Przewodnik po gwincie

+
Przewodnik po gwincie

A ja jestem zawiedziony, myślałem że przewodnik pokieruje mnie gdzie dokładnie powinienem szukać kart do kolekcji, z kim zagrać i u którego kupca szukać pozostałych kart. A jednak tak się nie stało, informacje o tym że gdzieś w Velen pozostało mi do odnalezienia 5 kart nie wiele mi mówi skoro i tak muszę latać od wioski do wioski i zagadywać do każdego npca. Szkoda bo liczyłem że pojawią się znaczniki jak w przypadku reszty questów które mnie poprowadzą do tych kart,, albo chociaż bardziej dokładne lokacje w których powinienem ich szukać , nazwy wsi itp.
 
Nie bardzo rozumiem jaki jest problem w wykonaniu tego questa. Mi zaliczyło go jak przechodziłem jeszcze pierwszy raz wiedźmina.

Wystarczy wykonać zadania Rozgrywki w Velen, Novigradzie, Skellige i z Karczmarzami plus wykupić wszystkie karty od wszystkich karczmarzy. Należy wygrać cały turniej w Passiflorze a na koniec grać z każdym kupcem, kowalem, czy płatnerzem do momentu gdy będziemy dostawać już tylko składniki rzemieślnicze.
 
Last edited:
Ukończyłem wiedźmina dwukrotnie na normal i new game plus, mam level 70 i wszystkie questy zaliczone, po za kolekcją kart, wydawało mi się że ten magiczny przewodnik mi tutaj pomoże ale nie zupełnie jest on wcale pomocny. Starałem się grac ze wszystkimi postaciami w gwenta, kupowałem wszystkie karty jakie znalazłem jednak gdzieś mi coś umknęło.
 
Warto też pamiętać, że niektórzy z uwalnianych kupców mają karty, po które musimy się do nich zgłosić (ok, wygrać je od nich). To znaczy, że trzeba odwiedzić ich wioski po uwolnieniu kupców (balwierzy, kowali czy kogo) z klatek!
 
Nie wiem czy mam wszystkie, nie wiem jak to sprawdzić nawet.

---------- Zaktualizowano 23:15 ----------

co do uwolnionych npcków , nie wszyscy działają u mnie jak powinni , po uwolnieniu stają się nie aktywni i nie można z nimi porozmawiać , niektórzy gdzieś się udają i wspominają żeby ich odwiedzić ale najczęściej stoją w miejscu i nic nie robią albo nie da się do nich porozmawiać.
 
Wiem, że nic nie wniosę do dyskusji ale mimo to zapytam się, bo mnie to niezwykle nurtuje - czemu temat nazywa się "Przewodnik po gwencie", a nie "Przewodnik po Gwincie"?

 
Nie wiem czy mam wszystkie, nie wiem jak to sprawdzić nawet.

---------- Zaktualizowano 23:15 ----------

co do uwolnionych npcków , nie wszyscy działają u mnie jak powinni , po uwolnieniu stają się nie aktywni i nie można z nimi porozmawiać , niektórzy gdzieś się udają i wspominają żeby ich odwiedzić ale najczęściej stoją w miejscu i nic nie robią albo nie da się do nich porozmawiać.

Powinni wrócić do siebie, do swoich wiosek i normalnie pracować. Wtedy też możesz od nich wygrywać karty do gwinta.
 
Kupiec przy Moście Św. Grzegorza w Novigradzie

Witam, mam pytanie według nowego patch'a 1.20 miał pojawić się kupiec przy moście, który sprzedaje książkę ""Cudowny przewodnik po gwincie"
Czy ktoś znalalazł owego kupca i by mógł wrzucić zdjęcie gdzie on się znajduje i jak wygląda?

Dziękuję
 
Dokładnie.
Troszkę od mostu jest odsunięty (na południowy wschód) ale zaznaczony na mapie.
 
Top Bottom