[przygoda] Maskarada

+
Istnieje, istnieje. Kiedyś już nawet na tym forum były skriny. Ale się schowały :teeth:Jak skończymy robotę, to wrzucę parę rzeczy dla porównania zmian. Jak chociażby porównanie 2 wersji dialogów dla postaci: pierwotną i obecną. Plus porównanie złożoności głównego wątku, dodanych elementów...
 
Melkor01 said:
Chłopaki, gra się wybornie :) Warto poczekać.
No, ja mam nadzieję, że warto. Niemniej, gdybyście chociaż podali przybliżony termin, czy mamy czekać jeszcze miesiąc czy pół roku, nie byłoby źle. Albo jakie zmiany wprowadziliscie, że warto po raz kolejny chodzić po Podgrodziu.3mam za was kciuki :beer:
 
Terminu nie ma, bo się zmieni co jest pewne ;]A innowacje ... hmmm, za dużo bym stwierdził wspominając cokolwiek :p
 
Terminu nie podamy. A to dlatego, że nie sposób przewidzieć, czy testerzy, graficy, skrypterzy, story writerzy i osoby odpowiedzialne za edytor nie będą mieli np. dużo pracy poza tą do przygody, co może spowodować opóźnienia. Dodatkowo zbliża się rok szkolny, a to kolejna porcja obowiązków. Wszakże wiadomo, że nie samym D'jinnim człowiek żyje. :teeth:
 
Jak prace nad przygodą? Możecie juz powiedzieć mniej więcej w ili % jest gotowa. No i najważniejsze pytanie, czy będzie możliwość zagrania w nią w 2009 r. Jak na razie Ifrit mnie nie rozczarował, więc cierpliwie czekam, ale miło by było wiedzieć coś więcej. ;)
 
Ukończona jest większość zadań pobocznych. Poza 2 nowymi, które będą mieć mały wpływ na główną fabułę.Główna oś fabularna została całkowicie przepisana, jeszcze nie jest skończona, ale i tak już 3-, 4-krotnie bardziej rozbudowana niż stara wersja. Piszę też jeszcze jedno zadanie główne, by w pełni wykorzystać temat. Stare grafiki i modele zostały wymienione na nowsze, lepsze, bardziej odpowiadające obecnej wersji scenariusza. Jeszcze pozostaje sporo roboty z nowymi grafikami i muzyką. Nie wiem, czy wyrobimy się w tym roku. Spora szansa jest, ale nie chce niczego obiecywać. Zwłaszcza, że nowe przygody chcemy wydawać... pełniej niż poprzednie 8) 8)
 
Ofc, wszystkie podane wyżej informacje są najprawdziwszą prawdą. Faktem jest, że szybkość tworzenia przygody zależy od:wolnego czasu - (ilość czasu spędzonego przy pracy domowej + czas spędzony przy niezależnych czynnościach życiowych), który zwykle jest równy 0.Ale żeby pocieszyć wszystkich fanów, powiem, że w Ifricie doba ma czasami więcej niż 24 godziny... :teeth:
 
Tak, jest.Z tymże od czasu, gdy kilka kluczowych ze względów osobistych przestała pracować pełną parą, prace idą dość wolno. Obecnie skupiamy się na wykończeniu Rozdroży i pewnej niespodzianki. Potem cała para w Maskaradę :)
 
Dopóki nie zdam matury, dopóty przygodę będzie dopracowywał inny GP (Gameplay Programmer). Jako, że każda osoba, która przejmuje po kimś przygodę musi wdrożyć się we wszystkie specyfikacje stosowane przez swojego poprzednika, więc wszystko idzie wolniej niż zazwyczaj. Chociaż po dopracowaniu Rozdroży, cała moc skupi się na Maskaradzie. :)
 
Tuszu said:
cała moc skupia się na Maskaradzie. :)
Tuszu said:
Tak, jest.Obecnie skupiamy się na wykończeniu Rozdroży i pewnej niespodzianki.
W obu zdaniach występuje czas teraźniejszy, ale głoszą coś zgoła przeciwnego. Czyżby schizma w Ifricie?
 
Aalaron said:
W obu zdaniach występuje czas teraźniejszy, ale głoszą coś zgoła przeciwnego. Czyżby schizma w Ifricie?
Punkt dla ciebie. :beer:Miało być "cała moc skupi się na Maskaradzie".
 
Top Bottom