Przedstawiamy zestaw dodatków Cena Władzy!

+
@piotr4440 myślę, ze jednak każda z części skupi się na innym archetypie. Aczklowiek oczywiście pewne karty mogą zostać wzmocnione np. dzięki tagom.
 
@piotr4440: Bo wypada, łagodnie mówiąc, bardzo blado na tle innych do tej pory ujawnionych kart legendarnych.

EDIT: Chodzą słuchy, że czwarta karta raczej nie uratuje Rienca.
 
Last edited:
Póki co w Ng statystyki: 2 karty bardzo dobre i jak zwykle wysokoprowizyjna słaba. Się dziwić, że wszyscy balem grali i Joachimem. Rience powinien wspierać archetyp a nie mieć dziwną umiejkę oderwaną zupełnie od rzeczywistości. Ale chyba i tak najsłabsze karty dostały Kpki.
 
@Gomola
Bez tytułu.png
 
Się dziwić, że wszyscy balem grali i Joachimem
Odkąd Joachim nie wspiera balu to wypadł z laski bo NG brakuje arystokratów.. Trochę wrócił Vincent do łask a jakieś pół roku nie było go w ogóle

Rience nawet w sumie nie byłby aż tak tragiczny tylko jak wspomniałeś poza Vyppperem nie ma żadnej synergii . Do tego ma aż 13 prowizji. Drogi i na dodatek rozmieszczenie będzie prędzej szkodzić niż wspierać. Rozkaz już ma więcej wartości ale to i tak za mało jak na taką prowizje
 
Moim zdaniem te karty Kp będą grać. Moze i są takie trochę nijakie ale nie słabe.
Najmniej NG mi się podoba aczkolwiek brązy są mocne.
 
Jak dla mnie w nich jest ten problem co z większością silników - są automatycznie martwe w wielu przypadkach. Dlatego mało kto gra egzekutorami impery czy Damienem albo liryjskimi kusznikami.
 
Nie no, nowych Goldów KP łatwo nie zdejmiesz a grane na zapale już robią przyzwoite pkt.
 
W przypadku Syndykatu, SG, NG i SC nie byłbym tego taki pewny :D Co najwyżej potwory i inne Kp mogą mieć problem.
 
Nie wiem co wy na ten temat sądzicie ale nowy sposób wprowadzanie dodatków jest wg mnie do bani.
Na chwilę obecną wygląda to tak że w SY może coś ruszy nagroda w MO może relikty.
Natomiast w KP i NG te karty zmienią niewiele mówiąc krótko stara bieda
Ja wolę raz a porządnie. Gdy wychodził pan lusterko talie się zmieniły nie do poznania można by rzec. A teraz w jednej frakcji coś się zmieni w drugiej nie tak jakoś trochę nijako.
Jak dla mnie 2 duże dodatki w roku i dwa mniejsze pakiety kart pomiędzy był by w sam raz. Teraz dostaniemy 2 duże dodatki ale rozsmarowane na 6 części (?) No i paczymy czy da się z tego co dostajemy coś sklecić czy trzeba na kolejną część czekać w nadziei że coś dojdzie pod to co dali teraz.
 
@piotr4440 to zależy od zmian w starych kartach Imho. Jeśli uda im się pogodzić (w co trochę wątpię) prace jednocześnie nad reworkami kart z poprzednich setow i balansowaniem nowych to i 4 karty na frakcje byłyby wystarczające.
 
Last edited:
Przecież największe zmiany nie wynikają z wprowadzania nowych kart, tylko przerabiania starych. Taki Rainfarn dzisiaj zadaje maksymalnie 4 punkty w porywie i nikt go nie tyka nawet patykiem. A jutro kto wie, dlaczego by nie, odda się pracy społecznej i będzie ot, choćby sadzić marchew.
 
Przecież największe zmiany nie wynikają z wprowadzania nowych kart,
To nie jest prawda. Eldain czy Madoc mocno zmienili istniejące talie. Kolgrim, Wiedźmini w KP.
Wij

tylko przerabiania starych.
Wystarczyło Magistrowi zwiększyc obrażenia z 3 do 4 i nagle stał się grywalny . Damien dostał 6 pkt i też stał się grywalny
Słaba ta specjalna Nilffaardu ... Może jedynie pod Kolgrima czy Ultrathin
 
Last edited:
mhmm problem pojawia się gdy zmiany w starych kartach też są nijakie doskonałym przykładem jest tu chociażby Palmerin i Milton. Owszem REDzi od czasu do czasu coś zmieniają problem w tym że często te zmiany w zasadzie nic nie dają. Ja jestem realistą i wątpię by podczas aktualizacji wprowadzającej dodatek otrzymaliśmy efekt łał jeśli chodzi o liczbę ulepszonych kart i jakość tych zmian.
 
@piotr4440 pierwsze sprawdzam za tydzień, zobaczymy.... Z tego co wiem to ten najbliższy patch pod względem zmian w starych kartach będzie nie mniejszy niż ostatni.
 
Top Bottom