Przepustki z Priorytetem na prezentację Cyberpunk 2077 na PGA

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Hej Chombatty!

Wpadacie w tym roku na Poznań Games Arena? Jeśli tak, to coś dla Was mamy!

Zdobywanie Reputacji w Night City otwiera wiele drzwi, podobnie, bycie stałymi bywalcami na forum otwiera przed Wami pewne możliwości. Tym razem możecie zgarnąć Przepustkę z Priorytetem, która pozwoli ominąć kolejkę na prezentację Cyberpunk 2077 na tegorocznym PGA.

Jak ją zdobyć? To proste! Jeśli bywasz na forum od dawna (Twoje konto zostało utworzone nie później niż w Czerwcu 2018), po prostu zostaw wiadomość poniżej! Odezwę się przez Prywatną Wiadomość.

Ilość Przepustek z Priorytetem jest ograniczona, więc obowiązują uliczne zasady: dostaną je ci, którzy się szybciej zgłoszą. Pamiętajcie, że Przepustka z Priorytetem nie jest biletem wstępu na PGA - aby skorzystać z Przepustki musisz najpierw mieć własny bilet na PGA.

Do zobaczenia w Poznaniu! :cool:
 
Bardzo fajna akcja, gdybym był w okolicy, z chęcią bym skorzystał, ale pewnie nie będę, więc innym niech się to przysłuży. Ale tak czy inaczej, plus za pomysł wspierania użytkowników z dłuższym stażem.
 
Na pewno wpadnę zobaczyć jak prezentuje się jedna z niewielu gier, na które czekam z niecierpliwością :D
 
Melduję się :D

Trochę nas z forum będzie, może zorganizujemy wspólny wypad na PGA?
Ja będę w piątek. Niestety sobota i niedziela mi odpadają, ale jeśli ktoś będzie miał chwilę w piątek, będzie chciał się spotkać, pogadać chwilę to jestem za :)
 
Hej,

Jak ma na imię sympatyczny Pan, który robił prezentację w środku?
Szczupły wysoki Pan :D?
 
Było super. Dzięki za przepustkę :) Kolejki były naprawdę spore, a prezentacja wyszła rewelacyjnie. Oglądając na żywo - gra spodobała mi się jeszcze bardziej, mimo iż był to praktycznie ten sam pokaz co ostatnio. Jeśli chodzi o dubbing, bo na pewno wiele osób czeka na kilka słów na ten temat - podoba mi się. Wszystkie dialogi, zwroty wymierzane w naszą postać przez przypadkowe NPC, czy inne rozmowy które toczą się w naszym otoczeniu są na tak samo wysokim poziomie jak w przypadku Wiedźmina. Po prostu miło się tego słucha. Jeśli chodzi o Silverhanda, to ja uwielbiam Keanu i z tego względu czuję się rozdarty i nie wiem czy nie wybiorę jednak anglojęzyczny dubbing i polskie napisy.
Z pewnością napiszę jeszcze coś więcej na temat targów, bo jest o czym opowiadać.
@andzi, raz jeszcze - fajnie było się spotkać, dzięki i do zobaczenia :)
@undomiel9, @Yakin i oczywiście @Vattier - cieszę się że znalazła się chwilka na to żeby trochę porozmawiać, choć szkoda, że tego czasu było tak mało. Pozdrawiam
 
Czy pokaz z polskiej wersji zostanie w najbliższym czasie udostępniony, czy tylko dla tych co byli na żywo?
Myślałem że dzisiaj coś pokażecie, a tu nic :(
 
Top Bottom