[PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

+
Status
Not open for further replies.
Mi brakuje małego wozu dla połotki na 2 kółkach żeby można było w nim graty wozić np. z pojemnością 500:)
coś w tym stylu:
 
Przydałoby się aby poziom Przeciążenia Geralta pokazywał dokładniej jaki ciężar mamy przy sobie. Chodzi o dodanie dwóch miejsc po przecinku i zamiast pokazywać w przybliżeniu 60/60 pokazywało np. 59,97/60 i też aby u dołu każdej kategorii w ekwipunku gra pokazywała ile każda "waży" z osobna.

Łatwiej byłoby mi obliczyć co usunąć, a co zostawić. To przecież łatwiej zrobić niż dodawać nowe pomieszczenie na graty.
 
Jest już nowy patch do ściągnięcia! Grubsza czcionka, zauważyłem też, że szybciej przechodzę między kartami w ekwipunku. Niestety dalej występuje błąd z opuszczonym miejcem w Białym Sadzie. Mogli tą czcionkę wszędzie poprawić. Ja dużych problemów z animacją nie miałem od początku więc nie mogę się na ten temat wypowiadać czy jest lepiej.
 
Last edited:
Szkoda że płynność animacji się nie poprawiła, nadal jest fatalna :( Obawiam się że nigdy tego nie naprawią.
 
Last edited:
Natrafiłem na kilka pomniejszych bugów, Generalnie tak:
1. Po przemianie ducha drzewa w konia nie ma możliwośći go zaatakować i zabić. Miałem ogromną nadzieję na starcie a tu nici.
2. W zadaniu Dorwać skurwiela Juniora chyba taka nazwa była, gdy wchodzimy do kasyna, gramy z graczami grałem z pierwszym od prawej a potem się odwróciłem i grałem z tym przy schodach siedzącym co można mu powiedzieć że jest się Rycerzem, (2 x wygrałem) uruchamia się cutscenka i biorą do góry, (nie pytałem o juniora nikogo) chicłem wszystkich ograć. Jednak krok zadania zagraj z graczami po cutscence zakreśla się jako niezaliczony. i nic nie można z tym zrobić.
3. Brak możliwości upicia się - wypiłem 20 piw na raz i nic
4. Podczas stanu po wypiciu gdy wchodzimy do wody magicznie znika efet wypicia i potem go nie ma.

Był jeszcze jeden jakiś błąd z misją wcześniej ale nie pamiętam. Przypomne se to napiszę
 
Last edited:
Dziwne jest to, że u jednych graczy mocniej tnie za to innych mniej mimo, że to ta sama konsola. Ja nigdy nie miałem problemów z animacją oprócz mocnych ulew, pełno kropel. Za to u innych słyszę, że za dnia animacja tnie. Dziwne. Czemu tak się dzieje, czyżby pierwsze konsole były słabsze, ja kupiłem pół roku po premierze, wtedy mogli coś zrobić!
 
W pewnych miejscach jest ok, np; tam gdzie nie ma za dużej ilości postaci, ognia/dymu/mgły. Podczas walki jest już gorzej. Lubię walczyć za pomocą igni i petard, ale często animacja mocno tnie że mam ochotę wyłączyć konsolę. Wczoraj walczyłem z postacią która używa magii . Te "efekciarskie rozbłyski" powodowały duże spadki płynności animacji.
 
Ukrywanie nieodkrytych miejsc na mapie - jest tyle opcji czemu nie ma takiej ? Wolal bym sam pozwiedzac swiat Wiedzmina

Mozliwosc zmiany przyciskow - az tak trudno cos takiego zaimplementowac ?
 
Czy patch 1.04 to jest to samo co 1.05 na pc ? Bo juz mozna sie pogubic ?
Gdzie mozna zobaczyc pelna liste zmian dot wersji ps 4
 
Witam
Mam problem z aktywnością poboczną "ludzie w opałach". Otóż brak dowódcy bandytów który ma klucz lub znikajacy zakladnik co nie pozwala ukończyć ta aktywność. Proszę o poprawienie tego błędu.

Dzięki pozdrawiam.
Ps
Wykonaliście dobra robotę!
 
Last edited:
W pewnych miejscach jest ok, np; tam gdzie nie ma za dużej ilości postaci, ognia/dymu/mgły. Podczas walki jest już gorzej. Lubię walczyć za pomocą igni i petard, ale często animacja mocno tnie że mam ochotę wyłączyć konsolę. Wczoraj walczyłem z postacią która używa magii . Te "efekciarskie rozbłyski" powodowały duże spadki płynności animacji.
Ja tylko użwam Igni i petard, ale animacja mi nie leci. Może nagram filmik i wyślę na You Tube, Dziwne, że tnie u Ciebie. Moim zdanie mo zależy od konsoli, może masz starszą wersje bez ograniczeń, lub nowszą.
 
Last edited:
Ja tylko użwam Igni i petard, ale animacja mi nie leci. Może nagram filmik i wyślę na You Tube, Dziwne, że tnie u Ciebie. Moim zdanie mo zależy od konsoli, może masz starszą wersje bez ograniczeń, lub nowszą.

Wszystkie konsole są takie same! Polecam wywalić grę i pobrać tylko najnowszego patcha ;)
 
Wszystkie konsole są takie same! Polecam wywalić grę i pobrać tylko najnowszego patcha ;)
Co Ty piszesz, ja mam od początku i mi nie tnie wiedźmin. Konsola roczna, a gra w dniu premiery. Nie mam problemów, u innych ta sama gra mocno tnie. Wytłumacz o Koci Pyszczku:)
 
Co Ty piszesz, ja mam od początku i mi nie tnie wiedźmin. Konsola roczna, a gra w dniu premiery. Nie mam problemów, u innych ta sama gra mocno tnie. Wytłumacz o Koci Pyszczku:)

Po prostu jednym to bardziej przeszkadza, innym mniej. Jedni grają na wielkich TV i tam widać to bardziej. Ja gram na 21 calach i też tego nie widzę. Ale jak umieściłem filmik jakiś czas temu to było to zauważalne przez innych graczy ;)

Jedno jest pewne. Konsole są identyczne. jest skopany system patchowania gry go gra działa dopiero poprawnie jak się wywali ja z konsoli i zainstaluje łatkę najnowsza od nowa ;)

Po prostu tego nie widzisz albo nie zwracasz uwagi ;)
 
Po prostu jednym to bardziej przeszkadza, innym mniej. Jedni grają na wielkich TV i tam widać to bardziej. Ja gram na 21 calach i też tego nie widzę. Ale jak umieściłem filmik jakiś czas temu to było to zauważalne przez innych graczy ;)

Jedno jest pewne. Konsole są identyczne. jest skopany system patchowania gry go gra działa dopiero poprawnie jak się wywali ja z konsoli i zainstaluje łatkę najnowsza od nowa ;)
Po prostu tego nie widzisz albo nie zwracasz uwagi ;)
Mam tv 42 cale i widzę kiedy tnie. Mam Wiedźmina na kompie wiec mi nie wmawiaj. Skoro tak by nie było to usunięcie gry i wgranie na nowo nic by nie pomogło. Zrozum. Po rostu gra chodzi różnie, zależnie od wersji konsoli.
 
Last edited:
Mam tv 42 cale i widzę kiedy tnie. Mam Wiedźmina na kompie wiec mi nie wmawiaj. Skoro tak by nie było to usunięcie gry i wgranie na nowo nic by nie pomogło. Zrozum. Po rostu gra chodzi różnie, zależnie od wersji konsoli.

Skoro grasz w Wiedźmina na kompie to po kiego się wypowiadasz w sekcji dla PS4?
Odpal sobie grę w nocy podczas burzy na bagnach lub w Novigradzie na łatce 1.03 to pogadamy ;-)
Na łatce 1.04 jest lepiej ale nadal są spadki animacji.

A ty wreszcie zrozum że jest jedna wersja PS4 z tymi samymi bebechami. Nie ma szybszej czy wolniejszej.
Dopiero będzie nowa wersja z dyskiem 1TB ale bebechy zostają te same!

Ale skoro tak się upierasz to zrób filmik i wrzuć na portal. Obadamy tą twoją płynność ;)
Tutaj masz moje filmy z gry na łatce 1.03. FPS zwalnia poniżej 20!

 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom