Przejście Wiedźmaka bez wbicia talentu

+
Przejście Wiedźmaka bez wbicia talentu

Siemano:) Z racji że już dawno tego dokonałem (a wydaje mi się, że jest to nielada wyczyn)chciałbym się pochwalić ,ze bez wbicia żadnego talentu skończyłem 1 część wiedźmina. Moje pytanie brzmi, czy na forum znajdzie się ktoś, kto również tego dokonał/próbował?
 
Co Ty nie powiesz wariacie. :D

Kolega nie lada osiągnięcie zdobył, a wy go zignorowaliście to ktoś się musiał tym zainteresować! :p
 
to może jeszcze kolega doda na jak trudnym poziomie? bo na łatwym to błahostka... A prawdziwy wiedźmin w Wiedźmina bawi się tylko z FCR i na hardzie ;>
 
Pochwalę się, że niedawno, ale przeszedłem Wiedźmina na trudnym poziomie bez wbicia żadnego talentu. Dodatkowo dla osób, które chciałyby się pobawić rozdzielaniem talentów na walkę z Wielkim Mistrzem wstawiam załącznik z save'm po którym toczycie walkę z głównym bossem. Po wczytaniu save'a musicie zabić jednego Zmutowanego Rycerza - po prostu rzućcie na niego Aard - którym go powalicie i zabijecie. Następnie, po krótkim dialogu, możecie rozdzielić sobie talenty. Życzę udanej zabawy dla tych, którzy z tego skorzystają.:) Link do save'a:
Code:
http://speedy.sh/tdEZ3/000272-Lodowe-Pustkowia-057.TheWitcherSave
 
Top Bottom