[przygoda] Prawa do Tronu - informacje, problemy, porady.

+
Status
Not open for further replies.
Fabuła i questy w porządku. ;) Jest kilka mniejszych bugów ale to można bez problemu przeboleć. Najbardziej się zawiodłem na "tle" do przygody. Prawie do żadnej chaty nie da się wejść. Z NPCami praktycznie nie ma żadnych dialogów oprócz jedno linijkowców (ale w tym miejscu jesteś usprawiedliwiony bo tworzyłeś moduł samemu :p). A już nie mogłem przeboleć tych armii klonów, najbardziej tych zielonych wieśniaków xD (w ER można włączyć system losujący wygląd ubrań postaci w jednym szablonie). No i końcówka trochę nużąca jak dla mnie na przemian tłucze się dużego i małego mutanta. To wszystko nie zmienia faktu, że jest to jedna z lepszych o ile nie najlepsza przygoda. :p
 
Ja oceniam na 3/6, pomysł dobry, ale niedopracowany. Mnie też wilki w jaskini w końcu zirytowały, więc quest porzuciłam. Mam duże zastrzeżenie do dialogów: są ubogie, wręcz płytkie i zrobione na "odwal się". To trochę psuje klimat i przyjemność z gry. Gra na poziomie łatwym jest trudna, zwłaszcza w jaskini z wilkami. W związku z tym jest też problem z ewentualnym przygotowaniem jaskółki (pomijam jaskółkę dawaną nam przez Triss): aether do niej mogę zdobyć tylko w postaci jednego pióra kuroliszka lub ginatii, która rośnie tylko w jednym miejscu i trzeba po nią biec przez całą lokację. A co do kuroliszka, to myślałam, że spadnę z krzesła, gdy przeczytałam kwestię Bogira: "nagle pojawił mi się za chatą kuroliszek!" ;D. No bez przesady ;D.Ale tak ogólnie to pozytyw. Radziłabym tylko nieco bardziej to dopracować:).
 
Przygoda bardzo mi się podobała. Grałem na łatwym, do czasu użycia oleju na trupojadów było ciężko. Z alchemii używałem wyłącznie jaskółek i oleju na trupojady. Na końcu stanąłem po stronie pierworodnego. Nie zaliczyło mi zadania dla zielarki. Nie udało mi się wejść do jaskini z wilkami. Czy jest możliwość znalezienia w grze 3 dowolnych runów do srebrnego bo chciałbym sobie pograć na średnim a momentami było ciężko. Wiem, że dwa można kupić chyba u kowala ale trzeci?
 
Gdy chce włączyć TĘ (tylko tą jedną, nigdy żadnych problemów nie miałem) przygodę przez grę, za każdym razem wywala błąd. Postanowiłem się pomęczyć i odpaliłem przez Djinniego, wszystko dobrze działa tylko mam problem z atakowaniem przeciwnika, mogę używać Tylko pierwszego ataku w sekwencji, z opryszkami w młynie poradziłem sobie znakami, ale skolopendromorfów już zabić w ten sposób nie mogę. (dodam że wielokrotny restart Djinniego i komputera nie pomógł) Mam jeszcze jedno pytanie: czy korzystałeś z gotowych templatesów przeciwników czy sam robiłeś, bo nie wiem czy mod Flasha na poziom trudności utrudnia grę czy nie?
 
CahiraepCalleah said:
Gdy chce włączyć TĘ (tylko tą jedną, nigdy żadnych problemów nie miałem) przygodę przez grę, za każdym razem wywala błąd. Postanowiłem się pomęczyć i odpaliłem przez Djinniego, wszystko dobrze działa tylko mam problem z atakowaniem przeciwnika, mogę używać Tylko pierwszego ataku w sekwencji, z opryszkami w młynie poradziłem sobie znakami, ale skolopendromorfów już zabić w ten sposób nie mogę. (dodam że wielokrotny restart Djinniego i komputera nie pomógł) Mam jeszcze jedno pytanie: czy korzystałeś z gotowych templatesów przeciwników czy sam robiłeś, bo nie wiem czy mod Flasha na poziom trudności utrudnia grę czy nie?
nie wiem co to moze powodowac... moze zrob reinstal wieska...A ja tworzylem swoje templatsyA co do 3 runy to mozna ją wybrać jako nagrode od driady nad rzeką (pojawia sie w nocy po wykonaniu zadania w mlynie)
 
Zgadzam się z niektórymi przedmówcami, najlepsza dotychczasowa NIEOFICJALNA przygoda. Ale ja na drugim mam Haracz :peace:przejde do plusów i minusów:plus-Ciekawe wykorzystanie materiałów z gry-Fabułe można zaliczć na plus-Fajne questy-długość - w tym wypadku atut-świetne wykorzystanie podgrodzia-fajne cuty:pMinusy:po wykonaniu zadania od Wiedzącego trzeba się domyślić co zrobić dalej.-Ubogie dialogi i słownictwo-Czarna plama, brak mapy -błedy językowe, np Scolopendromorfy :beer: a powinno być Skolopendromorfy ]:->-brak określonego wyglądu niektórych itemów, np to co ukradli bandyci Scattiemu, miało wygląd butelki.-To co mówił j-f-s, czyli większość domów bezużytecznychNie zmienia to faktu że jest to najlepsza nieoficjalna przygoda, ale w skali od 1-10 daje 9 :teeth:Nie jest to jeszcze przełom w kiczowatych fankowskich modach, ale widać, że już tworzenie przygód idzie do przodu.Zaś autorowi życzę powodzenia, w tworzeniu kolejnych przygód, lub przy wzbogacaniu tejże:)Pozdrawiam
 
Mimo kilku błędów to naprawde dobra przygoda ( wg. lepsza od Ceny Neutralności ). Gdyby udało się poprawić np. żeby Bazyliszek pojawiał się w nocy oraz żeby było więcej pluźnierczych textów np. kiedy na farme napada upiorny ....dowódca ? to ten dowódca straży powinien dać text typu :A co ty sobie ku**a myślisz , że dam Ci żołnierzy . Phh.... Ogólnie przygode oceniam na 9,5 / 10P.S. Gdyby tylko udało się ją w pełni zdubbingować ( marzenie ściętej głowy :dead: )
 

Jimp

Forum veteran
I zepsułeś mi cholera przyjemność grania ... dopiero co wczoraj zainstalowałem z nudów ... a idz ty ... :wall: :'(
 
MaciekWitcher said:
Nie jest to jeszcze przełom w kiczowatych fankowskich modach, ale widać, że już tworzenie przygód idzie do przodu.
Powiedział autor genialnej fabuły "Noża".
 
Aalaron said:
Aalaron said:
Nie jest to jeszcze przełom w kiczowatych fankowskich modach, ale widać, że już tworzenie przygód idzie do przodu.
Powiedział autor genialnej fabuły "Noża".
A ty, czym się pochwalisz?Oczywiście to pytanie retoryczne, nie oczekuje odpowiedzi.
 
Panowie, spokojnie, mniej frustracji,więcej empatii. Przygoda całkiem przyjemna, zakończenie tylko troche mnie rozczarowało ( nie wiem czy dobrze załapałem, ale Triss córką Foltesta ??!! Cokolwiek oryginalnie, ale mimo wszystko pamiętajmy, że fabuła rozgrywa się w świecie Sapkowskiego, ) , można się też przyczepić do dialogów, że dość schematyczne i mało w nich ognia, nie przekazują emocji. Natomiast należy pochwalić fajny cut-scenki, całkiem dobry balans (trzeba się było miejscami naklikać, żeby przetrwać) , dość zaskakującą fabułę, mimo początkowej schematyczności - idź, zabij, wróć . No i wielki +, żeś to zrobił drogi Moderze całkiem sam. Z wizualnych doznań szczególnie podobała mi się ta scena, w której Geralt walczy z tym gościem z 2 mieczami ( a może sztyletami? ) w jaskini . Niezła praca kamery i realistyczne ciosy. PozdrawiamTzL
 
Mam takie pytanie: do którego poziomu da radę levelować w jaskinii wilków? Można osiągnąć tam poziom dziesiąty i wyższe?
 
Nie mogę znaleźć faktycznej drogi u Nobiltesa KOT też nie pomaga miuuuuczy a nie pomaga - muszę zrezygnować z tego moda?PODpowie mi kto?
 
przechodzisz przez portal w krypcie i w zasadzie idziesz caly czas prosto, jednym szlakiem.. Nob jest w tym samym miejscu w ktorym byl Azar Javed.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom