[przygoda] Wesele by ifrit - Bugi błędy tudzież komplement

+
Status
Not open for further replies.
[przygoda] Wesele by ifrit - Bugi błędy tudzież komplement

Zgłaszajcie tu błędy jakie napotkaliście w modzie Ja mam 1 poważny problem.
 
Jak już zostało powiedziane, Lambert potrafi nas pokonać na pięści stojąc spory kawałek dalej. W dodatku w moim przypadku nie dało się nic zrobić. Geralt stał jak zamurowany i tracił życie...
 
1. Czy zanik tekstury występuje nawet po restarcie przygody? Czy twoja karta graficzna to GF 8600?2. Robak Lambert (ang. Lambert Bug), to niestety poważny błąd nad którym nie możemy chwilowo zapanować. Wiąże się to z pewnymi problemami natury technicznej, których zwyczajnie się nie spodziewaliśmy. Jednak pracujemy nad tym, wespół z CDPR, którzy w każdej wolnej chwili są nam ku pomocy ;)
 
Winą jest karta graficzn/ sterownik do niej (niech zgadne GF?? 8600). Napewno masz problemy równiez ofcijalnymi przygodami (czarne namioty, braki innych tekstur). Jest na to obejście ale wtedy mod ma kolizję z oryginalną wersją gry (Geralt będzie miał tą koszule równiez w w oryginalce). P.S. Jakkolwiek miło nam, że zaliczyliście nasza przygode do grona przygód oficjalnych, ale tak naprawe to produkcja niezalezna od Redów i temat w złej kategorii forum. Powinien zostac przed moderatorów przeniesiony)
 
Spokojności. Nowy dział w drodze (męki tworzenia). Póki co niech sobie tu będzie ten temat, jak również pozostałe dotyczące fanowskich modów.Wszystko przeniesiemy, gdzie trzeba.Tu nie piekarnia ;D
 
cyprienIFRIT said:
1. Czy zanik tekstury występuje nawet po restarcie przygody? Czy twoja karta graficzna to GF 8600?2. Robak Lambert (ang. Lambert Bug), to niestety poważny błąd nad którym nie możemy chwilowo zapanować. Wiąże się to z pewnymi problemami natury technicznej, których zwyczajnie się nie spodziewaliśmy. Jednak pracujemy nad tym, wespół z CDPR, którzy w każdej wolnej chwili są nam ku pomocy ;)
Gdy skończył się filmik Geralt już się pojawił, cały. A karta to GF8600 wersja OC(podkręcana) PS. przepraszam za błąd w nazwie.
 
Też mam problemy z kartą 8600GT. Czasami mędrzec to tylko oczy i usta, Geralt i Triss tylko głowa itp...Poza tym, mam za zadanie dać rybę "utpocowi". Niby król rybak ma mi ją dać, ale dochodzi do bójki. Problem w tym że ja tą bójkę przegrałem i nie ma teraz możliwości pogadania z królem, ani ponownej walki. Jak zdobyć tą rybkę?
 
Sum said:
Też mam problemy z kartą 8600GT. Czasami mędrzec to tylko oczy i usta, Geralt i Triss tylko głowa itp...Poza tym, mam za zadanie dać rybę "utpocowi". Niby król rybak ma mi ją dać, ale dochodzi do bójki. Problem w tym że ja tą bójkę przegrałem i nie ma teraz możliwości pogadania z królem, ani ponownej walki. Jak zdobyć tą rybkę?
Musisz wczytać. Inaczej jej nie zdobędziesz...
 
Ja sam mam GF 8600 i wszystko działa cacy. (może dlatego ze ściągałem jakiś tydzień temu najnowsze stery)Spróbujcie pościągać najnowsze sterowniki może zadziała... a jeśli nie to zróbcie jak orzekł Alaris.
 
hm, skoro to temat o tym modzie...pytanie ignorantki: jak to zainstalować ^^```` ;D?
 
DrthKwas said:
Ja sam mam GF 8600 i wszystko działa cacy. (może dlatego ze ściągałem jakiś tydzień temu najnowsze stery)Spróbujcie pościągać najnowsze sterowniki może zadziała... a jeśli nie to zróbcie jak orzekł Alaris.
Ja też mam najnowsze sterowniki. Mam do Ciebie prośbę mógłbyś zamieścić plik raportu z dxdiag.exe? Porównałbym Twój system z moim.
 
Z Lambertem w walce tylko coś nie trybi. Uciekałem przed nim a on jechał wyprostowany ślizgając się po podłodze i wysysał ze mnie energię ,nawet śmieszne to było :D
 
Dwa błędy:1. literówka w opisie obrączek2. Duplikujące się żonine łzy i wyzimski czempion, po kombinacjach F5 + F9.
 
No.I jeszcze bym dorzucił, że większość postaci jest niepodpisana, przez co niewiadomo z kim się rozmawia, np: I występują jeszcze takie kwiatki:
 
To jakiś twój osobisty błą. Ja wszystkjie postacie miałem podpisane, a to odb_infosg1(czy jakoś tak), to był tam tekst o krasnoludzkiej gorzale.
 
miszczujan said:
To jakiś twój osobisty błą. Ja wszystkjie postacie miałem podpisane, a to odb_infosg1(czy jakoś tak), to był tam tekst o krasnoludzkiej gorzale.
A też grałeś w wersję angielską?
 
GodBlessFiji said:
GodBlessFiji said:
To jakiś twój osobisty błą. Ja wszystkjie postacie miałem podpisane, a to odb_infosg1(czy jakoś tak), to był tam tekst o krasnoludzkiej gorzale.
A też grałeś w wersję angielską?
Ja grałem po angielsku i nie miałem błędów. A postacie były podpisane.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom