Przerwanie instalacji - błąd -10

+
Witam

W moim przypadku już płyta 1 ma problemy. Instalator nawet nie zaczyna instalować plików, natychmiastowo wywala błąd o braku pierwszego .bin. Próbowałem kopiować na dysk, tworzyć obrazy płyty i nic nie pomogło... puki co pobrałem 30GB z ich marnego galaxy - ludzie tu nawet nie ma pauzy pobierania!

Nie po to płaciłem za wersję pudełkową, żeby dostać bezużyteczne płyty.
 
Last edited:
Tak, jak wcześniej pisałem. Spróbujcie potrzymać płytę dłużej w napędzie nim wybierzecie plik. Zauważyłem, że problem występował u mnie właśnie z powodu, że płyta nie zdążyła nabrać "rozpędu".
 
Również mam problem z pierwszą płytą. Skopiowałem wszystkie pliki na dysk ,ale tego z pierwszej płyty nie mogę zrzucić. Chodzi o plik *bin z numerem 2 - tylko jego brakuje do instalacji.Próbowałem na napędzie zewnętrznym USB oraz na 2 laptopach i nic.

Czy ktoś mógłby zrobić upload tego pliku z płyty nr 1 ?
 
Witam wszystkich.Szkoda ze moj pierwszy post dotyczy tego problemu ale coz takie zycie.
Mam ten tam problem czyli blad "-10" przy instalacji drugiej plyty.



Gra kupiona wczoraj w sklepie euro rtv agd.
Mam pytanie czy wszystkie egzemplarze maja ten problem czy jestem jednym z tych ktorzy zle trafili ?
Jest to o tyle wazne ze mam zamiar dzis reklamowac gre w sklepie z tytulu rekojmi i nie wiem czy oczekiwac zwrotu kasy czy wymiany na inna sztuke.
 
Last edited:
Nie wszystkie mają problem i jest też kilka sposobów na rozwiązanie. Spróbuj najpierw skopiować wszystkie pliki z płyt na HDD jak nie pójdzie to dołączysz do zaszczytnego grona wybrańców. :rly?:
 
@tmk2009 są nas setki, jak nie tysiące. Są ludzie którzy wymienili i mają dalej ten sam problem. cała partia zrypana, przeważnie większość na problem z drugą płytą. szykuje się zbiorowy pozew sądowy przeciwko CDP.PL
 
Nie wszystkie mają problem i jest też kilka sposobów na rozwiązanie. Spróbuj najpierw skopiować wszystkie pliki z płyt na HDD jak nie pójdzie to dołączysz do zaszczytnego grona wybrańców. :rly?:
Dzieki ale nie interesuje mnie gra ktora wymaga takich zabiegow podczas instalacji.Ma sie normalnie instalowac prosto z plyty tak jak inne gry.
Sprawdzalem instalacje na 5 napedach ( 2 stacjonarne kompy majace po 2 napedy) oraz na laptopie i skutek ten sam.

@tmk2009 są nas setki, jak nie tysiące. Są ludzie którzy wymienili i mają dalej ten sam problem. cała partia zrypana, przeważnie większość na problem z drugą płytą. szykuje się zbiorowy pozew sądowy przeciwko CDP.PL
Jesli wersje "na swiat" maja ten sam problem to bedzie niezly skandal.
Pozew zbiorowy musi miec uzasadnienie a tutaj takowego nie ma dlatego o tym mozna zapomniec ale zwrotu kasy mozna spokojnie oczekiwac.
 
Last edited:
Mnie nie interesują 'magiczne' sposoby i trudności przy instalacji.
Jakimś cudem skopiowałem płyty na HDD, ale to ŻAŁOSNE, by przy takiej produkcji nie było ŻADNEJ kontroli jakości. Liczę na wymianę płyt na sprawne na koszt wydawcy. Produkt jest wadliwy i tyle.
Nie mówię tu o setkach crashy już zainstalowanej gry.
Powiem szczerze... dawno nie miałem tak niedopracowanej gry. WSTYD.

PS. Najgorsze, jak Prezydentowi w czasie ciszy wyborczej gra się nie zainstaluje. Mam nadzieję, że zadzwoni i op*** ;-)
 
@tmk2009 witaj w klubie:( wszystkie dvd mam dobre poza DVD 2 oba pliki w nim zawarte nie chca sie kopiowac w zaden sposob mecze sie z tym od wczoraj od 15, ale nic to nie daje, pisze do cd projekt juz im pocisnalem 2 razy i pisze do gry online bo tam kupilem w preorderze PO RAZ OSTATNI ! ze maja mi przyslac natychmist wersje dzialajaca sprzedali mi zepsuty produkt cholera jasna pieniadze stracilem poki co i troche nerw.
 
@tmk2009 oczywiscie ze jest uzasadnienie. przeczytaj sobie gwarancje i to ze firma GWARANTUJE że plyty są wolne od jakichkolwiek uszkodzen mechanicznych. sorry w Niemczech czy Francji to by nie przeszlo, postarajmy się, nie bądźmy potulnymi baranami którzy sciągają cyfrowe wersje gdy mamy zakupione pudełkowe wersje. składajmy reklamacje żądajmy sprawnych płyt i stawiajmy na swoim! Nie dajcie sobie wkręcać i nie dajcie się omamić słodkimi słówkami. to jest totalne niespełnienie umowy. i nie można tego tak zostawić. PS. oni sami zachęcają do tego by gry piracić. po takim failu nie będę nigdy więcej brać kota w worku.
 
Tych co mają problem z plikem bin3 poproszę o PW z mailem.Prześlę na niego to co powinno się znaleźć na płycie nr 2 a czego niestety nie dano nam tego.Link nie pochodzi ode mnie, chcę tylko pomóc bo mi też pomogli inni użytkownicy.Zapraszam na PW z mailem
 
@tmk2009 oczywiscie ze jest uzasadnienie. przeczytaj sobie gwarancje i to ze firma GWARANTUJE że plyty są wolne od jakichkolwiek uszkodzen mechanicznych. sorry w Niemczech czy Francji to by nie przeszlo, postarajmy się, nie bądźmy potulnymi baranami którzy sciągają cyfrowe wersje gdy mamy zakupione pudełkowe wersje. składajmy reklamacje żądajmy sprawnych płyt i stawiajmy na swoim! Nie dajcie sobie wkręcać i nie dajcie się omamić słodkimi słówkami. to jest totalne niespełnienie umowy. i nie można tego tak zostawić. PS. oni sami zachęcają do tego by gry piracić. po takim failu nie będę nigdy więcej brać kota w worku.
Na prawie to akurat sie nieco znam i zapewniam Cie ze owa "gwarancja" nie daje zadnych podstaw do pozwu zbiorowego.Bynajmniej nie w tej chwili.Pozew zbiorowy mialby uzasadnienie gdyby nie chciano nam wymienic produktu lub oddac pieniedzy ale watpie by ktokolwiek zwiazay z ta gra wybral takie rozwiazanie.
Co do porownan z krajami ktore wymieniles to rozumeim Twoja irytacje ale w naszym systemie prawnym pozwy zbiorowe to prawie sci-fi.
Oczywiscie zgadzam sie ze maja nam wymienic plyty na sprawne lub oddac kase.Ja sam nie mam zamiaru zostac z "zepsuta" plyta a wersje cyfrowe mnie nie interesuja.

Nie wiem jak u was ale u mnie instalacja juz pierwszej plyty jest dziwna.
Zamiast info by "wsadzic plyte nr 2" wyskakuje okienko z odwolaniem do otwarcia kolejnego pliku ktory jak sie domyslilem znajdowal sie na drugiej plycie.Nie wiem kto jest odpowiedzialny za stworzenie takiego sposobu instalacji ale musial miec jakis zly okres w zyciu.
 
Last edited:
Ta cała instalacja jest dziwna xD Moja nagrywarka wyła jak poje..... Ale po przeczytaniu ok 50 stron wszystkich forum postanowiłem jak niektórzy inni polerować płytkę. Co najlepsze, że to zadziałało a po 15 min wycierania płyt (również mówie tu o kantach) wszystko poszło szybko i sprawnie. No i oczywiście nagrywarka się uspokoiła.
 
Ta cała instalacja jest dziwna xD Moja nagrywarka wyła jak poje..... Ale po przeczytaniu ok 50 stron wszystkich forum postanowiłem jak niektórzy inni polerować płytkę. Co najlepsze, że to zadziałało a po 15 min wycierania płyt (również mówie tu o kantach) wszystko poszło szybko i sprawnie. No i oczywiście nagrywarka się uspokoiła.
Moglbys sprecyzowac o jakie wycieranie chodzi ? Moje sa calkowicie czyste bez zadnej ryski wiec co tu wycierac ?
 
Od wczoraj siedzę pół nocy nie spałem i nic z płytą dvd 2 i plikiem bin 3 nie udało się zrobić.
Instalacja błąd, próba kopiowania błąd.
Dziękuję bardzo
Jedynie wymiana płyty nr 2 ale czy to pomoże ?
 

Attachments

  • ScreenShot003.jpg
    ScreenShot003.jpg
    76.8 KB · Views: 80
  • ScreenShot002.jpg
    ScreenShot002.jpg
    68.2 KB · Views: 79
@tmk2009 Moje też były czyściutkie (igły). Niestety nagrywarka warczała przy nich jak poj... Po prostu wziąłem szmatkę od okularów troszkę wody i zacząłem szorować. Co ciekawe płyta stała się porysowana ale chodzi cichutko :D@Master_DandelionUdostępniłem paru osobom mającym ten sam problem co ja Twój link. Mam nadzieję że nic się nie stało ?
 
Kolejnym jestem z błędem odczytu płyty drugiej. Nigdy nie miałem problemów z napędem, mało w dzisiejszych czasach używany. Ale myślę no chust, może dobiega końca jego żywot, na szczęście wiem jak temu zaradzić tymczasowo. Napęd rozkręciłem, podregulowałem napięcie na laser w efekcie i płyty szybciej zaczął inicjować i odczyt o parę mb/s skoczył, ale błąd na drugiej płycie pozostał. Jedyny efekt taki, że niechybnie skróciłem żywotność lasera i za parę miesięcy tak czy siak będę musiał sobie sprawić nową nagrywarkę - dzięki CDPR.
Tak czytam sobie przeróżne magiczne rozwiązania i wniosek nasuwa się jeden - znaleźć stary napęd z brakiem lub bardzo kiepską korekcją błędów, przegrać pliki Z BŁĘDEM na hdd i używając uszkodzonego pliku zainstalować grę. Pewnie potem każdy komu się "udało" będzie miał jakiś problem w grze, może brakującą/skopaną teksturę, a może wywalanie do pulpitu po skończeniu questa X... to się dopiero okaże...

Więc ściągam, grzecznie i potulnie ściągam już całą noc, z mą zawrotną prędkością łącza jeszcze tylko parę gb, ale co z tego jak do pracy trzeba iść.

Boli mnie najbardziej, że gdy ja niecierpliwie na kuriera wczoraj czekałem by przywiózł moje oryginalne płyty, pewien znajomy, co se spiracił, już sobie grał...
 
Top Bottom