[przygoda] Maskarada

+
Odgrzewam kotleta :) Smutny jest fakt że tyle wysiłku, tylu osób przy tworzeniu tego projektu idzie na marne.. nie wiem jak wyglądała przygoda na chwile obecną tuż przed decyzją o tym że nie zostanie ukończona... Ale wielka szkoda.
 
Cześć wszystkim.
Swego czasu należałem do nieistniejącego już Ifrit Creative Group.
Jestem w posiadaniu niedokończonej przygody Maskarada.
Chciałbym reaktywować ten projekt i go dokończyć.
Potrzebuję jednak pomocy. Na początek przydałby się ktoś kto ogarnia pisanie skryptów w D'jinni.
Jeśli chodzi o model dopplera, który był główną przyczyną zawieszenia projektu to stwierdziłem - chrzanić to. REDzi nawet w W3 nie stworzyli takiego więc i tutaj nie musi być.
Pozdrawiam.
 
Trzymam kciuki, żeby udało się znaleźć chętnych do współpracy, bo chętnie bym zagrał. Inne przygody stworzone przez Ifrytów były super.
 
Świetnie że chcecie powrócić do projektu po tak wielu latach trzymam kciuki aby się wszystko udało, ale zastanawiam się czy nie mogli byście przenieść waszego projektu za pomocą The Witcher 3D models convertera oraz narzędzi modderskich Radish Modding Tools na silnik Wiedźmina 3 ? Wy zdobyli byście w ten sposób doświadczenia w posługiwaniu się tymi narzędziami, a my wreszcie moglibyśmy odwiedzić podgrodzie z Wiedźmina 1 w Wiedźminie 3.
 
Last edited:

eLeRs

Forum veteran
Świetnie że chcecie powrócić do projektu po tak wielu latach trzymam kciuki aby się wszystko udało, ale zastanawiam się czy nie mogli byście przenieść waszego projektu za pomocą The Witcher 3D models convertera oraz narzędzi modderskich Radish Modding Tools na silnik Wiedźmina 3 ? Wy zdobyli byście w ten sposób doświadczenia w posługiwaniu się tymi narzędziami, a my wreszcie moglibyśmy odwiedzić podgrodzie z Wiedźmina 1 w Wiedźminie 3.

Zastawiałem się nad tym. Na chwilę obecną jest to niemożliwe z uwagi na brak zainteresowanych do pomocy w zakończeniu projektu. Póki co sam nad tym dłubię i douczam się wielu rzeczy (między innymi pisanie skryptów).
Przeniesie tej przygody jest możliwe ale jak na razie na silnik W2. Jednak to wymagałoby dużego nakładu pracy. Mierzę siły na zamiary więc pozostanę przy W1.
Radish Tools obecnie nie posiada wszystkich narzędzi, które zapowiadali jego twórcy (są one w fazie testów). Ponadto korzystanie z tych narzędzi wymaga zaawansowanej wiedzy moderskiej.
 
Last edited by a moderator:

eLeRs

Forum veteran
Prace nad dokończeniem niniejszej przygody ruszyły do przodu. W związku z tym poszukuję chętnych do współpracy. Najpilniej potrzebni są testerzy. Najlepiej byłoby gdyby osoby te miały już jakieś doświadczenie z testowaniem gier. Niedoświadczeni też mogą się oczywiście zgłaszać jeśli wykazują chęć do pomocy.
 
Poszukiwane chętne osoby do udźwiękowienia paru postaci, szczególnie płci żeńskiej. Prace są już bardzo zaawansowane.
 
Poszukujemy chętnych do tłumaczenia przygody Maskarada na język angielski i nie tylko.
 
Top Bottom