[przygoda] Deception - PL

+
filipka96 said:
To dobrze bo nie mam w co grać. Musze jeszcze ukończyć Wiedźminołaja i Wesele. Lecz wole sobie zagrać Deception. Ponoć to hit!
Hit ? Nowa lokacja i opcja rzucania sztyletami. Z czego lokacja strasznie zabugowana a to rzucanie wyszło jako tako. W przygodę da się pograć jest sporo nowości i smaczków, chyba jedyna przygoda z dubbingiem. Ogółem mówiąc nie jest zła, ale mogła by być lepsza. Może wyda mi się ciekawsza po przejściu przygody po Polsku bo angielski nie jest u mnie najlepszy.
 
Sorry ale nie dałem rady wrzucić :/ Może i 2MB, download 250 kb/s ale upload dalej po 10 kb/s!! Musiałbym do 22:00 wrzucać a mam wcześnie rano do szkoły :/ Ponawiam prośbę o wrzucenie Deception na MODDB przez kogoś posiadającego lepsze łącze, bo z neostradą to się za przeproszeniem wy***ać idzie...
 
Po pięciu próbach i chyba łącznie chyba sześciu godzinach ściągania udało mi się wreszcie pobrać przygodę, ale już myślałam, że (za przeproszeniem) szlag mnie trafi! Jak widzę, chyba nie mnie jedną.Postanowiłam więc zrobić dobry uczynek dla ludzkości i wrzuciłam ją moddb.com ;)http://www.moddb.com/mods/deception-wersja-polskaMam nadzieję, że uchronię parę osób przed załamaniem nerwowym.Jakby trzeba było poprawić opis czy coś to piszcie :)
 
mógłby mi ktoś streścić zakończenie, bo nie wiedzieć czemu ciągle wywala mnie do pulpitu
przeklikałem sąd - ponieważ nie był tłumaczony,jest scena w której prawodopodobnie wiesiek rzuca nożami - tylko że u mnie jest lewitujący sztylet - a później widzę jak Wiesiek stoi z Jaskrem i wywałka do pulpitu (co jest dalej?) - o co chodzi z tym sądem - Sybilla była współwinna?- dlaczego bobołak walczy z Gastonem?- czy ta przygoda ma wiele zakończeń? dzięki z góry
 
Co do sądu to rzeczywiście, umknął mi gdzieś w plikach :/ A błędy w cutscence to raczej wina twórców przygody niż moja. A co do zakończenia to powiedz najpierw jakie decyzje podjąłeś, jakie poszlaki znalazłeś itp. wtedy ktoś na pewno ci streści.
 
Adamus said:
Bo to jakiś stary screen który kiedyś zamieściłem na forum ;) W finalnej wersji oczywiście jest "nastolatek" ;)
Adamus, chyba to jednak screen, który zrobiłam jak wrzucałam moda na moddb, czyli wychodzi na to, że jak wrzucałeś przygodę na nieszczęsne sendspace (czy co to tam było :)) to nie dałeś wersji finalnej tylko tą z błędami :)I jeszcze proszę cię - popraw w pierwszym poście "kolegi GodsmackShit" na "koleżanki GodsmackShit" ;)
 
Sorki, ale mało tu kobiet i tak z przyzwyczajenia napisałem ;) Tak w ogóle to nie ma ludzkiego sposobu na tłumaczenie przygód, więc możliwe, że coś pomieszałem :/
 
Witam! Jestem chętny do podkładania głosu postaciom w dodatku. Nie mam żadnego doświadczenia, ale bardzo chcę Niedługo prześlę linki do próbek mojego głosu i sami zdecydujecie czy się na kogokolwiek nadaję ;)
 
PaulMarshall said:
Witam! Jestem chętny do podkładania głosu postaciom w dodatku. Nie mam żadnego doświadczenia, ale bardzo chcę Niedługo prześlę linki do próbek mojego głosu i sami zdecydujecie czy się na kogokolwiek nadaję ;)

Jeśli chcesz to możesz podesłać mi na PW ;) ale z jedną osobą nie zdubbinguję całej przygody
 
Top Bottom