Przeglądarki internetowe

+
Coz... Na poczatku byl stary badzIEw... Wtedy bylem tak maly, ze nie wiedzialem ze sa inne a smIEc kiepski. Potem zobaczylem liska, spodobal mi sie, ale wtedy juz tak rzadko korzystalem z kompa, ze nie chcialo mi sie zmieniac. Potem Opera... Najbardziej wybajerzona ze wszystkich... Ale bajerow tylu nie potrzebuje, starcza mi zakladki, tej pani dziekuje. A teraz? IE. Nie, juz nie 'scIErwo', tylko IE. A czemu? Nie, nie lubie byc podgladany ;p - po prostu nowy jest ok - ma zakladki, to mi starczy. Bezpieczenstwo ponoc poprawili, dodali pare filtrow (chocby na 'fiszing'), ale i tak im nie do konca wierze i mam avast! oraz zdrowy rozsadek. ;p
 
ArwilMolotow said:
Cóż, stało się - przerzuciłem się na liska... Przynajmniej chwilowo.
I stało się ! Zjadłem śniadanie , przynajmniej chwilowo. Cóż za wstrząsająca informacja nie sądzisz ?
 
Od sześciu bodaj lat, jak nie więcej - Opera. Za wszystko, co ma. "Lepiej mieć i nie potrzebować, niż nie mieć, a potrzebować."
 
Chyba jednak nie będę czekał na oficjalną wersję 3.0. i tą betę ściągnę. Czy interfejs jest podobny?
 
Czytałem na internecie, że najwięcej osób korzysta z IE w godzinach pracy, co znaczy, że siedzą na internecie w pracy, gdzie raczej nie instaluje sie niczego. Natomiast po godzinach pracy znacznie zwiększa się korzystanie z FireFoxa. Konkluzja jest taka, że z IE więcej ludzi korzysta w pracy, a w domu z Liska....Jesli chodzi o FF 3.0 to ponoc ma byc 10 razy szybszy od IE 7.0 i 3 razy od opery...:) Osobiście korzystam z Liska, ma wszytko co trzeba, jest bezpieczny i szybki:)
 
normusek994 said:
a sa jakies inne niz lisek opera i ie?
Chociażby Avant Browser, Safari, Netscape, Epiphany, Konqueror (ostatnie dwie linuksowe, nie wiem czy są windowsowe wersje) i pewnie jeszcze wiele innych :pA ja osobiście używam Operę, może jest wolniejsza od Firefoxa (jest? ja nie zauważyłem...) ale za to na pewno ładniejsza :D ale to już kwestia gustu.
 
Otaku said:
Otaku said:
a sa jakies inne niz lisek opera i ie?
Chociażby Avant Browser, Safari, Netscape, Epiphany, Konqueror (ostatnie dwie linuksowe, nie wiem czy są windowsowe wersje) i pewnie jeszcze wiele innych :pA ja osobiście używam Operę, może jest wolniejsza od Firefoxa (jest? ja nie zauważyłem...) ale za to na pewno ładniejsza :D ale to już kwestia gustu.
No wiadome o gustach się nie dyskutuje. Ale odbiegając od tematu, to mój brat przmusowo przeszedł na operę...niewiem czemu, ale gdy włączy FireFoxa, ten zżera mu 100% procesora i komp się zwiesza...niestety nie jest to odosobniony przypadek, mój kolega ma to samo...nie wiecie może czym jest to spowodowane?
 
revul said:
No wiadome o gustach się nie dyskutuje. Ale odbiegając od tematu, to mój brat przmusowo przeszedł na operę...niewiem czemu, ale gdy włączy FireFoxa, ten zżera mu 100% procesora i komp się zwiesza...niestety nie jest to odosobniony przypadek, mój kolega ma to samo...nie wiecie może czym jest to spowodowane?
Albo złą konfiguracją, albo wtyczkami. Który Firefox, jakie wtyczki, czy próbował reinstalacji / czystej instalacji (po wymazaniu wszelkich plików ff). Konkretnie, żołnierzu, to coś zaradzimy!
 
tehcrash said:
tehcrash said:
No wiadome o gustach się nie dyskutuje. Ale odbiegając od tematu, to mój brat przmusowo przeszedł na operę...niewiem czemu, ale gdy włączy FireFoxa, ten zżera mu 100% procesora i komp się zwiesza...niestety nie jest to odosobniony przypadek, mój kolega ma to samo...nie wiecie może czym jest to spowodowane?
Albo złą konfiguracją, albo wtyczkami. Który Firefox, jakie wtyczki, czy próbował reinstalacji / czystej instalacji (po wymazaniu wszelkich plików ff). Konkretnie, żołnierzu, to coś zaradzimy!
Próbował reinstalacji, skasował wszystkie podręczne dane, ciasteczka zostały wyczyszczone i tak szczerze mówiąc nie wiem jakim cudem tak jest, jednego dnia było wszystko dobrze, następnego włączył kompa i koniec...nie skorzystał z liska od tamtego zdarzenia ani raz, musiał przejsc na Operę, ja natomiast mam dosyc podobną konfigurację sprzętową, jesteśmy razem na lanie, kompy 3 metry od siebie i żadnych takich problemów nie mam...
 
Top Bottom