Przeglądarki internetowe

+
Dobry panowie...Nie jestem do konca pewny ale MS chyba puscil wersje Beta IE7 kto kolwiek chcialby sprawdzic to pewnie mozna sciagnac na stronie Microslow.Ja tam osobiscie jestem za Opera darmowa, szybka, nie ma pop-ups ani zadnych reklam i co najwazniejsze nie uzywa DirectXKtos wspomnial tez o popularnosci Opery, wiem ze w stanach FF jest bardziej popularny od Opery a tylko dlatego ze Opera jest pewnie za darmo od calkiem nie dawna gdzie FF byl darmowy od zawsze...
 
_Vic_ said:
Bazylik: IE7 beta została udostępniona subskrybentom MSDN.Opinie o przeglądarce są więcej niż nieprzychylne - IE dorobił się kilku rzeczy które konkurencja ma od dawna (karty itp.), ale jego działanie jest tak samo tragiczne jak było.http://forum.alternatywa.info/viewtopic.php?t=713
Z tego co kolesie tam napisali to ma być m.in. CSS2 zaimplementowany, pożyjemy zobaczymy. Miałem betę Visty z MSDNAA i na razie mi się to nie podoba.
 
Mam takie pytanie, ale nie wiem czy to dobry temat.Mógłby mi ktoś polpecić jakiś dobry akcelerator "ściągania"?
 
Zależy co chcesz ściągać. Znaczy się... Jak chcesz akceleratora to tak: FlashGet, GetRight i Download Accelerator Plus. Dwa ostatnie cieszą się niezwykłą popularnością. Dziwie się że Azureus nie ciszy się popularnością Przy ściąganiu patchy, filmików, dem itp. prędkośc byłaby kosmiczna.
 
GetRight jest podobno swietny, ale slyszalem tez, ze platny. ja mam flashget i nie narzekam
 

Rioo

Forum veteran
nie jest płatny przynajmniej ja nie płacę Chyba bez problemu można ściagnąć 30plików, potem przy rozpoczęciu downloadu wyskakuje okienko, że można kupić pełną wersję, po kilku sekundach klikasz 'ok' i ściaga normalnie
 
Mozilla... for ever. IE kiedyś użytkowałem, ale zmieniłem na liska, o wiele bardziej wygodny, mniejsze obciążenie komputera, prostszy.
 
Jak większośc korzystam z Mozili Firefox.Nie wiem jak w innych ale tu jest: wszystkie opcje można dawacx do panelu szybkiego wybierania (1 cilck) tak samo strony internetowe.I oczywista moja ulubiona funkcja "wyczyśc prywatne dane".Dzieki niej nikt się nie dowie jakie strony przeglądałem ;D :D
 
Ja kiedyś, jak jeszcze mozilla nie istniała korzystałem przez chwilę z IE. Potem bardzo szybko przerzuciłem się na Operę. Ale teraz poprę Adama. Mozilla for ever ]:->.
 
Adam said:
mniejsze obciążenie komputera
na pewno? Pamięci żre o wiele więcej niż IE. Chociaż oczywiście jest lepszy ale co do wydajności to się nie zgadzam. Ja FF wybieram gł. dla dodatków i podobno bezpieczeństwa.
 
MadYarpen said:
MadYarpen said:
mniejsze obciążenie komputera
[...] Ja FF wybieram gł. dla dodatków i podobno bezpieczeństwa.
to bezpieczeństwo nie tyle "podobno" co faktycznie jest... hmm... nazwijmy to sporą różnicą poprostu ;) korzystając z IE jesteś o wiele bardziej narażony na atak i tyle ;)
 
Elwer said:
To prawda, FF jest lepszy od IE pod względem bezpieczeństwa, chociaż nic nie zastąpi zdrowego rozsądku i ostrożności. :)
"Strona zawiera treść erotyczną, wchodzisz czy nie ?" ::)
Elwer said:
Elwer said:
mniejsze obciążenie komputera
na pewno? Pamięci żre o wiele więcej niż IE. Chociaż oczywiście jest lepszy ale co do wydajności to się nie zgadzam. Ja FF wybieram gł. dla dodatków i podobno bezpieczeństwa.
Chyba na gram.pl czytałem, że http://www.gram.pl/news_6wfrG,0_Firefox_3_najmniej_pamieciozerna_przegladarka.html Bodajże starsze wersje tak przeciążały komputer, teraz widzimy, że się może to zmienić/zmieniło.
 
Gwindor said:
Gwindor said:
Gwindor said:
mniejsze obciążenie komputera
[...] Ja FF wybieram gł. dla dodatków i podobno bezpieczeństwa.
to bezpieczeństwo nie tyle "podobno" co faktycznie jest... hmm... nazwijmy to sporą różnicą poprostu ;) korzystając z IE jesteś o wiele bardziej narażony na atak i tyle ;)
jak korzystałem z IE to nigdy mi się nic nie przytrafiło. na ff również. dlatego piszę podobno.
 
Sam też korzystam z FF - głównie dodatki. Jedyną wadą w sumie jest pamięciożerność - u mnie potrafi zużyć nawet 700-800MB. I to nie przy jakiejś oszałamiającej ilości kart i dodatków ^^
 
" Marcin jest otwart na ludzi , Marcin używa przeglądarki Internet Explorer" ;) ja mam firefoxa 3 beta 5 , min dlatego że jest 15 krotnie szybszy od IE
 
Top Bottom