przywrócenie zapisu gry, cofnięcie się w fabule

+
Witam. Czy jest możliwość przywrócenia zapisu gry? Chodzi mi o cofnięcie się w fabule gry do pewnego momentu, ale w menu w grze nie mam możliwości wybrania starszego zapisu gry. Zależy mi na 2 momentach a nie chce przechodzić całej gry od nowa, chodzi mi o końcowe zapisy.
 

Juffi

Forum regular
??? są 5 typy zapisu gry
1. manualny (escape,menu i zapisz - robisz kiedy jest taka możliwość )
2. quicksave F5
3. auto save - co jakiś czas
4. punkt bez powrotu
5. zapis końcowy z opcją wykonania ostatniego kontraktu po napisach końcowych

tak więc jeżeli nie robiłeś manualnych to masz ograniczoną możliwość na cofnięcie się na tylko autosave i quicksave które to nadpisują się po 10tym zapisie chyba

jeżeli chodzi Ci o powtórkę zakończeń fabuły
to pierwszy save zrób w momencie jak Misty prowadzi Cię na dach
kolejny save robisz również na dachu po podłączeniu do Mikoshi przed podniesieniem medalionu z kulą przy każdej kolejnej opcji zakończenia

po tak wykonanych zapisach masz wachlarz możliwości z ukończeniem gry ...
 
Last edited:

Juffi

Forum regular
jeżeli doszedłeś do misji "Komu bije dzwon" to masz zapis gry "punkt bez powrotu"
to tak naprawdę poza scenkami do przeklikania jeszcze raz możesz już sobie porobić manuale zapisy w kluczowych momentach przed wyborem sposobu zakończenia
 
Chodzi mi o misje na polu naftowym z Johnym i ostatnią misje z Kerrym. Pierwszą rzecz mam już z głowy, cyber engine tweaks pozwala na odblokowanie sekretnego zakończenia. A misje z Kerrym chciałbym zrobić jeszcze raz z sentymentu. Wiec pewnie zrobię ją kiedyś przy ponownym ograniu.
 

Juffi

Forum regular
te misje też dało się powtórzyć jeżeli z rozpędu pobiegłeś do Embers - ale bez konieczności kontynuowania ;) "Komu bije dzwon" wtedy się z automatu utworzy zapis "punkt bez powrotu"

w tym wypadku pozostaje Ci zagrać jeszcze raz ... i pamiętać aby w kluczowych momentach robić zapis manualny :)
 
Czy ktoś miał problem z tym, że nie utworzył się zapis "punkt bez powrotu"?

Po zakończonej grze, po wybraniu "jeszcze jeden kontrakt" zostaje cofnięty do Menu. W liście zapisów gry nie mam "punktu bez powrotu".

W skórcie: nie mogę kontynuować rozgrywki na pobocznych questach. Gram na ps5
 
Top Bottom