Przerwanie instalacji - błąd -10

+
@ubifortiZjedz snickersa, bo strasznie gwiazdorzysz ... Kultury i nie zapominaj o wyłączeniu capslocka, bo się nieprzyjemnie czyta. Wedle prawa masz 14 dni na odstąpienie od umowy bez podawania przyczyny bądź możesz zareklamować produkt. Myślisz że oni specjalnie wydawali mase hajsu na marketing by sprzedać niedziałające płyty? ludzie w cdp też są wpienieni, więc ogarnij sie człowieku.
 
Macie może jakieś przydatne info lub linki do stron gdzie CDP bądz CPR ustosunkowują się jakoś do zaistniałej sytuacji? Czy świętują dzisiaj premierę a problemami zajmą się póżniej ?
 
polska mentalnosc, chold dla panow i kleczki. mam 14 dni, ale zalezy mi na tej grze, to nie moja wina ze wraz z tysiacami osob dostalem wadliwy produkt wiec nie dziw sie naszemu wkur***niu. kultury to nie musisz mnie uczyc. nie jestes tu od tego, po prostu spojrzmy prawdzie w oczy.
 
Nie sprawdzalem czy plyta z soundtrackiem dziala, w zasadzie zalozylem ze jest walnieta i sciezke dzwiekowa pobralem z gog.com zanim zaczalem pobieranie gry.
Kurde troche lipa =/ caly komplet do wymiany.
Antywirusa wylaczylem po tym jak pierwszy raz wywalilo blad -10 wiec to ewidentnie wina plyt. Eh no nic, nie ma rozy bez kolcow, trzeba czekac.
 
Ja bym wam mógł ten plik na google driva wrzucić tylko obawiam się że to bez sensu bo sam złapię bana a i tak po 5min mod pewno linka skasuje :p Jak by chcieli pomóc sami by dawno go udostępnili wszystkim poszkodowanym choćby na pw dziwi mnie bierna postawa. Z moim pechem to cud że sam nie padłem ofiarą tego baga ja też niestety nie pogram bo czekam na stery od AMD by CF ruszył oby podołali.
 
Druga zakupiona kolekcjonerka, druga wtopa CDP Red ...Wiedźmin 2 EK - problem z aktywacją.Wiedźmin 3 EK - problem z instalacją.Wniosek jest banalnie prosty - nie kupować edycji kolekcjonerskich od CDP Red, bo to wystawianie du*y do dy**nia.Wyśmiewałem i szydziłem z każdego, kto deklarował piracenie gier CDP Red, widać na nic innego nie zasłużyli.Z moim łączem chyba szybciej wytłoczą nowe płytki niż gra się ściągnie z gog.com.Wielkie dzięki CDP Red! Kredyt zaufania wyczerpany. GAME OVER
 
@Drzemor ps. skad wiesz ze sa wpienieni skoro nie dali zadnego oswiadczenia tylko zbywaja ludzi beznajdziejnymi odpowiedziami wysylanymi przez bota ? idiotyczne podejscie, nie ma w tobie za grosz wiedzmina
 
@ubifortiKażdemu zagubionemu w swej złości udzielę pomocy radą by ochłonął i zachował się jak facet a nie płakał jak baba, bo płacz nic nie zmieni. A tym bardziej strzaszenie prawnikami i nawoływaniem do bojkotu. Na trzeźwo trzeba podejść do problemu. Jeżeli Tobie powinęła by się noga przez kontrahenta też chciał byś by to Ciebie mieszali z błotem? W końcu Ty sprzedałeś wadliwy produkt.. Zastanów się a potem dopiero krzycz.
 
Ja bym wam mógł ten plik na google driva wrzucić tylko obawiam się że to bez sensu bo sam złapię bana a i tak po 5min mod pewno linka skasuje :p Jak by chcieli pomóc sami by dawno go udostępnili wszystkim poszkodowanym choćby na pw dziwi mnie bierna postawa. Z moim pechem to cud że sam nie padłem ofiarą tego baga ja też niestety nie pogram bo czekam na stery od AMD by CF ruszył oby podołali.

Dlaczego miałbyś bana dostać? No bez jaj...
 
Po przeczytaniu wszystkich 27 stron wątku dochodzę do wniosku, że to nie jest problem z jednym plikiem (u mnie dopiero na 5 się wykrzaczył a 6 bez problemu zrzuciłem na dysk) więc jak komuś nie poszła 3-ka to może nie pójść też 4, 5 czy 6-tka :/ Wrzucanie jednego pliku gdzieś na upload może nie zdać egzaminu. Krawędź płyty 2 jest lekko przygięta ale jednak napęd ją przemielił. Trzecia płyta jest jak lustro ale nie czyta pliku. Za pomocą Roadkil Unstoppable Copier udało mi się przekopiować uszkodzony plik. Drugie podejście do instalacji w drodze... Nie tego się spodziewałem...
 
Właśnie założyłem konto żeby wam napisać, że dołączam się do pozwu przeciwko tym oszustom i prosze o kontakt kogoś kto to zamierza ogarniać. Bezczelni partacze przegięli dzisiaj pałę. Dawno nic mnie tak nie ***. Zmarnowali cały mój dzień i zamiast wrzucić te felerne pliki do neta z samego rana to plują nam w twarz, bezczelnie kłamią, że to wina napędu, albo sterowników i doradzają żeby ściągać z GoGa, kiedy ja nie mogę bo mam internet z limitem. Dwa razy wcześniej odnieśli porażkę na premierze, ale to jest już szczyt ***, wytłoczyli tysiące wadliwych płyt i nic z tym nie robią. Olewają nas i to że internet wrze cały dzień, zamiast tego spotykają się ze zdrajcami państwa i wręczają im Edycje Kolekcjonerskie. *** Obamie, zamiast naprawić błąd przez który praktycznie nikt nie może grać na PC podczas gdy piraci bawią się w najlepsze. Ze względu na konsolowców zrobili downgrade tak duży że gra w porównaniu z premierowymi zwiastunami wygląda jak ***.To nie może im ujść na sucho. Nie za trzeciem razem. Ta firma powinna zbankrutować.
 
Last edited by a moderator:
Sprawdzilem plyty programem do badania DVD pod kontem bledow. Plyta 2 DVD ma podad 100 bledow odczytu. Reszta w moim zestawie wydaje sie O.K. Jest to informacja techniczna prosze nie usuwac tego postu. @Drzemor Kolejna informacja techniczna : jesli daje zlecenie kontrahentowi to sprawdzam czy sie wywiazuje z umowy - nie odbieram od niego wadliwego towaru. czyzby cdp dal zlecenie do tloczni z dopiskiem : tloczta jak chceta ? parafrazujac Jurka O. ; )
 
Daemon nie dał rady, IMG Burn nie dał rady, zobaczymy czy ten Roadkil's da rade ;) Dam znać za moment
 
Takie małe pytanie kupiłem grę w media płytę 2 mam uszkodzoną ale wpisałem już kog do GOG czy nadal mogę wymienić grę czy już nie ?
 
Last edited:
Top Bottom