Przedstawiciele CD Projekt RED o trzeciej części serii Wiedźmin

+
GerrardW said:
A ja osobiście myślę, że ta historia nie skończy się na 3 grze. Wydaje mi się raczej, że będzie ich... 5.
Skoro twórcy mówią, że ma być
 
GerrardW said:
Chyba każdy kto czytał sagę, po zagraniu w drugą grę jest w miarę zorientowany "o co biega" i dokąd to wszystko zmierza.

No ja czytałem... 2 razy nawet, a mimo to nie wiem dokąd to zmierza. Oświeć mnie!
 
Tyle, że czas Białego Zimna nadejdzie grubo (według książkowej Pani Jeziora - kilka tysięcy (?) lat po wydarzeniach z książek) po czasach w którym żyje Geralt. No chyba, że wejdziemy ponownie w założenia równoległych światów i podróży między nimi, wówczas nasz bohater może doczekać (znaleźć się w czasie) Białego Zimna ;) ...
 
3 część może być zwieńczeniem trylogii o Geralcie, nie końcem eksploatowania marki ;P Wiedźmin jest naprawdę dobrą marką do budowy całej 'sieci' gier, począwszy od RPG, poprzez MMO (chociaż ja sobie nie potrafię wyobrazić Wiedźmina MMO - każdy by chciał być wiedźminem, inne klasy postaci nie miałyby racji bytu... A znowu brak klasy "Wiedźmin" wywował by lawinę narzekań graczy i bojkot gry ;P) i skończywszy na RTS.
Co do RTSów, to myślę, że zarówno Europa Universalis, jak i Total War mogłyby być mocnym wzorem jak taki RTS powinien wyglądać ;)

A jeszcze co do trylogii... to czy przypadkiem Assasin's Creed nie był przemyślany jako trylogia ?
 
weuesd said:
To, że trzecia cześć Wiedźmina powstanie było więcej niż pewne, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę sukcesy poprzednich odsłon cyklu. W maju bieżącego roku potwierdził to Adam Kiciński, który stwierdził jednak, że na premierę „trójki” przyjdzie poczekać fanom co najmniej 2-3 lata.

Na prawde 2-3 lata? Ja, nie bede! Kiciński moze obiecac, co chce. Ja czekalem 4 lata na Wiedźmina 2...bylem (negatywnie) zaskoczony...zreszta...kazdy wie ze Wiedźmin 2 to nudna nie dopracowana gra (Déj
 
Interreks said:
Na prawde 2-3 lata? Ja, nie bede! Kiciński moze obiecac, co chce. Ja czekalem 4 lata na Wiedźmina 2...bylem (negatywnie) zaskoczony...zreszta...kazdy wie ze Wiedźmin 2 to nudna nie dopracowana gra (Déj
 
Top Bottom