Przekształcamy Arenę w nowy Tryb Draftu

+
Co do traktowania nowego trybu jako "aktualizację" i nawiązując do aktualnych wydarzeń: w tenisie mamy singla i debla, w deblu mamy w zasadzie bardzo podobne zasady do singla jednak nikt nie prosi o jego zniesienie.

Głupie porównanie. Tenis nie wydłuża czekanie na przeciwnika na kortach =], a w Gwincie jeden tryb więcej rozproszy graczy i będzie dłuższy czas oczekiwania na przeciwnika :D .Normalne zagranie w grach sieciowych, kiedy baza graczy jest za mała albo jakiś tryb jest nie opłacalny (za dużo pracy za mało popularny).

Ogólnie mało zmian i ciągłe błędy. Sprawdzę grę w Lutym. =]
 
Głupie porównanie. Tenis nie wydłuża czekanie na przeciwnika na kortach =]
Owszem, nie wydłuża, ale mniejsze zainteresowanie powoduje, że organizatorom trudniej jest znaleźć zawodników i sponsorów.

Poza tym i tak ostatecznie napisałeś o małej bazie graczy, czyli wnioskujesz tą samą przyczynę.
 
Owszem, nie wydłuża, ale mniejsze zainteresowanie powoduje, że organizatorom trudniej jest znaleźć zawodników i sponsorów.

Poza tym i tak ostatecznie napisałeś o małej bazie graczy, czyli wnioskujesz tą samą przyczynę.
Nawet w LOL'u obcięli wcześniej 2 tryby gry z 2 lata temu, ale dali teraz TFT w tym samym kliencie gry =]. Nie wiem jaka baza, bo karciani mają rotacyjną bazę danych. W tej chwili nie gram czekam na lepsze czasy jak nadejdą dla Gwinta, Beta Artifact 2 wydaje się fajna i w PL w końcu, jak wyjdzie zobaczymy =]

Z resztą zagrzebali się w grach SLASHER, CP2077 single, następnie multi (znowu już jest duża konkurencja), nie ma miejsca na dobrego Gwinta jak nawet opisy na STEAM nie ma czasy wcisnąć, za 2 lata może zobaczymy taki jaki miał być =]

Nie wiem nakłady idą w taką grę jak CPmulti skoro już jest potężna konkurencja nawet EPICS już wypuszczą swojego Valoranta. Jakieś tam szanse mają skoro VALVE nie dało radę wejść na rynek karcianek =] Tutaj mieli szansę zrobić fajną karciankę, a wyszło takie dziwne coś. Odeszli za daleko od pierwowzoru moim zdaniem. Zmniejszyli sezony aby szybciej patche wychodziły, a nie w środku seoznu, a po zmianie na 2 meisią sezony opadło wydanie patchy został tylko balans co miesiąc =] Patche wychodzą takie większe co 3-4 miechy, akurat po 2 sezonach nie po 4. Nie chce się ludziom co miesiąc 4 sezony wskakiwać rankingi. Tak to nie przetrwa następuje zmęczenie materiału.
 
Last edited:
Jakiś system nagród powinien być. Może być zmodyfikowany - np przez zmniejszenie początkowej inwestycji i zmniejszenie maksymalnej nagrody.
Obecnie inwestycja jest spora (150 złota) - ale po zakończeniu areny większość się zwraca, zwykle już po 2 zwycięstwach wychodzimy przynajmniej na 0. Tyle, że zamiast złota są beczki i fragmenty / pył. System nagród motywuje aby zajść jak najdalej, a 2 zwycięstwa zwykle są w zasięgu nawet ze słabą talią.

Bardzo duży plus, że arena zostanie dopóki nie będzie wprowadzony system draftu. Mam nadzieję, że bliższa data będzie podana jakiś czas przed aktualizacją i gracze nie zostaną wzięci z zaskoczenia :)
 
Na początek będą pewnie po prostu nagrody takie jak w każdym innym trybie za mecz. O ile się nie mylę to obecnie Arena ma tylko swój system nagród i nie podlega tym samym regułom nagradzania za mecz jak w każdym innym trybie ale dawno nie grałem więc jeśli jestem w błędzie to mnie poprawcie.
 
Bardzo mi się ta zmiana nie podoba:/. Arena to mój ulubiony tryb gry. Nie wiem jaki jest sens niszczyć coś co wielu graczom odpowiada... Jak poczytałem sobie o tym trybie draftu, to wygląda słabo. No i jeszcze brak nagród... Z areną był tylko ten problem, że nierównomiernie dawała karty złote i brązowe. Wprowadziłbym jedynie taką zmianę, że raz do wyboru jest karta złota, raz brązowa. Wtedy wszystko by śmigało jak trzeba.
 
Top Bottom