Przedstawiamy wyniki Pojedynku Dowódców!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Zwycięstwo należy do Scoia'tael pod przywództwem Dany Meadbh!

Fásaidh foraisí aerís!


 
Echhhh szkoda. Daną nagrałem się w czasie tego eventu więc teraz chętnie pograłbym Annariettą, a tak zwisają mi te nagrody bo ileż można grać ciągle jednym dowódcą :D

PS. Poprzednio miałem dokładnie tak samo. Następnym razem wybiorę najsłabszą w danym momencie frakcję by mieć pewność, że nie wygra :D
 

Lexor

Forum veteran
Ech, a tak pomagałem Anarieccie :p

To się powinieneś cieszyć - będziesz miał teraz "darmowe" +50%XP i "brak nudy" bo zmienisz talię.

Ja też pomagałem Annie i fajnie że teraz będę mógł dla odmiany pograć ST. Dopóki CDPR nie pójdzie po rozum do głowy i nie zmieni nagrody XP na "w czasie eventu" zamiast "po", to taka opcja jest najlepszą.
 
Ech, a tak pomagałem Anarieccie :p

A można zobaczyć jakie wyniki uzyskali pozostali liderzy?
Raczej od wczorajszego wieczoru nic się nie powinno zmienić a wtedy kolejność wyglądała tak:
1. Dana
2.Anna
3. Detlaff
4. Svalblod
5. Calanthe
Zresztą od startu to tak wyglądało.

Też byłem w teamie Anny :)
 
To się powinieneś cieszyć - będziesz miał teraz "darmowe" +50%XP i "brak nudy" bo zmienisz talię.
Spróbowałem dziś i szczerze mówiąc lekko meh xD na cztery gry cztery zwycięstwa bez większego główkowania, lekko overpowered. Nie dziwię się już, czemu gry przeciwko Danie były dla mnie wcześniej wyzwaniem :p
 
Spróbowałem dziś i szczerze mówiąc lekko meh xD na cztery gry cztery zwycięstwa bez większego główkowania, lekko overpowered. Nie dziwię się już, czemu gry przeciwko Danie były dla mnie wcześniej wyzwaniem :p

A jaką talią grasz? :D
 
Wziąłem na próbę poniższą xD Myślałem że potem pozmieniam bo parę jednostek meh, a tu niespodzianka

Ja też planuję pograć ST ale póki co za dobrze mi z NG idzie.

Wielkie dzięki za linka, obadam. ;) Grasz tym na jakimś poziomie rankedów czy też w innym trybie?
 
Dziś zagrałem rangowo pierwszy raz od początku kwietnia. Tryb sezonowy jest tak fajny, że od jego rozpoczęcia siedziałem tylko w nim i bawiłem się Anariettą xD
Post automatically merged:

@Lexor zamień w zalinkowanym decku hufy mahakamskie na driady piastunki. Cheap kombo z zagraniem obydwu w tym samym rzędzie, jeśli przeciwnik nie ma removala to będą się wzajemnie boostować do końca rundy.
 
Last edited:
@SMiki55: Nie jestem tak do końca przekonany co do wyrzucenia akurat Hufów (pewnie wyrzucałbym coś innego) ale i tak dziś tej talii nie jestem w stanie złożyć bo brakuje mi aż trzech legendarnych kart. :(
 
Top Bottom