[PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

+
Status
Not open for further replies.
Questy, których w tej chwili nie mogę ukończyć:
  • Najgroźniejszy potwór na Skellige - Opisany w innych tematach, błąd z umierającym wilkołakiem
  • Statuetka żołnierza - Przenosimy się z Triss do mieszkania w którym mamy odprawić rytuał - brak opcji dialogowych odnośnie dalszej części questu

Mam dokladnie to samo... Latki naprawiaja jedna rzecz a psuja inne czy Redzi to wogole czytaja? Az strach pomyslec co bedzie jak wyjda wieksze DLC:(
Dodatek jest...... latka 1.10 jest........... a wilkolak dalej nie do ubicia:( Czy wy ludzie kur..a spicie???????????????
Gdybym wiedzial ile nerwow mnie to bedzie kosztowalo to NIGDY bym nie kupil tej gry.
 
Last edited:
Potrzebuje pomocy w trakcie jedne z ostatnich misji w W3 na ps4 wystąpił błąd przez ktory nie ładuje się pasek wytrzymałości, nie działają eliksiry, oraz nie pojawia się pasek powietrza pod wodą. Przez ten błąd nie moge przejsc misji w której niezbedny jest eliksir oraz powstaje problem z rozpoczęciem ng+(pokazuje informacje uszkodzonym zapisie)
 
Złoto głupców zbugowane, bandyci zamiast rozpocząć walkę stoją i nie można nic im zrobić, tym samym zadania nie da się pociągnąć dalej.
Gram na NG+ przy pierwszym przechodzeniu gry nie robiłem tego zadania.
[video]https://youtu.be/UllDT1StG2k[/video]

Kupiec przy Wiatraku Luciana ma zapętloną opcje handlu.
 
Last edited:
Przed wyścigiem konnym (Wrońce), zbyt długo gra się wczytywała. Gdy się już wczytał wyścig to się okazało że znalazłem się w wodzie !!! Pływam sobie i pojawia się komunikat że nie jestem na trasie :). Jak wczytałem grę to było już ok.Czasami jak Geralt traci całą energię to zamiast "animacji śmierci" pojawia się animacja "chowania miecza" :)


Na pólnocy Oxenfurtu (mapa prawy górny róg) pojawiają się "liście symbolizujące zioła" :) dużo ich jest, a najlepsze jest to że w samym Oxenfurcie nie ma w tym miejscu żadnych "ziół" :) Odnoszę wrażenie że animacja jest przez to mniej płynna. Gdy idę na np poludnie Oxenfurtu to nie ma tego problemu, ale wcześniej gra na chwile się wiesza (blur przez sekundę).

Framerate w łaźni (spotkanie) "klatkuje".

Często muzyka "znika".
 
Last edited:
Ja też mam tak samo jak kolega ADAM 48 w poprzednich łatkach mogłem zakończyć questy teraz nie mogę wrogowie po prostu nie umierają albo stoją jak słup soli i nie walczą mogę pokazać na filmiku o co chodzi mam zapisane na ps 4
 
Mam problem z ,,odchaczeniem" , czy inaczej zaliczeniem znacznika Siedlisko potworów, to jaskinia trolli w Velen w której znajdujemy starego znajomego - Talara, więzionego wówczas przez trolle. Wspomniane potwory są nie do zabicia, nie wykazują postawy agresywnej i wobec wiedźmina są pasywne, przez co lokacja jest niemożliwa do całkowitego spenetrowania.
 
Balwierze w grze są zbugowani, od jakiegoś czasu nie mogę zmienić fryzury z podstawowej na inną. Brodę można zgolić ale jeśli che się zmienić jej styl, to taka sama sytuacja jak wyżej.
 
Last edited:
Dalej jest problem z rozjeżdżającą się ostrością na kilka sekund po rozmowach.

No i co z tym słabym antyaliasingiem?
 
- Jadowity srebrny miecz żmii, nadal wymaga 39 poziomu, posiada statystyki na ten poziom i zawiera nieprawidłowe tekstury w ng+ 1.11
- Wszystkie fryzury jak i brody nadal nie działają, istnieje tylko oryginalna w ng+ 1.11
 
Wykonując zadana w Kaer Morhen na NG+ znalazłem schematy zbroi wilka nie będące legendarnymi.

Yennefer zdarza się zła synchronizacja ruchu ust z podłożonym głosem.

Od dwóch łatek, gra o wiele bardziej zauważalnie doczytuje podczas grania jak i scenek. Zdarza się nawet że doczytują się całe budynki.
Framerate w łaźni podczas zadania z Dikstrą jest wręcz nie do zniesienia.

Wilcza zamieć śpiewana przez Priscille jest dalej źle zedytowana, to jest karygodne, jakiś amator z youtube lepiej to zrobił niż studio deweloperskie.
 
Last edited:
Wilcza zamieć śpiewana przez Priscille jest dalej źle zedytowana, to jest karygodne, jakiś amator z youtube lepiej to zrobił niż studio deweloperskie.

Wilcza zamieć jest ponoć problemem leżącym u podstaw samego silnika gry (RED Engine 3), który nie jest w stanie przerobić pojedynczych kwestii dialogowych dłuższych niż (bodajże) 20 sekund. Jest to obecne wszędzie - niezależnie od platformy. Inną sprawę stanowi fakt kiepskiego cięcia przy uprzednim wyraźnym nagraniu utworu jako całości. Gdyby śpiewaczka dopasowywała się jakoś do tego limitu odnoszę wrażenie iż pewnie całość wyszłaby ciut lepiej.
 
Oddałem Triss jej zgubiony kolczyk i podczas przyjęcia u Vegelbudów nosi parę z moim znalezionym i fabularne, można poprawić.
 
Taki bug mialem juz po latce 1.08, myslalem ze to wina mojego PS4, podobne zjawisko dzieje sie ze swiatlem ksiezyca noca...
 
Zauważyłem problem z DLC "Najgroźniejszy potwór na Skellige". Po zainstalowaniu DLC widzę, że nie ma grafiki związanej z dodatkiem. Z tego co widziałem w opisie patch-a 1.11 powinno być to naprawione, jednak problem dalej występuje
 
Nie rozwiązany (przynajmniej w moim przypadku) bug przy zadaniach z poszukiwaniem rynsztunków Wilka i Niedźwiedzia.

Przy niedźwiedziu nie da się otworzyć kraty po zebraniu schematów a podczas poszukiwania schematów wilka skrzynia z notatką jest nieaktywna. Grę zacząłem w wersji 1.10 ale chyba dwa dni później miała miejsce aktualizacja do 1.11.
 
Zdarza się dość często że puszczyk nie schodzi, stoi na 1:45 (mam wyśmienity).

A nie nocą czasami? Wyśmienity Puszczyk nocą się nie wyczerpuje :)

Od siebie dorzucę obozowisko bandytów na południowy zachód od Duen Hen po splądrowaniu wciąż podświetla się jako nieruszone.
Kowal ze wsi Jaworniki (ludzie w opałach) nie ma zamiaru wyjść po otwarciu klatki.
 
Nie jestem pewien czy to odpowiedni dział, ale mój problem wydaje się dziwny. Mianowicie, normalnie odpaliłem Serca z Kamienia jako kontynuacje przygód z całym ekwipunkiem. Akurat byłem po zabiciu Bestii z Oksenfurtu. Pograłem trochę, pozwiedzałem mapę odkrywając znaki zapytania. Jednak po pewnym czasie zorientowałem się, że niepotrzebnie sprzedałem kilka rzeczy, które by mi się przydały i postanowiłem rozpocząć jeszcze raz całą przygodę. Wykasowałem najnowsze save'y i ponownie wczytałem Serca z tego samego zapisu, co poprzednio. I tutaj dochodzimy do jakiegoś błędu/bugu. Otóż wszystkie znaki zapytania, które poprzednio odkryłem - zniknęły. Widać na mapie jakbym już tam był. Nie widzę także gniazd potworów. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ aby odnaleźć jakieś miejsce muszę korzystać z poradników. Oczywiście, mam widok mapy ustawiony, żeby wszystko pokazywał wiec jest wszystko poprawnie wyświetlane... Ponowne załadowanie serc nic nie daje. Znaków zapytania nie ma także, gdy odpalam tylko Serca, sam dodatek...Ma ktoś jakiś pomysł, co mogę zrobić aby się znaki zapytania ponownie pojawiły?

OK, sam rozwiązałem swój problem. Trzeba było tylko podejść do tablicy ogłoszeń i przeczytać wszystkie ogłoszenia. Prosta sprawa, czasem proste rzeczy wydają się najtrudniejsze do wymyślenia :). Zostawiam posta gdyby ktoś miał kiedyś podobną sprawę.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom