korony za "Geraltowe" zadania, które ukończyłem wcześniej, jednak tak się nie stało. Czy tak ma być, czy jednak zostałem poszkodowany?
 
Zakupiłem glejt premium, ale jeszcze zanim to zrobiłem to trochę pograłem i zrobiłem m.in. po 4 tygodniowe zadania dla Jaskra i Geralta ( te za 20 fragmentów korony). Wydawało mi się, że po zakupie premium otrzymam 80 fragmentów korony za "Geraltowe" zadania, które ukończyłem wcześniej, jednak tak się nie stało. Czy tak ma być, czy jednak zostałem poszkodowany?
Mi przyznało brakujące korony. Albo nie zauważyłeś jak otrzymałeś koronki albo zostałeś poszkodowany.
 
Mi przyznało brakujące korony. Albo nie zauważyłeś jak otrzymałeś koronki albo zostałeś poszkodowany.
Dzięki bardzo za szybką odpowiedź :)
Raczej bym zauważył, że dostałem, bo nawet sobie policzyłem przed zakupem, gdzie się przesunę, jak doda mi 80 koron. Wiecie gdzie najlepiej zgłosić taki problem, bo nie ukrywam, że jestem zielony w tych sprawach?
 
Dzięki bardzo za szybką odpowiedź :)
Raczej bym zauważył, że dostałem, bo nawet sobie policzyłem przed zakupem, gdzie się przesunę, jak doda mi 80 koron. Wiecie gdzie najlepiej zgłosić taki problem, bo nie ukrywam, że jestem zielony w tych sprawach?
Nigdzie indziej jak do supportu.
 
Jak dostajesz zaległe korony, to w podróży Ci pasek leci jak szalony. Widać to od razu.
 
Kiedy można się spodziewać aktualizacji która poprawi błąd przez który w misji np. Ostateczny cios nie nalicza zniszczonych jednostek?
 
Tak w ogóle, to jak się obecna podróż skończy, to potem leci kolejna, czy będzie jakaś przerwa? W innych grach, z tego co kojarzę, jeden sezon się kończy a kolejny zaczyna. Domyślam się, że w podróżach, póki co, będą kolejno kluczowe postacie z książek, na przemian, raz męska, raz żeńska (Ciri-Jaskier-Yennefer, itd.).
 
Tak w ogóle, to jak się obecna podróż skończy, to potem leci kolejna, czy będzie jakaś przerwa? W innych grach, z tego co kojarzę, jeden sezon się kończy a kolejny zaczyna. Domyślam się, że w podróżach, póki co, będą kolejno kluczowe postacie z książek, na przemian, raz męska, raz żeńska (Ciri-Jaskier-Yennefer, itd.).

Jeszcze zobaczymy :)
 
Jakiś bardzo duży patch leci(2,5 giga jej) . Co to takiego? Bo chyba nie tylko poprawki.
Na PC nie ma takiego (sprawdzone przed chwilą), więc wnioskuję, że mówisz o Androidzie. Tam to już niestety norma - od początku każda łatka waży tyle. Ponoć w przyszłym miesiącu mają to naprawić.
 
Mam pytanie, w związku z wprowadzeniem nowego systemu progresji zniknęły codzienne korony. Co z zadaniami takimi jak w drzewku sezonowym elfów, gdzie występuję pucharek z zadaniem do zaliczenia o a treści: "Ukończ Codzienną Koronę 4 razy." Nie wiem czy warto inwestować punkty nagród w dotarcie do tego węzła, jeśli okaże się, że jest on zbugowany na ten moment.
 
Top Bottom