[PS4] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

+
Status
Not open for further replies.
[PS4] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

W tym temacie proszę o zgłaszanie wszelkich błędów i problemów zauważonych w grze. Mile widziane są również stricte techniczne uwagi i sugestie.

DOTYCZY TYLKO I WYŁĄCZNIE GRY W WERSJI 1.22 NA PLATFORMIE PS4

Proszę nie zgłaszać niepotwierdzonych błędów - pytania / prośby o pomoc itd. należy zadawać w osobnych wątkach.
 
Błąd: Nie można zebrać wszystkich schematów Arcymistrzowskiego rynsztunku szkoły Gryfa

Czym się objawia?: W bibliotece/piwnicach zamku Mont Crane znajduję się mały przełącznik, który w zamyśle ma otwierać tajne przejście do miejsca gdzie znajdują się schematy Arcymistrzowskiego rynsztunku szkoły Gryfa. Niestety przy próbie interakcji z przyciskiem, Geralt wykonuje animację naciśnięcia przycisku, ale nic się nie dzieje.

Liczę na szybką naprawę problemu :)

Serdecznie pozdrawiam,
Michał
 
Błąd: Gra ulega permanentnemu zawieszeniu po skorzystaniu z balwierza (ogoleniu się)

Gdzie?: Balwierz w Błoniach Turniejowych
 
Dodatek Krew i Wino
Misja: Gwint - Talia Skellige

Po aktualizacji nie da się ukończyć tej misji, pomimo zebrania wszystkich kart licznik w misji zatrzymał się na 3/19 zebranych kart (jest to mój stan misji przed aktualizacją do 1.22)
 
Błąd: Po ukończeniu misji "Pieśń rycerskiego Serca" nie jestem w stanie podjąć/zakończyć żadnego innego zadania w Toussaint. Nie jestem w stanie odpalić menu kontekstowego (rozmowy, poprzez naciśnięcie "x") z żadnym z NPC. Na tą chwile nie jestem w stanie kontynuować gry
 
W wyścigach konnych (przynajmniej tych odbywających się w Novigradzie) czasem jeden koń (przez nikogo nie dosiadany) spawnuje się na linii startu a drugi wraz z przeciwnikiem kilka metrów od niej.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom