[przygoda] I klątwa, i miłość, i zdrada

+
Zaktualizowałem stronę w podpisie o poradniki dostępne bezpośrednio do pobrania. Odnośnie głosu Geralta ;) wypowiem się w wątku o W potrzasku.
 
W każdym razie ktoś będzie chciał ściągnąć to popatrzy na ten ostatni post, a ja mówię wam ludzie...
Ściągnijcie! Warto, bo to jest geniusz! :D
 
W imieniu całego zespołu dziękuję za miłe słowa i zachęcam do pobierania przygody :)
Warto też zajrzeć do pobocznego zadania Zaklęty krąg, bo mocno wiąże się ono z jednym z głównych wątków w przygodzie.
Wracając do udźwiękowienia,MaciekWitcher nagrał w zeszłym roku bodajże kilkanaście wypowiedzi do zadania Gruby i spółka i muszę powiedzieć że wypadło to świetnie, jednak nie ma raczej szans na udźwiękowienie całości ze względu na ogrom tekstu. Udźwiękowienie W potrzasku, mimo że to niewielka jednogodzinna przygoda, trwało pół roku (mnóstwo postaci do udźwiękowienia, setki kwestii). W przypadku I klątwy... mamy do czynienia z 70 tysięcami słów w dialogach (łącznie tekstu ze wszystkimi opisami jest 130 tysięcy słów) i niestety nie uda się raczej tego zrealizować.
 
Przeszedłem przygodę.
Jestem pod wrażeniem, szacunek dla waszej ekipy. Najwyższy poziom. Polecam z czystym sumieniem.
 
Miło po latach wciąż słyszeć pozytywne opinie.
Szkoda, że przygoda nigdy nie miała możliwości wypłynąć na szerokie wody przez stosunkowo późny czas jej wydania względem W1 i nadchodzące W2.
 
Przygoda po kilku latach przerwy (na wiosnę byłoby 5 lat bez aktualizacji) doczekała się nowszej wersji. Usunąłem kilka irytujących błędów, jest też parę drobnych zmian.
Changelog dla wersji 1.2.1:
- poprawki związane z zdaniem Zaklęty krąg- usunąłem krytyczny błąd w jednym z rozgałęzień zadania, poprawiłem model Amandy w cut-scenie, poprawiłem skrypty dotyczące bransolet i interakcji z zadaniem Tata dilera;
- zmieniłem czas oczekiwania na Depra w jednym z zakończeń, skrócony z 24 godzin (co tam można robić tak długo bez zadań?) do 1 godziny;
- liczne poprawki w dialogach - pisownia, interpunkcja, flagi dialogowe;
- kilka drobnych korekt w opisach zadań i szablonach;
- dodane nowe wpisy do dziennika związane z lokacją Pola;
- parę nowych linii dialogowych;
- kilka nowych skryptów;
- poprawka związana z muzyką w cutscenie z balladą w karczmie, przywrócenie pierwotnej wersji;
- nowsza wersja pliku instalacyjnego, uwzględniająca Windows 10;
- nowa ikonka przygody.

Nie bardzo wiem, co stało się z 1-szą stroną wątku, jest nieosiągalna, więc pozwolę sobie podać zaktualizowane linki poniżej:
Przygoda I klątwa, i miłość, i zdrada wersja 1.2.1 do pobrania z ModDB
oraz
I klątwa, i miłość, i zdrada wersja 1.2.1 do pobrania z Google Drive
Więcej poprawek już raczej nie powinno być :D, pozdrawiam dawną ekipę i graczy i życzę miłej zabawy, Przypomnę tylko, że to duża przygoda do trochę zapomnianej już części pierwszej Wiedźmina :)
 
Last edited:
Top Bottom