[PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

+
Status
Not open for further replies.
A ja mam chyba coś z expem.. przechodzę grę 2 raz i na 6 lvl zrobilem questa złoto głupców czy jakoś tak ( to z ostatniego DLC) i exp.. był hmm mały.. 80...no ale ok mówie to z DLC.. dzis zrobiłem "po omacku" fakt podczas zadania dostalem raz czy dwa po 200 exp.. ale na koncu znowu 80 exp'a..

A coś ty chciał za wszystkie questy po 500 expa. Różne questy = różny exp. Zależy też jaki masz lvl a jaki quest.

---------- Updated at 09:36 AM ----------

Dziś miałem mały problem z wydajnością na Skelige. Gra zacinała co chwilkę co doprowadziło mnie stanu wnerwienia :-/

[video=youtube;Mjt-B3m8M58]https://www.youtube.com/watch?v=Mjt-B3m8M58&feature=youtu.be&a[/video]

Miał ktoś podobnie?
 
@DamimavPL Nie. ale zdawalo mi się, że wcześniej było wiecej expa.. ale cóz moge się mylić...

Bo może wcześniej miałeś niższy poziom. Pamiętaj ze im wyższy poziom tym mniejszy exp. Jeżeli masz poziom np. 20 a quest jest na 14 to dostaniesz minimalne expy (5 expa)
 
Skelige, wioska Harvik wyspa Faroe
Nie da się wejść do łodki piszę "nie możesz tego zrobić"
Łódka jest tam zacumowana i jest bardzo potrzebna ale nie da się wejść do niej bo Geralt brodzi po pas w wodzie.
Niby nic wielkiego, ale wiecie bug report.
 
@DamimavPL wlaśnie nie.. quest był na 6 lvl ja miałem 5.. i dopiero podczas questa wbilem 6.. nie wiem.. może tak było wcześniej a ja nie zwróciłem uwagi na to.. ale zdaje mi sie, iż było więcej expa bo to nie był quest w stylu zanieś item do npc..
 
Skelige, wioska Harvik wyspa Faroe
Nie da się wejść do łodki piszę "nie możesz tego zrobić"
Łódka jest tam zacumowana i jest bardzo potrzebna ale nie da się wejść do niej bo Geralt brodzi po pas w wodzie.
Niby nic wielkiego, ale wiecie bug report.

Bo aby płynąc łódką musisz na niej stać i podejść do stera ;-)
 
Opisy elixirow odwarow sa strasznie nieprecyzyjne prawie niczego nie mozna sie z nich dowiedziec tak ciezko napisac ile tej regeneracji daje dana flaszka czy o ile zwieksza sie atak ? Nie wspominajac ze przy zamieci to nawet roznicy nie widac :(
 
A coś ty chciał za wszystkie questy po 500 expa. Różne questy = różny exp. Zależy też jaki masz lvl a jaki quest.

---------- Updated at 09:36 AM ----------

Dziś miałem mały problem z wydajnością na Skelige. Gra zacinała co chwilkę co doprowadziło mnie stanu wnerwienia :-/

[video=youtube;Mjt-B3m8M58]https://www.youtube.com/watch?v=Mjt-B3m8M58&feature=youtu.be&a[/video]

Miał ktoś podobnie?

Związane to jest z questem" Jaskinia snów " i terenem koło tej jaskini. Po zakończeniu questa problem znika.
 
Zauważyłem problem podczas negocjacji stawki za wykonanie zlecenia...opcja dialogowa jest, ale nie da się wynegocjować wyższej kwoty. Dodatkowo zdarza się, że Wiesiek nie odnosi obrażeń podczas walki(z mobami o wyższym lvl niż mój), chociaż powinien , bo tłuką go niemiłosiernie...
 
tak, a ja mam jeszcze jeden problem z misją od jednego druida. Wykonałem tą z milczącym druidem i mam teoretycznie do wzięcia jeszcze jedną - mam żółty wykrzyknik na mapie i przy imieniu "druid" też mam znaczek wykrzyknika. Niestety po zaczepienie go otrzymuję jedynie lakoniczne "wiedźminie?" i tyle.
 
tak, a ja mam jeszcze jeden problem z misją od jednego druida. Wykonałem tą z milczącym druidem i mam teoretycznie do wzięcia jeszcze jedną - mam żółty wykrzyknik na mapie i przy imieniu "druid" też mam znaczek wykrzyknika. Niestety po zaczepienie go otrzymuję jedynie lakoniczne "wiedźminie?" i tyle.

Ten druid ma wykrzyknik bo są z nim powiązane dwa inne questy.
Własnie wyczyściłem te questy i jest wszytko OK
 
Originally Posted by kubabyk
tak, a ja mam jeszcze jeden problem z misją od jednego druida. Wykonałem tą z milczącym druidem i mam teoretycznie do wzięcia jeszcze jedną - mam żółty wykrzyknik na mapie i przy imieniu "druid" też mam znaczek wykrzyknika. Niestety po zaczepienie go otrzymuję jedynie lakoniczne "wiedźminie?" i tyle.
Ten druid ma wykrzyknik bo są z nim powiązane dwa inne questy.
Własnie wyczyściłem te questy i jest wszytko OK

Nie mówię, że nie, ale ja wyczyściłem właśnie dziennik i niestety nie mogę od niego dostać żadnego innego questa. W dodatku jaskinia snów chyba mi się zbugowała, bo po skończeniu jej zaznaczyła mi się jako nieukończona.

Niedawno chciałem też zebrać wszystkie brakujące mi karty do gwinta i znalazłem dwa błędy:
1. druga karta dowódcy potworów - nie mam jej, a wyczytałem, że powinienem ją zdobyć w misjach z gwintem - wszystkie misje zrobiłem, karty brak
2. brakuje mi karty elven skirmisher ( http://s3-ap-southeast-2.amazonaws.com/gwentcards.com/Elven Skirmisher (2 of 3).jpg ). Czytałem, że powinna losowo wypaść. Niestety w tym momencie jak gram nawet z nowymi przeciwnikami, to już żadne karty nie wypadają.

NVM - widocznie w ostatnich patchach niektóre karty były przeniesione, bo odwiedziłem jeszcze dwóch karczmarzy na An Skellig i porcie pod Kaer Trolde i oni mieli wszystkie brakujące mi karty - wszystkim zainteresowany podpowiadam, że dane na stronie http://gwentcards.com/checklist.html widocznie są już trochę nieaktualne.

Ogólnie to nie zrobiłem czterech misji:
1. Jaskinia snów - problem opisany powyżej
2. represje w nowigradzie - nie wiem dlaczego, zebrałem wszystkie klucze i otworzyłem szafkę. Wszystkie podpunkty misji są zaznaczone na zielono, a misja niestety już na czerwono
3. Drób w opałach - kobieta tak jak druid, po rozmowie z dziećmi nie chciała rozpocząć już dialogu
4. gangi novigradu - nie poszedłem do Tasaka bo stwierdziłem, że książkowy Geralt by tak nie zrobił :p
 
Last edited:
A co z niektorymi trofeami? U mnie niektorych nie da sie sprzedac/wyrzucic mimi ze wykonalem dane zadanie.
 
W związku z zabugowanym questem Spisek gdzie w domu uciech burdelmama nie prowadzi nas do nikąd (bo stoi w niewalsciwym miejscu) warto byloby dodac funkcję restartu questa od nowa (resetu). Mysle ze nie tylko ja, ale i wielu innych graczy olalo tego buga i poszlo dalej z fabula, a fajnie byloby do niego wrocic bo wg mnie jest istotny ze wzgledu na jedno z wielu mozliwych zakonczen.
 
A co z niektorymi trofeami? U mnie niektorych nie da sie sprzedac/wyrzucic mimi ze wykonalem dane zadanie.

Bo niektórych się nie da ;-)

---------- Updated at 09:29 AM ----------

Kurcze faktycznie by się przydała jakaś skrzynia na graty :(
 
Naprawcie błąd, w którym nie można zdobyć karty Zoltan Chivay po tym jak nie wygra się z tym profesorem w Białym Sadzie i ruszy do Velen. Miała być pod jego ciałem wiszącym na Drzewie Wisielców, ale tam nie ma.
 
Ja mam sporo błędów.
W zadaniu ''Wieża''( nie wiem czy tak się ten quest nazywa) ide do wierzy na Skellige i jest tam golem, który stoi i nic nie robi, ja sam też nic nie mogę zrobić, ani z nim walczyć ani otworzyć portalu nic, medytacja nie pomaga.
W zadaniu ''Spisek'' pani nie otwiera sekretnych dwrzi.
Mam też problem z tym druidem, jest przy nim wykrzyknik, poczyściłem już niemal wszystko, ale jak podchodzę to mówi tylko ''wiedźminie?''
Przez błąd w ''Spisku'' nie mogę wykonać zadania ''Towarzysze broni:Novigrad''
Oprócz tego ''Brudna Forsa'' dalej tkwi w dzienniku.
 
Przez błąd w ''Spisku'' nie mogę wykonać zadania ''Towarzysze broni:Novigrad''
I również zadania Racja Stanu, wszystkie 3 zadania mają kluczowe znaczenie dla zakonczenia gry. Dotychczas to najpoważniejszy błąd jaki spotkałem - REDzi, bardzo was proszę nie tyle o naprawę jesli to niemożliwe, ale przynajmniej o dodanie funkcji rebootu danego questa!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom