PS4 - Kiedy przestanę grać w GIF'a a zacznę grać w Wiedźmina 3 na PS4?

+
PS4 - Kiedy przestanę grać w GIF'a a zacznę grać w Wiedźmina 3 na PS4?

Drogie CD Projekt, czy grę w wersji na PS4 wydaliście ot tak przy okazji, aby zarobić dodatkowe pieniądze czy faktycznie robiliście grę. Mam na uwadze fakt, że kiedy rozpoczęliście prace nad grą inżynierowie szlifowali rozwój nowej konsoli, rozsyłali devkity itp, podejrzewam, że mając tyle kasy na grę mieliście devkity i ludzi do testowania gry, co do ostatniego to mam trochę wątpliwości. Jestem już trochę zmęczony graniem w jednego wielkiego GIF'a w 20 klatkach na sekundę, inaczej nie można tego opisać co się dzieje z wydajnością gry.

Nie miejcie mi za złe, że mam lekkie pretensje. Lubie serię Wiedzmina i waszą firmę, ale tym razem się coś nie postaraliście. Kiedy dostaniemy jakąś łatkę do gry na PS4? Czy lepiej zmienić platformę i skorzystać z pomocy moderów modów?
 
Chyba gramy w inne gry bo mój Wiedźmin poza kilkoma momentami chodzi płynnie.

hmm a może prędzej pretensje miej do Sony o wypuszczeni tak nie dopracowanej konsoli?
Większość jest niedbale złożona i wymaga kilku zmian:
- szlif radiatora
- wymiana termopadów i pasty termoprzewodzącej
- szybszy dysk (krótsze czasy łądowania)

Komfort pracy odczuwalny.
 

Guest 3829580

Guest
Też bym winą w tym wypadku obarczył akurat ten egzemplarz konsoli, moja chodzi dość cicho i aż tak źle jak to opisał autor wątku nie jest (oczywiście spadki są, nawet dość często, ale zwykle 30 fps jest). Wymiana pasty powinna wystarczyć, tylko na jakąś dobrą - poczytaj autorze w necie jakie pasty ludzie polecają, jest też mnóstwo filmików jak dostać się do bebechów konsoli.

No i zwróć też uwagę gdzie trzymasz tę konsolę - wnęka pod telewizorem w meblościance to dla niej piekło, dobrze żeby miała dużo przestrzeni wokół siebie, boki konsoli też muszą być odkryte bo stamtąd zasysane jest chłodne powietrze do środka

Natomiast co do dysku - widziałem testy i porównania standardowych dysków 2,5 cala 5400RPM (domyślne zamontowanych w PS4) jak i SSD, różnica naprawdę nieznaczna, w przełożeniu na naszego Wieśka byłoby to tylko kilka sekund podczas ładowania. Znacznie bardziej opłacałoby się kupić zwykły ale o pojemności 1TB
 
Top Bottom