Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

+
Hej wszystkim :) mam pytanie dotyczące trybu podróży, a konkretnie zadania premium z 12-ego tygodnia. Chodzi o zadanie "Zwal ich z nóg", które wymaga zagrania 3 kart z Rozdarciem. Czy wspomniane Rozdarcie nie ma się czasem pojawić w nadchodzącym dodatku Pana Lusterko?

Pozdro
 
Hej wszystkim :) mam pytanie dotyczące trybu podróży, a konkretnie zadania premium z 12-ego tygodnia. Chodzi o zadanie "Zwal ich z nóg", które wymaga zagrania 3 kart z Rozdarciem. Czy wspomniane Rozdarcie nie ma się czasem pojawić w nadchodzącym dodatku Pana Lusterko?

Pozdro

Hej, chodzi o zagranie karty Rozdarcie 3 razy.
1592474508460.png
 
A ja mam pytanie, czy oprócz avatara i skórki jest jakaś dodatkowa nagroda za dotarcie do 100 poziomu Podróży?

W ogóle za ukończenie wszystkich questów na standardowej podróży wlatuje 20 kluczyków, jestem ciekaw czy za wszystkie questy premium będzie jeszcze więcej :D
Swoją drogą, czy ktoś miał większego pecha ode mnie przy ostatniej karcie premium - gwarantowanej legendzie? Dostałem animowaną... Próbę Traw xD
 
Last edited:
Jezu kto te zadania tłumaczy... Co tydzień ten sam język wołający o pomstę do nieba.
Swoją drogą, czy ktoś miał większego pecha ode mnie przy ostatniej karcie premium - gwarantowanej legendzie? Dostałem animowaną... Próbę Traw xD
Próba Traw to tier 1 obecnie
 
Hej, chodzi o zagranie karty Rozdarcie 3 razy.
Czy nadchodząca zdolność Rozdarcia ma szansę nazywać się inaczej aby w przyszłości unikać tego typu nieścisłości?

A ja mam pytanie, czy oprócz avatara i skórki jest jakaś dodatkowa nagroda za dotarcie do 100 poziomu Podróży?
Sprawdź sobie kontrakty.

W ogóle za ukończenie wszystkich questów na standardowej podróży wlatuje 20 kluczyków, jestem ciekaw czy za wszystkie questy premium będzie jeszcze więcej :D
Ponownie: sprawdź sobie kontrakty.
 
Last edited:
Tego chyba jeszcze nie grali.
Poziom 100, zakończone wszystkie zadania, ale... tegotygodnoiowe nie zaliczone.
I 40 punktów nagród co, przepadło?
(kilkukrotny restart gry nic nie zmienił, próbowałem)
Do supportu zgłoszę rano, ale...:sad::cry:
 

Attachments

  • 100.jpg
    100.jpg
    472.4 KB · Views: 112
Czytałem, dlatego napisałem:
"Do supportu zgłoszę rano, ale..."
a "sam fakt" wkleiłem jako ciekawostkę.
PS.1: Zresztą - jutro i tak jest sobota więc do poniedziałku nikt nie przeczyta, a ciekawostka zostanie.
Ps.2: Ciekawostka nr. 2: problem z błędnym zliczaniem zadań też miałem, ale "przeczekałem" i "się naprawiło". A takiego błędu jak ten jeszcze nie widziałem więc wrzuciłem - nie dla skargi, ale jako informację, a zgłoszenie do supportu to "insza inszość" i pójdzie oczywiście.
Wiem, że forum to nie support :sneaky:
 
Last edited:
No tak, ale ktoś już to przed Tobą napisał przecież, więc ta "ciekawostka" to nic nowego.
 
Nie rozumiemy się. Błąd ze zliczaniem zadań od początku Podróży istniał od dawna - fakt. Ja też go miałem, potem "się naprawił", a dzisiaj wyskoczyło mi coś podobnego - ale nie identycznego - na samym finiszu. Stąd post, jakby ktoś miał coś podobnego. Żadna skarga ani wołanie na puszczy :)
Zdarzyło się, zgłoszenie pójdzie, jakby ktoś miał na finiszu tak samo to ma info.
(Jeszcze raz: dla mnie błąd z nie zaliczaniem początkowych zadań, a przypadek z nie zaliczeniem zadań finalnych, to nie jest jedno i to samo. Możliwe, że dla Ciebie jest - OK. Ale mnożymy teraz posty ponad potrzebę IMHO. A czy to był ten sam błąd czy inny to będą wiedzieli REDzi ale tak nam nie powiedzą, obawiam się ;) )
 
Mam inne pytanie dotyczące "Podróży Geralta" - czy jest szansa na dokończenie wciąż otwartych przygód z tej podróży nadmieniam, że wersję premium mam ukończoną - jakieś pomysły?
 
Mam inne pytanie dotyczące "Podróży Geralta" - czy jest szansa na dokończenie wciąż otwartych przygód z tej podróży nadmieniam, że wersję premium mam ukończoną - jakieś pomysły?
Jakich "Otwartych przygód" ? Jeśli zrobiłeś 100 lvl podróży to ją ukończyłeś w 100 %. Ta podróż z informacji które mamy na tą chwilę już nigdy nie powróci co ma sens. Natomiast kontrakty z podróży Geralta z tego co wiem cały czas można robić.
 
Widzisz to dziwne mam otwarte kontrakty z podróży nawet jak je zaznaczam system mi ich nie odpisuje jeden 9/36, drugi bodajże 13/36 co najdziwniejsze maskę foltesta mi pozwolił system zaliczyć niedawno - nic nie rozumiem.
 
Top Bottom