[PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

+
Status
Not open for further replies.
Mam problem w zadaniu z onejromantką- nie można użyć drabiny żeby wejść na strych. Próbowałam już wszystkiego.
 
Po aktualizacji do 1.07 dalej występuje błąd w poszukiwaniu rynsztunku wilka, w skrzyni, w wierzy sygnałowej, gdzie powinny być potrzebne notatki nic nie ma. Oraz zadanie "Bastion" w Kaer Morhen mimo ukończenia cały czas wisi na liście zadań pobocznych do wykonania. Aktywny cel zadania to "Użyj kaganka Keiry żeby zbadać stary bastion".
 
Misja "Czarna Perła" po spotkaniu z Nidasem na Skellige płynę odszukać czarną perłę. Gdy dopływam do brzegu utopce zabijają go zanim w ogóle wyjdę z wody. Ktoś napotkał ten problem?
Gram na wersji 1.07,
pozdrawiam
 
Misja "Czarna Perła" po spotkaniu z Nidasem na Skellige płynę odszukać czarną perłę. Gdy dopływam do brzegu utopce zabijają go zanim w ogóle wyjdę z wody. Ktoś napotkał ten problem?
Gram na wersji 1.07,
pozdrawiam

Też tak miałem, ale we wcześniejszej wersji. Na dodatek utopce wtedy stały się nieśmiertelne. Kolejne podejście (wczytanie save'a) pomogło.
 
Witam,
To jak teraz ścina gra podczas biegania na wyspach Skellige to jest jakaś masakra niestety ale w wersji 1.05 było to praktycznie niezauważalne.Proszę naprawcie to bo się grać odechciewa :(
 
Dokładnie na Skellige , u mnie też się tnie. Czy też tak macie że po pierwszorazowej rozgrywce w gwinta, z nowo spotkanymi postaciami , nie dostajecie żadnej karty po wygranej ? Dzieje się tak na Skellige, w Velen i Novigradzie karta zawsze wpadała.
 
Tak,na skellige dostałem za wygraną partię bursztyn :0 Oczywiście to była pierwsza partia z tym akurat kowalem.
 
Witam. Zauważyłem błąd. W zadaniu "Dorwać Juniora" w momencie gdy trzeba pogadać z Vernonem postać w ogóle nie reaguje. Bez tej rozmowy nie da się popchnąć fabuły do przodu.
 
Witam. Zresetowały mi się "całkowity czas gry", ogólnie chciałem zobaczyć w ile godzin przejde owego Wiedzmina 3, dziś patrze mam zresetowane. Miałem około 30 godzin. Mieliście taki problem? Można go przywrócić?
 
Po aktualizacji PS4 do wersji 2.57 i gry do 1.07, pojawiły się u mnie notoryczne problemy z odtwarzaniem zapisanego stanu gry. Pasek ładowania dochodzi do 90% i koniec, można tak czekać sobie w najlepsze... Odbudowa bazy danych i przeinstalowanie systemu nic nie daje. Problem u mnie występuję zarówno w sesji dyskowej jak i cyfrowej. Zdarzyło mi się ze dwa razy, że gra zapisując stan gry kończyła komunikatem "nie udało się zapisać stanu gry. Jeszcze taki element dojrzałem - ulepszony pancerz gryfa, (od 18 poziomu) po ulepszeniu z podstawowego, wszystkie elementy, które były wyposażone - pozostały na wiedźminie, jedynie spodnie powróciły do ekwipunku, zatem mam przy poziomie 16 założony pancerz dostepny od 18 minus pantalony :)
 
Pewnie od zawsze w grze występuje dosyć irytujący problem.
Mianowicie nie można nigdzie znaleźć/kupić receptury na normalnego Puszczyka!
Dostajemy go na starcie jeśli się nie mylę ale jeśli go wyrzucimy to BEZPOWROTNIE TRACIMY MOŻLIWOŚĆ UŻYWANIA TEGO ELIKSIRU.
Dobrze było by dodać recepturę u sprzedawców w paru miejscach. Np. zielarka Tamira w Białym Sadzie, Gremista, Guślarz czy Keira.
Potwierdzam problem z zadaniem Bastion. U mnie po wykonaniu zadania, pochowaniu szczątek chłopaka i pooglądaniu wszystkich duchów kagankiem pisze "Przeszukaj teren bastionu za pomocą wiedźmińskich zmysłów by odnaleźć kości chłopca" mimo że jestem na 99% pewny że wyskoczyło mi że zadanie ukończone.
 
Witam, może mi się wydaję, ale czy patch 1,07 nie popsuł graficznie roślinności? Co do efektu blur, u mnie nie chodzi mimo, iż jest włączony więc ja różnicy nie odczuwam.
 
Last edited:
Witam,

Wiem, że było to już zgłaszane, ale u mnie nadal jest problem z zadaniem "Sprawy rodzinne".
Udało mi się przeszukać pokój Tamary, ale w pokoju Anny Geralt nie komentuje sprawdzanych przedmiotów i nie da się przejść dalej z questem.
Czy to kwestia do poprawienia w patchu, czy komuś może udało się to obejść?
Jeśli ktoś miał ten problem i sobie z nim poradził, to bardzo proszę o pomoc, bo bez tego nie ma jak ruszyć dalej z fabułą.
Pozdrawiam

---------- Updated at 07:27 PM ----------
 
Witam,
Jadąc dzisiaj przez Skelige natrafiłem na znacznik z wejściem do jaskini. Przeszedłem do jej końca, a na końcu były nekkery z bossem. Pojawiło mi się zadanie z serii zleceń. Po zabiciu bossa zaktualizowało się ono i mówiło 'weź trofeum z nekkera wojownika'. Niestety nekkera wojownika nie da się otworzyć (nie świeci się w ogóle jego ciało = nie można zloocić).
Zlecenie : Bestia z Hindarsfjall
 
Jest też ten błąd z magicznym kagankiem we wsi Nowe Mogilniki, po przyświeceniu w odpowiednim miejscu wyświetla się chłop uderzający w nieskończoność w skały, a znacznik zostaje "aktywny". Błąd występuje chyba od pierwszej wersji gry.
 

Attachments

  • 11144998_868503769911060_1616137888388359757_o.jpg
    11144998_868503769911060_1616137888388359757_o.jpg
    195.5 KB · Views: 63
Framerate miał być stały na poziomie 30 fps.
Towar niezgodny z opisem? Ktoś mi zwróci za to pieniądze?
 
Long time no see.

Mało czasu na listowanie potencjalnych błędów, ale chciałbym podrzucić 3 szybkie tematy:
  • Na mapie świata - dla celów misji które są w danym momencie poza ekranem, powinny tak samo jak na mini mapie być widoczne chociaż kierunki
  • Gwint - w momencie wyboru wysokości kwoty o którą gramy, powinniśmy być jeszcze w stanie wycofać się z gry wciskając kółko (Geralt wypowiada kwestie o gwincie dopiero po wyborze kwoty
  • Gwint - Do przemyślenia pros/cons - Informacja jaką talią gra dany gracz przed rozpoczęciem gry
 
Po uczcie w Kaer Trolde, po wybraniuu sciezki Hialmara niedostepne staje sie miejsce mocy w piwnicy zmczyska.
 
W queście "Najbrzydszy człowiek na świecie" Gdy przewinę cut-scenki w których Geralt sadza Umę na koniu oraz tą w której doganiają ich Nilfgaardczycy występuje problem z niekończącym się oknem ładowania pałacu w Wyzimie.
 
Questy, których w tej chwili nie mogę ukończyć:
  • Złe wieści - cel "Dostarcz list do kowala z Kaer Trolde.", nie mam opcji dialogowych z kowalem
  • Najgroźniejszy potwór na Skellige - Opisany w innych tematach, błąd z umierającym wilkołakiem
  • Statuetka szlachcica - Przenosimy się z Triss do mieszkania w którym mamy odprawić rytuał - brak opcji dialogowych odnośnie dalszej części questu
  • Statuetka żołnierza - Przenosimy się z Triss do mieszkania w którym mamy odprawić rytuał - brak opcji dialogowych odnośnie dalszej części questu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom