[PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

+
Status
Not open for further replies.
Dzięki tylko że glicze z Xp można zrozumieć różnie, a Redsi się nie wypowiedzieli.

Czy mają namyśli brak xp za niektóre zielone ? czy mają na myśli nieskończony exp czy brak xp za szare ? Bo tak na dobrą sprawę z tych 3 rzeczy akurat najprawdopodobniej szare qesty i brak xp nie jest błędem a zmianą koncepcji lvlowania.

Ponadto pamiętaj że piszą o poprawie błędów XP w niektorych qestach - tak jakby pisali o zielonych. Błędy XP w szarych są w każdym.
 
Dzięki tylko że glicze z Xp można zrozumieć różnie, a Redsi się nie wypowiedzieli.

Czy mają namyśli brak xp za niektóre zielone ? czy mają na myśli nieskończony exp czy brak xp za szare ? Bo tak na dobrą sprawę z tych 3 rzeczy akurat najprawdopodobniej szare qesty i brak xp nie jest błędem a zmianą koncepcji lvlowania.

Ponadto pamiętaj że piszą o poprawie błędów XP w niektorych qestach - tak jakby pisali o zielonych. Błędy XP w szarych są w każdym.

Wystarczy poszukać a znajdziesz ;-) CLICK
 
bugi typu podskakujace postacie czy cos mi nie przeszkadzaja az tak, bardziej wkurzaja mnie takie co wplywaja na questy...

1. Zbugował mi się quest "Bezimienny", jeden z celów zadania to 'wskocz do studni' wskoczylem zrobilem questa do konca, a on nie zaliczyl sie bo nie załapało *skoku do studni* (wszystkie stepy w quescie na zielono a jeden nie zaliczony). Na szczescie fabuła ruszyla sie dalej do przodu (nast questy) ale niestety ten został i wisi. No więc wrócilem tam i wskoczylem jeszcze raz - załapało, ale teraz mam wszystkie steps na zielono a quest dalej wisi. Jest to wkurzajace bo jak skoncze kazdego questa fabularnego to przełącza mi automatycznie na 'Bezimienni' z pustym info co dalej (HUD pod mapką mam 'Bezimienni' na szaro a pod spodem nic nie ma - np 'zrób to i to'...

2. ma PS4 nie mozna sprawdzic ile sie poswiecilo na granie - bo liczony jest caly czas uruchomienia gry a nie tylko spedzony w niej czas. Ja np Wieśka nie wyłączam - usypiam konsole a gra sie hibernuje takze tydzien od premiery mialem... tydzien przegrany :D Czas gry: 7dni 12h itd... teraz pewnie juz mam ze 2 tygodnie...

Mam nadzieje ze bedzie jakieś solution na kasowanie questów.

3. Czasami zdarza się że kamera przestaje podążać za geraltem, jest to wkurzające bo trzeba nia nonstop kręcic, jedziesz na koniu wzdłuż drogi trzymając X a kamera sztywno w jedno strone i ani drgnie... Pomaga restart/reload save.
 
Witam. Ja mam problem w 'Białym Sadzie' nie mam potworów w opuszczonym miejscu przez to nie mogę wypełnić tego zadania. Czy ktoś tak też miał?
 
Jeszcze mam pytania do questu w Novigardzie 'Skarb Hrabiego Reuvena', czy dostaje się expa za wykonanie całego zadania? Ja wszystko zrobiłem i nie dostałem. Quest był na zielono.
 
Witam. Ja mam problem w 'Białym Sadzie' nie mam potworów w opuszczonym miejscu przez to nie mogę wypełnić tego zadania. Czy ktoś tak też miał?

Nie ma tu błędu. Jeżeli mówimy o kapliczce gdzie maja być potwory to zjaw się tam po północy. Jak ich nie będzie to między 7 a 10 rano.

Ja sam osobiście nie miałem problemu z tym questem ale w innym dziale na PC była o tym owa ;-)
 
Last edited:
Nie ma tu błędu. Jeżeli mówimy o kapliczce gdzie maja być potwory to zjaw się tam po północy. Jak ich nie będzie to między 7 a 10 rano.
Dziękuję. Znasz może odpowiedź na moje drugie pytanie odnośnie doświadczenia za zadanie w Novigradzie?
 
Dziękuję. Znasz może odpowiedź na moje drugie pytanie odnośnie doświadczenia za zadanie w Novigradzie?

Jeżeli ten quest wskoczył na szary kolor to jesteś za potężny aby dostać za niego expy. Daje to bardzo fajny wybór co by teraz zrobić aby zarobić ;-)
A jak nie damy rady to zawsze możemy zrobić go później ale już bez expów ;-)
 
Bardzo by mnie ucieszyła możliwość gromadzenia książek, notatek itp. papierów w jakiejś bibliotece. Sortowanie ekwipunku też by się przydało.
 
Z książkami @nexemar ma racje. Może nie jest to coś b denerwującego ale fajnie było by wiedzieć czy zabierać czy nie bez otwierania (nie każdy tytuł przecież się pamięta)
 
Z książkami @nexemar ma racje. Może nie jest to coś b denerwującego ale fajnie było by wiedzieć czy zabierać czy nie bez otwierania (nie każdy tytuł przecież się pamięta)

A po co zbierać? Przeczytać i sprzedać ;-)
Co innego ze znalezionymi listami bo miałem przypadek ze znalazłem ciało z listem do kochanki i całkiem przypadkiem miałem ten list w ekwipunku jak byłem z wizytą u handlarza w jakiejś wiosce. Dzięki temu dostałem nowego questa ;-)
 
A po co zbierać? Przeczytać i sprzedać ;-)
Co innego ze znalezionymi listami bo miałem przypadek ze znalazłem ciało z listem do kochanki i całkiem przypadkiem miałem ten list w ekwipunku jak byłem z wizytą u handlarza w jakiejś wiosce. Dzięki temu dostałem nowego questa ;-)

Bo są ludzie którzy to kolekcjonują.
Ja bym złożył wszystkie w jednym kufrze tak po to żeby mieć, kolekcja.
Tak samo miecze wolałbym nie sprzedawać tych najlepszych tylko mieć "kolekcję"
 
Ogólnie chodziło o to że podchodzisz do regału patrzysz np 2 książki i dobrze było by mieć wiedza w tym momencie aha tej jeszcze nie mam.

Co do kolekcji ogólne słabo przemyśleli - jeżeli chodzi o trofea to mój geralt płakał jak sprzedawał ;)
Fajnie było by mieć np swoją wieś albo pokój w KM gdzie można by było mieć skrzynie, stojaki na zbroje, miecze na ścianie, tofea i móc znajomym powiedzieć "o a tego gryfa to zaciukałem ledwo ponieważ..." plus np jakiś regał na właśnie książki itp

Aczkolwiek nie sądzę by zostało coś takiego dodane nawet w dlc więc pozostaje marzyć :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom