Przedstawiamy zestaw dodatków Cena Władzy!

+


Bardzo mocna karta w połączeniu z liderem pod deszcz. Bez ograniczenia do brązów jak większość tego typu kart.

@ThorR_RPG Będą w beczkach frakcyjnych i potężnych.
 
Prowizja alchemi możliwej do zagrania z cmentarza zwiększa się o wartość trwania efektu deszczu tak? Trochę zastanawia mnie opis "cost 4 or less" jednak rozumiem że to "less" jest tam tylko dlatego że ten licznik może urosnąć ? No chyba że szykuje się zmiana minimalnej prowizji choć wątpię.
Karta bardzo dobra bez problemu można zagrać 2 razy gigaskorpiona, łzy syreny, frejke może i nawet błogosławieństwo.
 
Nie będzie żadnych kart za 0 :D Less jest tylko istotne w przypadku wzrostu "licznika"
Może kiedyś się zachce Redom zrobić karty za 3 prowizji, kto wie. A tak nie muszą zmieniać opisu kart, tylko zostawiają sobie furtkę na przyszłość.
 
Chyba jasne, że nie mówimy o tokenach. @Ely74

@Reunion33 Bardzo mało prawdopodobne. Oni nie chcą zwiększać różnic między najsłabszymi a najlepszymi kartami, prędzej w 2 stronę.
 
Trochę zastanawia mnie opis "cost 4 or less" jednak rozumiem że to "less" jest tam tylko dlatego że ten licznik może urosnąć ?
Jak dla mnie: dokładnie tylko dlatego to "or less" tam jest. To samo "or less" powinien mieć Rience, aby stał się bardziej grywalny.
 
Niech jeszcze tylko wzmocnią Artisa do 6 lub dadzą mu zasłoną i klutysc i w akcji
 
Jak dla mnie: dokładnie tylko dlatego to "or less" tam jest. To samo "or less" powinien mieć Rience, aby stał się bardziej grywalny.
No nie przesadzajmy, karta jeszcze nie wyszła, a Ty już byś chciał by była bardziej grywalna ;) Jak wyjdzie dodatek, praktyka będzie weryfikować faktyczną grywalność danych kart, i to jak często będą się pojawiały z nimi talie.
 
Dziwna opcja z tym Vanadainem. Większośc talii zawiera odchudzanie, dobieranie kart itp a tu jest koncept odwrotny czyli wymiana dwóch kart na Zaczepki? Ok jest szansa ,że z jednej zaczepki powstanie dwóch Czatowników co w połączeniu ze Scenariuszem jest ciekawą opcją ale wymiana na dwie najsłabsze karty to dla słabeinie ręki
 
@Ely74: Generalnie chyba chodzi o to, aby pozbyć się dwóch słabych/niepotrzebnych/psujących Ci strategię na rundę kart zyskując przy tym dwie karty specjalne (co może być pomocne patrząc na zdolności innych kart uzależnione od zagrywania kart specjalnych) oraz Czatowników do połączenia z późniejszym zagraniem Vernossiel.
 
Epik ciekawy na dzień dobry mamy 6 za 8. Jeśli karty nam pasują możemy go grać jako ostatnią kartę. Możliwość wyrzucenia ewentualnych śmieci od NG lub małych silników które na krótkiej się nie przydadzą. Synergia z scenem i Verniosiel. Jak dla mnie bardzo solidna karta.
Post automatically merged:

Teleportacja też ciekawa pod niektóre karty. Straż cintry, larwy, statki Sk. Trochę kart by pod to było. Tylko pytanie czy się zmieści.
 
Last edited:
Teleportacja też ciekawa pod niektóre karty. Straż cintry, larwy, statki Sk. Trochę kart by pod to było. Tylko pytanie czy się zmieści.
Teleportacja według opisu angielskiego działa tylko na sojusznicze jednostki, więc ani straż cintry ani larwy nie zresetujesz. Ewentualnie własne statki w Skellige.
 
Top Bottom