Przygoda walentynkowa

+
Przygoda walentynkowa

Przygoda specjalnie dla dziewczyn od Ifrytów!LinkRozpakowujemy ADV i wrzucamy do folderu z przygodami.Enjoy :teeth:
 
JIMP said:
Możecie nam jakoś przybliżyć to ? Lekkie streszczenie ?
Równie dobrze mógłbyś chcieć, abym streścił Ci post Bonsaia - to i to trwa tak samo długo.
 
Genialny wątek główny, zaskakujące zakończenie, mnóstwo questów pobocznych! :DA tak na poważniej to dziewczyny sie na pewno ucieszą ;)PS Ile czasu to robiliście? :D
 
Nie wiem, ja tam dostałem za zadanie napisać wiersz, po kilku minutach Kageru go zaimplementował i jakoś tak poszło... :p Miał być to prezent dla żeńskiej części naszego teamu, ale ktoś się uparł (hmpf, nie patrz tak na mnie bonz xD) żeby nie ograniczać się tylko do ifritowych samic :D Indżooj.
 
cyprien said:
Nie wiem, ja tam dostałem za zadanie napisać wiersz, po kilku minutach Kageru go zaimplementował i jakoś tak poszło... :p Miał być to prezent dla żeńskiej części naszego teamu, ale ktoś się uparł (hmpf, nie patrz tak na mnie bonz xD) żeby nie ograniczać się tylko do ifritowych samic :D Indżooj.
Bo tworzenie jest przygodą.
 
kptwlodzimierz said:
PS Ile czasu to robiliście? :D
Za długo :p W sumie będzie kilka godzin, głównie przez bardzo wybredny edytor wfx, ale czego się nie robi dla wiedźminek ;)
 

Liwra

Forum veteran
Jednak oponujemy za streszczonkiem. Nie każdy, z rożnych powodów, może pograć, a ciekawość jest.
 
Lvl25equza30k-wyzywaj said:
Jednak oponujemy za streszczonkiem. Nie każdy, z rożnych powodów, może pograć, a ciekawość jest.
Przygodą można to nazwać tylko dlatego, że jest w adv'ce i odpala się jak normalna pzrygoda. Ale tak naprawdę są to życzenia walentynkowe w formie cutscenki. Słyszałem, że nawet ładnie to wygląda ;) Mam nadzieję, że tutaj także komuś się spodoba. Ale streszczenie mogę dać(by Melkor):
JaskierI serduszkaI duże serduszkoI są lagi przez serduszkoI piosenkaI życzeniaI powrót do meni.
 
Top Bottom