[przygoda] Medical Problems

+
Sayne said:
Sayne said:
Ta przygoda jest... niby fajna, ale mi całą grę rozkaszalociła :dead: Teraz czy gram w podstawkę, czy w jakąś przygodę, gdy np. Idę do wyjścia itemy mi się kasują, a potem dublują i zmienia się kierunek biegu, to jest bardzo wkurzające, wiem, że to było w tej przygodzie, ale mi się przeniosło to do każdej przygody i wogóle... To strasznie wkurza np. jak gram w potrzasku i gdy biegne nagle mi się kierunek zmienia i itemy dublują... Ktoś wie co z tym zrobić?
Na 101% to nie wina tej przygody tylko twoja. Przygoda nie może nic zepsuć w grze, bo korzysta tylko z plików w module i nie ma możliwości, żeby zmieniła coś w plikach gry. Pewnie akurat przed zagraniem w tą przygodę coś zrobiłeś, a co to już tylko ty możesz wiedzieć.Wywal z Daty wszystko, co nie musi tam być i podmień pliki na oryginalne, jeśli jakieś zastępowałeś swoimi, powinno pomóc.
Nieaktualne... wywaliłem przygodę i już tego nie ma :dead: No cóż szkoda, ale i tak za długo bym w nią nie pograłem(jestem laikiem jeśli idzie o anglika).
 
A mi, psiakrew, wiesza się po wejściu do krypty Carraigha. Startuje scena, ekran robi się dark, słychać tylko muzyczkę i klaskanie. Ctrl+ALt_+Del. #$%#@#$#. W życiu nie widziałem gry, która tak się wywala.
 
Miałem podobny problem. Jak masz save sprzed wejścia do Krypt spróbuj go wczytać i spróbować wejść do nich jeszcze raz. Jeśli nie podziała, spróbuj z savem tuż sprzed opuszczenia wioski.
 
Grałem przez chwilę, przygoda bardzo fajna, wciąga :) Gorąco polecam. Jak znajdę trochę czasu to pokuszę się o szerszą opinię
 
Witam! wygrzebałem ten temat googlach :p Co z tym tłumaczeniem? Wiadomo coś już kiedy wyjdzie? A może już jest? Pozdrawiam :)
 
Ściągnąłem przygodę, niestety nie pojawiają mi się żadne dialogi i wpisy w dzienniku. Zaznaczam, że przy instalowaniu gry instalowałem wszystkie wersje językowe. Niestety nie wiem dlaczego, ale nie mam opcji wyboru języka w opcjach gry. A kiedyś na pewno taką opcje miałem, bo wiem, że próbowalem grać w wetsję angielską i rosyjską, tak po prostu z ciekawości. Czy jedynym sposobem na to jest ponowne zainstalowanie gry?
 
Ja wiem, że angielska. Niestety mimo tego, że instalowałem wszystkie wersje językowe nie mam w opcjach gry możliwości ustawienia angielskich napisów. Chyba dlatego nie pojawiają się też żadne wpisy w dzienniku, itd. Pytam czy jest jakaś mozliwość włączenia tej opcji bez ponownego instalowania gry (bo z tego co zrozumiałem z instrukcji przy ponownej instalacji utracę wszystkie savy).
 
To doinstaluj angielską paczkę językową do Edycji Rozszerzonej.Reinstalka nie usuwa save'ów jeśli takiej opcji nie zaznaczysz.
 
Jak masz płytę z Edycją Rozszerzoną to instaluj z płyty. Jak nie masz to ściągaj. Linki są na głównej stronie, na dole strony forum "ściągnij.pl", na googlach.
 
Sprawa wyjaśniona. Jak odpaliłem grę z płytki, to w opcjach pojawiła się opcja zmiany języka i wszystko działa. Nie wiem dlaczego nie ma tej opcji jak odpala się grę z menu kompa bez włożonej płyty pomimo tego, że w trakcie pierwszej instalacji nie odznaczałem żadnych opcji językowych.
 
Top Bottom